دنور (ایسنا) – ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی دستور پلیس دنور در روز جمعه به استفاده از گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی دیگر “کمتر-از-کشنده” نیروی مانند فلش نارنجک علیه معترضان مگر اینکه تایید شده توسط یک افسر ارشد در پاسخ به اعمال خشونتبار.

فایل عکس: تظاهرکنندگان با پلیس ضد شورش در نزدیکی ساختمان کاپیتول به اعتراض روز دوشنبه کشتن آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس در دنور, کلرادو, ایالات متحده 28 مه سال 2020 در این تصویر به دست آمده از رسانه های اجتماعی. حسن نیت ارائه میدهد از مدیسون لاوترباخ/خانم ضرب وشتم Magazine/@MsMayhem_Mag از طریق رادیو فردا

به طور موقت از دستور بود که در پاسخ به یک جریان محلی طرح دعوی در دادگاه در روز پنج شنبه در دنور دادگاه منطقه توسط معترضان شکایت در مورد نیروی بیش از حد استفاده شده توسط افسران در طول تظاهرات پس از مرگ گزارشی جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته.

حاکم است که در اثر برای 14 روز ذکر نمونه هایی از معترضان و روزنامه نگاران مجروح شدن توسط پلیس.

“تظاهرات مسالمت آمیز’ مشروع و معتبر ترس از پلیس تلافی است خاموش سیاسی خود را بیان” آن را گفت.

مرگ هوستون بومی فلوید در طول بازداشت خود به صورت غیر خشونت آمیز جرم لمس کردن ملی تظاهرات علیه استفاده از زور توسط پلیس.

در دنور کثیری از راهپیمایان را جمع آوری و در سراسر کشور کاپیتول هر روز برای بیش از یک هفته شعار و حمل نشانه اعتراض فلوید را کشتن.

برخی از مردم در میان عمدتا صلح آمیز جمعیت را شکست ویندوز در دادگاه عالی ایالت ساختمان و نزدیکی موزه شبانه در مارس 29. برخی از فروشگاه ویندوز جلو بودند شکست و غارتگران ساخته شده با کالا.

در حالی که طرح دعوی در دادگاه آورده توسط چهار فعالان اذعان دارد که برخی از تظاهرکنندگان “درگیر در رفتار مخرب” و همچنین می گوید: اکثریت قریب به اتفاق بودند صلح آمیز است.

“با اینحال دنور اداره پلیس … و دیگر ادارات پلیس در, دعوت, را درگیر مضر ضد شورش کنترل تاکتیک های بدون صدور روشن, هشدار و سفارش به پراکنده” شکایت گفت.

حداقل یکی از پایدار جدی آسیب چشم هنگامی که او اصابت پرتابه های طرح دعوی در دادگاه گفت.

‘شدید تاکتیک’

در حکم دادگاه ذکر موارد متعددی اسیر در تصویری از پلیس با استفاده از گاز اشکآور پرتابه و دیگر اقدامات علیه معترضان مسالمت آمیز خود مشغول ایالات متحده آمریکا قانون اساسی حقوق برای جمع آوری و اعتراض.

روزنامه نگاران نیز به طور خاص هدف قرار داده و با پرتابه “در حالی که در فرایند مستند صحنه” حکم گفت.

در تصمیم خود ایالات متحده در منطقه قاضی R. بروک جکسون گفت که او به دنبال تعادل اساسی شهروندان حقوق برابر افسران پلیس,’ توانایی انجام شغل خود و دنور پلیس تا به حال “شکست خورده در آن وظیفه به پلیس خود را دارد.”

“اگر یک فروشگاه ویندوز باید شکسته شود برای جلوگیری از یک تظاهرکننده صورت استخوان از شکسته شدن و یا چشم که به طور دائم آسیب دیده است که بیش از یک تجارت عادلانه” جکسون در او نوشت: 10-صفحه: حاکم است.

“این تظاهرات مسالمت آمیز روزنامه نگاران و پزشکان که هدف قرار داده شده است با تاکتیک به معنای سرکوب شورش به سرکوب تظاهرات.”

خود حکم متوقف می شود دنور پلیس از استفاده از سلاح های شیمیایی و یا پرتابه مگر اینکه یک کاپیتان یا ارشد تر در صحنه سرپرست اجازه چنین استفاده از زور در پاسخ به خاص اعمال خشونت آمیز یا تخریب اموال.

هیچ غیر یا کمتر کشنده پرتابه تا به حال ممکن است با هدف سر و لگن یا پشت و یا اخراج یکسره به جمعیت گفت: این حکم که همچنین شامل هر غیر دنور افسر اعزام به تظاهرات.

عوامل شیمیایی و یا مواد محرک ممکن است تنها استفاده می شود پس از سفارش به پراکنده صادر شده است و ماموران اجازه داده اند به اندازه کافی زمان و فضا برای معترضان ترک با خیال راحت آن را گفت.

تایرون کمپبل دنور سخنگوی پلیس گفت: نیروی خواهد مطابق با قاضی سفارش.

میلو شواب یک وکیل برای چهار نفر از شاکیان به رویترز گفت که این حکم بود “فروتنی پیروزی است.”

“این اطمینان خواهد داد که مردم در اعتراض به خشونت پلیس هستند موضوع را به پلیس خشونت” او گفت:. “تظاهرکنندگان در دنور در حال حاضر امن تر از خشونت پلیس از هر جای دیگری در کشور است.”

گزارش توسط کیت Coffman در دنور; نوشتن و گزارش های اضافی توسط غنی McKay; ویرایش توسط Pravin کاراکتر علامت پاتر و دانیل والیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de