تظاهرکنندگان خواستار تغییر در نام سیاه استمفورد مردی که در بازداشت پلیس در سال گذشته

استمفورد – Black Lives Matter معترضان که جمع شده بودند در مقابل استمفورد ایستگاه پلیس در روز شنبه به سوگواری مرگ یک زن 23 ساله مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس سال گذشته تا به حال یک پیام به صورت ملی و اجرای قانون محلی مقامات.

“نمی آیند از اینجا دریافت و بر روی زانو خود را هنگامی که ما نیاز نداریم شما” گفت: Darnell Crosland یک استمفورد وکیل که عضو داعش است. “اگر شما می خواهید برای انجام کاری, انجام کاری به صورت واقعی است.”

Crosland گفت که او علاقه مند به تماشای افسران پلیس را به زانو در همبستگی با تظاهرکنندگان — به عنوان مقامات پلیس انجام داده اند در ستمفرد و جاهای دیگر. او می خواهد به تغییر رادیکال در چارچوب قانون اجرای سیستم, او گفت:.

این گروه از حدود 100 جمع آوری شده در خارج از مقر پلیس بعد از ظهر شنبه به تقاضای عدالت برای استیون سد سیاه استمفورد مردی که در بازداشت پلیس در ماه اکتبر.

در اکتبر. 22, 2019, مانع, خواهر داشت به نام پلیس که به گزارش او حمله توسط برادرش.

وقتی ماموران وارد در استمفورد صفحه اصلی سد در حال حاضر از صحنه فرار کرد. پلیس بازگشت به صفحه اصلی ساعت بعد زمانی که سد اعضای خانواده گزارش شده است که او بازگشته بود.

سد چراغ ماموران در یک تعقیب پا قبل از او دستگیر شد. با توجه به بدن فیلم دوربین سد پلیس گفت که او نمی تواند ایستاده بود و بیش از حد خسته به راه رفتن به خود را در نزدیکی خودرو گشت بنابراین ماموران با انجام او را به سمت خودرو.

این ویدیو نشان می دهد افسر رانندگی رزمناو بپرسید که آیا او باید مانع به استمفورد بیمارستان یا اداره پلیس. این دستگیری ماموران به او بگویید که به مانع به مقر پلیس برای رزرو در حمله های داخلی اتهامات عنوان شده علیه.

در رانندگی به ایستگاه پلیس مانع می پرسد یک افسر به نوبه خود در تهویه مطبوع بلکه افسر رول یک پنجره پایین. در این فیلم مانع شنیده می شود ناله در زمان.

زمانی که افسران حذف او را از وسیله نقلیه مانع بی توجه است. داخل اداره پلیس, افسران شوخی که مانع باید برنده یک جایزه برای بازی مرده است.

“پسر من استیون سد نیاز به کمک” گفت: سد مادر والری Jaddo.

“به جای دریافت کمک به او از دست داده و زندگی خود را,” او گفت:. “من از دریافت این خبر که بدون مادر هیچ پدربزرگ و مادر بزرگ بدون پدر و مادر در همه, همیشه باید به شنیدن. من چپ با غم و اندوه و ناراحتی عاطفی و هزاران سوال (در مورد چی) اتفاق افتاد به پسر من در آن ساعت گذشته.”

پزشکان وارد بیش از پنج دقیقه پس از افسران در بر داشت مانع العملی که بعد. او مرده در استمفورد بیمارستان 85 دقیقه پس از او گرفته شده بود به پلیس بازداشت کرده است.

استمفورد پلیس رهبران گفت: افسران نه استفاده از زور در سد. کالبد شکافی مشخص شد که 23 ساله بود درگذشت از حمله قلبی رنج می برد — دقیق تر آترواسکلروز عروق کرونر با کمک عوامل اختلال دوقطبی با توجه به رئیس دفتر معاینات پزشکی است.

مانع را گفته است چند بار در گذشته که او باور ندارد شهرستان و مقامات دولتی’ نسخه از وقایع و که او هنوز دریافت نکرده عدالت برای پسرش.

او ایستاده بود با معترضان در روز شنبه به تقاضا پاسخ های بیشتر به علت مرگ پسرش است, او گفت:.

“چرا پسر من را به ایستگاه پلیس بردند که او باید به بیمارستان منتقل و او گفت:” به جمع آوری جمعیت. “همه از این می تواند مانع از دانستن است که افسران پلیس موظف به محافظت از ما شهروندان این جامعه.”

مانع عزیزان و گفت: مانع را بیماری روانی شناخته شده بود به پلیس محلی که آنها تا به حال نام در گذشته برای کمک.

پس از رویداد استمفورد رئیس پلیس تیم شاو گفت: او گوش به آنچه که معترضان تا به حال به می گویند.

شاو آغاز شده و در موقعیت فعلی خود را چند ماه پیش پس از سال پیشرو ، او گفت: آن را به چالش به اظهار نظر در مورد صورت گرفت که قبل از تصدی خود را اما که ماموران در این بخش احساس “افتضاح” است که مانع درگذشت در این رویداد است.

“برای ماموران در تماس با آنها احساس افتضاح بیش از حد” او گفت:.

معترضان ابراز انزجار است که برخی از افسران بود شوخی که مانع شد faking در آن زمان است.

شاو گفت: ماموران شد و پاسخ نامناسب است. پس از سد مرگ توماس Wuennemann اقدام رئیس در آن زمان برگزار شده بود یک حادثه نقد و بررسی پنل به مطالعه و بررسی چگونگی پلیس به کار گرفته شده در این حادثه شاو گفت. خلاصه ای از این یافته ها منتشر خواهد شد در یک گزارش به زودی شاو گفت.

Wilner یوسف از استمفورد گفت: همکار تظاهرکنندگان که مانع مرگ او را یادآور یک حادثه او تا به حال تجربه سال پیش در 16. یوسف گفت: او مورد ضرب و شتم و اسپری فلفل توسط Stamford افسران پلیس که به دروغ او را متهم کرد از فروش مواد مخدر است.

در آن روز آن را به حال شده است در 85 درجه است. هنگامی که او به رزمناو پلیس, افسر نورد ویندوز. یوسف گفت: او افسر گفت: او نمی تواند نفس بکشد اما این افسر گفت که او اهمیتی نمی دهند.

“من دعا به خدا که من می خواهم آن را به خانواده من” گفت.

او و دیگران در این تظاهرات خواستار افسران درگیر در سد مرگ به اخراج می شود گفت: ماموران غفلت به ارائه فوری و مناسب کمک به مانع. آنها همچنین به نام روز شهردار مارتین به بودجه دور از پلیس محلی و انتقال آن به جامعه خدمات اجتماعی برنامه های مدارس مسکن مقرون به صرفه گزینه ها و سیستم مراقبت های بهداشتی.

“اگر این بود که هر کس دیگری را بچه ها در نیروی پلیس من به شما تضمین می کنند که ما نمی خواهد در اینجا اثر” جوزف گفت. “کسی می شده اند و برای آن برگزار می شود.”

وکیل محلی Tricia لیندسی گفت: مبارزه برای عدالت است و نه بیش.

در این مورد بسته شده است تا آنجا که آنچه در اداره پلیس انجام داده است,” او گفت:. “اما در این لحظه حاضر شده است وجود دارد هیچ مدنی شکایت شده است که واصل نشده است.”

وکلای مدافع در حال آماده سازی به شکایت و از طریق کشف خود روند آنها خواهد شد و تقاضا اطلاعات بیشتر در مورد مورد او گفت:.

[email protected] @TATIANADFLOWERS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de