تظاهرکنندگان تماس برای شفافیت در پلیس موارد انضباطی

استمفورد — به عنوان استمفورد پلیس کمیسیون ملاقات در داخل مقر پلیس در شب دوشنبه یک گروه کوچک از تظاهرکنندگان جمع شده بودند خواهان شفافیت بیشتر وقتی پلیس متهم به تخلف و تماس برای اطلاعات بیشتر نمایندگی از مردم از رنگ در کمیسیون.

“(ما) فقط می خواهید فقط یک صدا در کمیسیون. وجود ندارد یک فرد سیاه و سفید” گفت: Wilner یوسف که به سازماندهی کردند.

او همچنین گفت: باید آن را به اطلاع عموم هنگامی که یک اقدام انضباطی گرفته شده است در برابر یک افسر.

“به عنوان مالیات پرداخت شهروندان ما باید به دانستن چه خبر است,” او گفت:.

رئیس پلیس تیم شاو در مصاحبه ای پس از این نشست با اشاره به این که این کمیسیون در واقع دارای دو عضو از رنگ سیاه و عضو و لاتین عضو.

“من فکر می کنم که این” یوسف گفت: بعد از آن. “من قطعا راضی است.”

شاو همچنین گفت که او تا به حال به این موضوع به اطلاع عموم افسران اقدامات انضباطی.

“من می خواهم به تحقیق قبل از اظهار نظر که” او گفت:. شاو گفت: آن است که یک شفافیت موضوع اما یک ماده از زیر قانونی پروتکل.

این گروه از حدود 30 گوش به درخواست تجدید نظر در امور داخلی اتهامات علیه Sgt. شان Boeger که پخش شد به تظاهرکنندگان در یک بلندگو در خارج از ساختمان. پلیس جلسات کمیسیون ها باز هستند اما مردم بود و اجازه نمی دهد به این یکی به آنها گفته شد به دلیل coronavirus نگرانی.

در باز کردن و خلاصه ستوان شان کونای فرمانده امور داخلی بخش گفت: در اواخر ماه فوریه اداره پلیس دریافت تماس از اعضای جامعه که گفت Boeger استفاده کرده و موقعیت خود را به طور نادرست در حالی که مبارزه برای خود و دیگر نامزدها به استمفورد دموکراتیک شهرستان کمیته.

Boeger اذعان کرد او رفت و به بیش از 1000 استمفورد خانه برای صحبت با ثبت نام دموکرات در مبارزات انتخاباتی برای نامزدهای دیگر جمع آوری طومار امضا توزیع ثبت نام رای دهندگان کارت و کمک به مردم برای به دست آوردن رای گیری غایب است.

“شکایت به وجود آمد که او و دیگران با او به دست آورده ورود به چندین خصوصی ساختمان های آپارتمانی که قفل شده بودند و خواهان ممنوع,” کونای گفت.

محققان آموخته Boeger تا به حال به نام 911 اعزام مرکز در هفت نوبت جداگانه در حالی که مبارزه کردن وظیفه برای به دست آوردن دسترسی به کدهای به دست آوردن ورود به قفل ساختمان کونای گفت.

“این کد دسترسی ایمن ذخیره شده در مرکز اعزام صرفا برای استفاده از پلیس ، آتش نشانی و اورژانس ورود در طول عملکرد وظیفه خود را به عنوان اورژانس اولین پاسخ دهندگان” کونای گفت. “آنها وجود ندارد به طوری که خارج از وظیفه اول پاسخ می توانید با استفاده از آنها را برای ورود به یکی از این ساختمان ها به صورت خصوصی خود را غیر مربوط به کار و هدف.”

همچنین مشخص شد که در فوریه. 28 و دو روز قبل از زمان نهایی Boeger به نام بود برای یکی از کدهای دسترسی موقت رئیس پلیس توماس Wuennemann توصیه شده بود Boeger برای متوقف کردن با استفاده از موقعیت خود را برای به دست آوردن دسترسی به خصوصی ساختمان کونای گفت.

Boeger شد متهم به غفلت از وظیفه و سوء استفاده از قدرت.

گروهبان گفت: “نمی به دست آوردن هر چیزی از اعمال خود که او به عنوان بی گناه است.

“وجود دارد یک زن و شوهر از بار یک تعداد انگشت شماری از بار که در آن من نیاز به ساختمان به رها کردن اطلاعات به مردم و به نام من و کدهای ساختمان برای دریافت وجود دارد سریع به اندازه کافی دلیل وجود دارد هیچ کس به من اجازه و یا من می تواند به سرعت بر روی آی فون” Boeger گفت.

“در صورتی که با استفاده از موقعیت به دست آوردن یک امتیاز شخصی برای خودم, من نمی دانم چه بگویم چون شما از من بپرسید چه من به دست آوردن از آن ؟ من نه به دست آوردن هر چیزی از آن را,” او گفت:.

Boeger همچنین گفت: وجود مشکلات عمده با توجه به بررسی انجام شد.

“من می دانم که اتهام من این است که با استفاده از موقعیت به دست آوردن برخی از نوع شخصی امتیاز … اما انگار یک مقدار بزرگتر داستان که فقط یک اتهام است که با چشم,” Boeger گفت.

در میان نارضایتی Boeger ذکر شده بود که در حالی که تحقیقات در حال وقوع بود, اعضای دموکرات کمیته آگاه شد از انضباطی ادعا می کند در برابر او است که اطلاعات ممتاز نه قرار بود به عموم مردم شناخته شده قبل از این اتهامات ثابت Boeger گفت.

خلاصه بعد از یک شور و مشورت پلیس کمیسیون تصمیم به رها کردن غفلت از وظیفه شارژ و تایید سوء استفاده از قدرت و نقض.

Jere ایتون یک تظاهرکننده از استمفورد گفت: Boeger رفتار شد یک مثال از سفید نر امتیاز.

“او را درک نمی کند که چرا او اشتباه بود و او با استفاده از امتیاز خود را به این ساختمان,” او گفت: به معترضان. “که سفید نر امتیاز در بهترین حالت آن است. اگر او را درک نمی کند که این یک سوء استفاده از قدرت و سپس او نباید یک افسر پلیس است.”

پس از شنیدن استمفورد رئیس پلیس تیم شاو گفت: او در دیدار با خدمات انسانی سازمان و ایمان مبتنی بر سازمان و برنامه ریزی برای اضافه کردن به برنامه درسی جدید برای افسران آموزش پلیس و تعامل با جامعه آموزش داده شده توسط اقلیت افسران از استمفورد.

تمام افسران را دریافت ضمنی و تعصب آموزش برای ماه جولای او گفت:.

“ما همچنین در سیاست های ما برای اضافه کردن زبان بر اساس آنچه بیرون آمده از مینیاپولیس. در حالی که ما نمی قطار برای هر یک از اقداماتی که صورت گرفت ما می خواهیم برای به روز رسانی سیاست های ما مطمئن شوید که هر مسئول می داند که مجاز نیست در این شهر” شاو گفت.

شاو گفت که او و اعضای نیروی پلیس در حال منزجر توسط جورج فلوید اخیر مرگ است که او است که در اینجا برای گوش دادن به جامعه است و مایل به یادگیری است.

کوچک جمعیت کف در تایید و در نهایت قبل از متفرق.

[email protected] @TATIANADFLOWERS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر