لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

تجار و بازرگانان خط در خارج از یک فروشگاه عمده فروشی به فروش طلا در بیروت. بحران اقتصادی و کاهش ارزش شدید از لبنان ارز را تحت فشار قرار دادند و بسیاری از مردم به آستانه فقر مجبور به فروش طلا و جواهر.

بیروت — سارا Itani در زمان او 2 ساله دختر کوچک, دستبند حکاکی با “انجی” در خط شکسته و آن را به دست طلا تاجر است. او وزن آن همراه با یکی از Itani عروسی النگو و چند قطعه دیگر از دخترش, طلا و جواهر, پس از آن ارائه $84 به صورت متوسط ،

او در زمان پول نقد است. سپس او شتافت به بیمارستان برای خرید دارو برای پسر جوان او را. با شوهرش از کار به خانه فرستاده می شود به دلیل coronavirus مستند در لبنان Itani وجود دارد گفت: هیچ راه دیگری برای پرداخت سه دوز از دارو پسر خود را به شدت مورد نیاز است.

سراسر خاورمیانه از زنان تحت فشار قرار دادند به ناامیدی توسط فشارهای اقتصادی از این بیماری همه گیر شده است فروش طلا خود را.

دقیق بهداشت عمومی اقدامات آینده در بالا شدید رکود اقتصادی پس از سقوط را ترک کرده اند بسیاری از لبنان و خانواده بدون درآمد. بیش از ده زرگران در سراسر بیروت گفت: خود را به خرید طلا کرده بود مشخصی پس از لبنان تحمیل آن مستند در ماه مارس وادار کردن کسب و کار برای شاتر درب و اخراج کارکنان خود را. زنان مانند Itani کشف ظریف خود را زنجیر طلا و پیچیده دستبند — برخی حتی در زمان خاموش خود عکس عروسی — و رسما ساخته شده راه خود را به جواهر.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

یک زن مورد فروش طلا در یک فروشگاه عمده فروشی در بیروت.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

یک دستبند وزن در یک فروشگاه در بیروت.

Itani پسر در بیمارستان بستری شده بود برای بیش از یک هفته اجرایی در درد قبل از تشخیص پزشکان او را با کاوازاکی, بیماری نادر, بیماری التهابی. اما دارو گران شد, او گفت:. خانواده او تا به حال هیچ بیمه درآمد از شوهر سابق کار در یک انبار لباس و بدون پول نقد بیشتر از چپ به صرف.

“آنها همه چیز ما تا به حال در بیمارستان,” او گفت که او منتظر اواخر ماه گذشته به پایان برساند او در معامله با تاجر طلا.

تاجر خریداری شده که Itani طلا و جواهر به فروش می رسد آن را به نوبه خود به یکی دیگر از خریدار که ذوب آن پایین و فروش آن دوباره به عمده مانند شرکت Boghos در بیروت ارمنستان محله Bourj Hammoud.

“در لبنان ما در حال حاضر در یک بحران” گفت: Chris Boghos پسر صاحب شرکت. “افرادی که نیاز به پول نقد برای دریافت شیر به پرداخت اجاره . . . بودن مجبور به فروش” او گفت:, و اضافه کرد که آنها در حال دیدن زنان خود را به فروش حلقه های عروسی راست کردن انگشتان دست خود را.

برای زنان در خاورمیانه عبارت “او طلا” حمل وزن فراتر از آن از فلزات گرانبها. نوزاد دختران اغلب دریافت هدیه از طلا گوشواره و گردنبند, اما, اغلب, ظریف, دستبند طلا تحمل نام خود را. عروس را به طور سنتی دریافت جهیزیه از گوشواره و دستبند و یا گردنبند از داماد و خانواده اش و “او طلا” نشان دهنده امنیت رفت و آمد مکرر گذشته دور برای زمان های سخت مانند طلاق یا مرگ شوهر.

هنگامی که یک زن به فروش می رساند طلا خود را, آن است که اغلب با احساس شرم. این بدان معنی است که تمام گزینه های دیگر خسته شده اند و به عنوان تفسیر شوهر پس از شکست ،

“شما را در درک آنچه در آن است” گفت: یکی از لبنان تاجر بی سر و صدا اعتنایی گزارشگر سوالات و بازگشت به وظیفه ارزیابی آرایه ای از مزین به طلا و جواهر ارائه شده به او. “این بسیار خصوصی است.”

حتی در حالی که زنان بیشتر به دنبال شده است فوری به فروش طلا از مغازه ها تا به حال مشکلات خود را حفظ عملیات تحت مستند. در بیروت را ضعیف Basta محله برخی از تجار را آغاز کرده اند که ساخت خانه تماس برای ارزیابی و خرید طلا و جواهر.

محمد Hoori یک تاجر طلا در بیروت گفت: نشستن در خارج از توقیف فروشگاه به مشتریان و سپس فشار دادن آنها در داخل. “مردم گرسنه هستند,” او گفت:. “آنها می خواهند برای تغذیه کودکان خود را.”

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

طلا ذوب شده است و سپس در قالب ریخته به میله های طلا. میله فروخته خواهد شد به سرمایه گذاران داخل و خارج کشور است.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

طلا مایع ریخته است به یک قالب را به میله های زندان.

در بغداد عراق طلا تاجر به نام حیدر علی گفت که او نیز دیده می شود افزایش فروش توسط جان خانواده هایی که از دست داده بود کار در طول coronavirus مستند.

