دنور (ایسنا) – ایالات متحده دادگاه منطقه قاضی دستور پلیس دنور در روز جمعه برای متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های پلاستیکی دیگر “کمتر-از-کشنده” نیروی مانند فلش نارنجک در برابر معترضان.

فایل عکس: تظاهرکنندگان با پلیس ضد شورش در نزدیکی ساختمان کاپیتول به اعتراض روز دوشنبه کشتن آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در مینیاپولیس توسط یک افسر پلیس در دنور, کلرادو, ایالات متحده 28 مه سال 2020 در این تصویر به دست آمده از رسانه های اجتماعی. حسن نیت ارائه میدهد از مدیسون لاوترباخ/خانم ضرب وشتم Magazine/@MsMayhem_Mag از طریق رادیو فردا

به طور موقت از دستور بود که در پاسخ به محلی در یک طرح دعوی در دادگاه واصل روز پنج شنبه در دنور دادگاه منطقه توسط معترضان شکایت در مورد نیروی بیش از حد استفاده شده توسط افسران در طول تظاهرات عمومی پس از مرگ گزارشی جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در ماه گذشته.

حکم ذکر نمونه هایی از معترضان و روزنامه نگاران مجروح شدن توسط پلیس.

“تظاهرات مسالمت آمیز’ مشروع و معتبر ترس از پلیس تلافی است خاموش سیاسی خود را بیان” آن را گفت.

مرگ هوستون بومی فلوید در طول بازداشت خود به صورت غیر خشونت آمیز جرم لمس کردن ملی تظاهرات علیه استفاده از زور توسط پلیس.

تصویری از فلوید دستگیری نشان می دهد یک افسر برگزاری زانو خود را در Floyd گردن برای تقریبا نه ساعت.

در دنور کثیری از راهپیمایان را جمع آوری و در سراسر کشور کاپیتول هر روز برای بیش از یک هفته شعار و حمل نشانه اعتراض فلوید را کشتن.

برخی از مردم در میان عمدتا صلح آمیز جمعیت را شکست ویندوز در دادگاه عالی ایالت ساختمان و نزدیکی موزه شبانه در مارس 29. برخی از فروشگاه ویندوز جلو بودند شکست و غارتگران ساخته شده با کالا.

در حالی که طرح دعوی در دادگاه آورده توسط چهار فعالان اذعان کرد که برخی از تظاهرکنندگان “درگیر در رفتار مخرب” و همچنین گفت: اکثریت قریب به اتفاق بودند صلح آمیز است.

“با اینحال دنور اداره پلیس … و دیگر ادارات پلیس در, دعوت, را درگیر مضر ضد شورش کنترل تاکتیک های بدون صدور روشن, هشدار و سفارش به پراکنده” شکایت گفت.

حداقل یکی از پایدار جدی آسیب چشم هنگامی که او اصابت پرتابه های طرح دعوی در دادگاه گفت.

‘شدید تاکتیک’

در حکم دادگاه ذکر موارد متعددی اسیر در تصویری از پلیس با استفاده از گاز اشکآور پرتابه و دیگر اقدامات علیه معترضان مسالمت آمیز خود مشغول ایالات متحده آمریکا قانون اساسی حقوق برای جمع آوری و اعتراض.

روزنامه نگاران نیز به طور خاص هدف قرار داده و با پرتابه “در حالی که در فرایند مستند صحنه” حکم گفت.

در تصمیم خود ایالات متحده در منطقه قاضی R. بروک جکسون گفت که پلیس دنور بود “شکست خورده در آن وظیفه به پلیس خود را دارد.”

“اگر یک فروشگاه ویندوز باید شکسته شود برای جلوگیری از یک تظاهرکننده صورت استخوان از شکسته شدن و یا چشم که به طور دائم آسیب دیده است که بیش از یک تجارت عادلانه” جکسون در او نوشت: 10-صفحه: حاکم است.

“این تظاهرات مسالمت آمیز روزنامه نگاران و پزشکان که هدف قرار داده شده است با تاکتیک به معنای سرکوب شورش به سرکوب تظاهرات.”

میلو شواب یک وکیل برای چهار نفر از شاکیان به رویترز گفت که این حکم بود “فروتنی پیروزی است.”

“این اطمینان خواهد داد که مردم در اعتراض به خشونت پلیس هستند موضوع را به پلیس خشونت” او گفت:. “تظاهرکنندگان در دنور در حال حاضر امن تر از خشونت پلیس از هر جای دیگری در کشور است.”

گزارش توسط کیت Coffman در دنور; نوشتن و گزارش های اضافی توسط غنی McKay; ویرایش توسط Christian Schmollinger و Pravin کاراکتر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de