“آنها در حال فروش طلا دارند. نه مقدار زیادی از مقادیر اما چیزهای کوچک مانند حلقه و گوشواره, چیزهای که می شود آنها را در اطراف $300 به طوری که آنها می تواند حداقل ارائه مواد غذایی,” او گفت:. طلا او افزود: “بیشتر از عروسی خود را که قرار است به برای زنان در دوران سخت خود را.”

ابو صلاح 51 یک کارگر که از دست رفته کار خود را در بهار امسال در بازدید کاظم فروشگاه در نهایت پس از درخواست همسرش اجازه به فروش طلا و جواهر خود را. “از آنجا که ما جوان بودند ما آموخته است که همسر و طلا است که او تنها و انسان نمی تواند هر چیزی را با آن” او گفت:.

طلا شده بود به او هدیه عروسی به 30 سال پیش.

“من احساس می کنم کمتر از یک مرد برای انجام این کار است. مرد باید قادر به حمایت از خانواده اش همیشه بدون دست زدن به همسرش طلا” ابو صلاح گفت. “من شرمنده از انجام این کار است. اما در حال حاضر من هیچ گزینه های دیگر.”

سوریه نیز فروش خود را به طلا گفت: غسان Jazmati سر از هنر و صنعت انجمن goldsmithery و ساخت جواهرات در دمشق در مصاحبه با سوریه al-Thawra روزنامه. او افزود که این روند نشان دهنده چه بد سوری نیاز به پول نقد برای نیازهای اولیه مانند غذا و دارو در میان یک بحران اقتصادی در این کشور است که به عنوان بسیار به کار با نه سال از جنگ به عنوان بیماری همه گیر.

بر خلاف در کشورهای همسایه بیشتر از این فروش شده اند و بیش از رسانه های اجتماعی. در ماه آوریل به سوریه ارسال شده آنلاین عکس از طلا و جواهر برای فروش در نرخ برش, قیمت طلا و تجار می ترسید که بازار را به سقوط و لابی دولت برای بازگشایی فروشگاه ها که بسته شده بود به مبارزه با این بیماری همه گیر.

آن است که نه فقط زنان که به مدت طولانی تبدیل به طلا به عنوان یک روش سنتی برای حفاظت از ثروت خود را و نجات برای مواقع اضطراری. در بسیاری از کشورهای خاورمیانه, بانک ها اغلب دیده می شود که غیر قابل اعتماد یا غیر قابل اعتماد — های اخیر بحران بانکی در منطقه تقویت آن ترس — و نوع پس انداز بازنشستگی برنامه های موجود در غرب نسبتا نادر است.

اما در سراسر خاورمیانه شیوع کروناویروس را مختل سنتی طلا در بازار. دبی بازار طلا به حدود 400 خرده فروشان تعطیل در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری و حتی پس از بازگشایی در اواخر ماه مارس باقی مانده عمدتا خالی از خریداران. در مصر, تولید طلا قطع شد و به دلیل کاهش تقاضای داخلی به دلیل به تعویق افتادن مراسم عروسی و دیگر جشن.

اما حتی اگر در سراسر جهان تقاضا برای طلا و جواهر طلا کاهش یافت با 39 درصد در سه ماهه اول سال 2020 در مقایسه با سال گذشته — پایین ترین رکورد ثبت شده در سه ماهه گزارش شورای جهانی طلا — به طور کلی تقاضا برای طلا به عنوان سرمایه گذاران جهانی به دنبال امن دارایی در طول زمان نامشخص است. قیمت طلا نوسان در آغاز همه گیر افتادن در اواخر ماه مارس قبل از اینکه به طور پیوسته در حال افزایش بیش از 15 درصد از آن به بعد.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

به تازگی تشکیل شده شمش طلا در کارگاه, در بیروت.

برای یک زن مصری این تنها زمانی بود که او از دست همه امیدواریم که او به دنبال طلا بازرگانان. او برنامه ریزی شده بود به حرکت در خارج از کشور, اما به همه گیر هزینه تحقیق دانش او شمارش بود. او یک مدافع حقوق بشر شده بود مجبور به بستن دفتر خود پس از مواجهه با مسائل امنیتی و بدون چشم انداز شغلی خود او افسرده شد. او تصمیم به فروش 100 گرم طلا به پایان می رسد دیدار.

“من تا به حال برخی از طلا و جواهر است که من می خواستم هرگز به فروش گفت:” زن صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل ماهیت حساس و تحقیقات خود را. “همه قطعات بسیار عزیز را به قلب من است.”

در راه به تاجر او پشت سر هم از گریه او بازگو کرد. “من خریداری کرده بود آنها را با پول خودم. هیچ یک از خرید آنها برای من است و به همین دلیل آن صدمه دیده است و حتی بیشتر.” تاجر نقل مکان کرد و با اشک او خواست او را به فروش طلا در یک بار, اما زن گفت که او تا به حال هیچ انتخاب است.

“هر قطعه تا به حال یک داستان است. هر قطعه سمت چپ یک علامت بر من” او به یاد می آورد.

گاهی اوقات او گفت: او هنوز هم وجود ندارد-تفکر برس گردن او که در آن او گردنبند بار بود فقط به یاد داشته باشید که او در آن به فروش می رسد.


مصطفی سلیم در بغداد کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

لبنان در حال نومید بیش از وعده غذایی بعدی خود را به عنوان بحران اقتصادی بدتر

گرسنگی می تواند کشنده تر از coronavirus در کشورهای فقیر

بدترین بحران مالی در دهه معاملات به عربستان شاهزاده جاه طلبی برای پادشاهی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی