آیا اروپا باید خود را ‘هامیلتونی’ لحظه ؟ نه دقیقا.

به جمع اوری این بودجه بلوک خواهد قرض گرفتن در برابر بازارهای مالی, صدور E. U. مورد حمایت اوراق قرضه برای اولین بار. خواستار این تجمع جمعی از بدهی های رشد آن را به عنوان روشن شد که شمار کشورهای اروپایی بودند که در مورد به سقوط به یک برنامه به طور بالقوه رکود عمیق است. طرفداران چنین اقداماتی شبیه آنها را به اروپا “هامیلتونی” لحظه یک مرجع به وزیر خزانه داری ایالات متحده الکساندر همیلتون که در سال 1790 مهندسی یک توافق سیاسی در وام گرفتن است که به کمک تبدیل آزادانه confederated 13 مستعمرات سابق به محکم تر محدود فدرال اتحادیه.

این طرح اعلام کرد روز سه شنبه در بروکسل “طول می کشد E. U. مالی رابطه به سطح بعدی” اشاره کرد بارون روزانه. “الکساندر همیلتون چیزی بسیار شبیه زمانی که نوپا دولت ایالات متحده جذب بدهی 13 متحده پس از جنگ انقلابی با بریتانیا است.”

اما این قیاس تنها تا کنون می رود: “بر خلاف وزارت خزانه داری آمریکا در سال 1790 هیچ کس پیشنهاد کرده است mutualizing کشورهای اتحادیه اروپا’ میراث بدهی; حتی جدید مشترک بدهی لذت ببرید مشترک و چندین تضمین می کند. و این سوال که چگونه E. U. خواهد پرداخت مبالغ قرض گرفته شده است به سمت چپ تا حد زیادی پاسخ داده نشده” مشاهده اقتصاددان.

با این وجود پیشرو اتحادیه اروپا مقامات exultant. “اروپا در حال حاضر یک فرصت بزرگ برای بیرون آمدن قوی تر از این بحران گفت:” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen. “امروز ما یک گام تاریخی همه ما می تواند افتخار.”

“اروپا ایران اروپا حاضر است” اعلام کرد رئیس شورای اروپا چارلز میشل. “ما نشان داده اند که سحر و جادو از پروژه اروپایی کار می کند زیرا هنگامی که ما فکر می کنم که این غیر ممکن است وجود دارد یک بهار در ما گام با تشکر از توجه و همکاری است.”

ایالات متحده اروپا نیست دقیقا در افق. به طور کامل و رسمی معامله پارلمان ملی در بلوک 27 عضو نیاز به تصویب برخی از ویژگی های مورد نیاز برای آن را به تصویب, در حالی که پارلمان اروپا, بسته بندی شده با التقاطی و گاهی اوقات غیر عادی ترکیبی از سیاستمداران را برای تصویب به طور کلی E. U. بودجه.

مذاکرات هنوز به نمایش کلید بخش در این قاره است که اکو مناقشات سیاسی پیرامون بحران مالی جهانی از یک دهه پیش. “اختلاف اصلی بین این رهبران از یک تعداد انگشت شماری از خود لقب “صرفه’ کشورهای هلند و سوئد و اتریش و دانمارک و فنلاند و همسالان خود بود در مورد چه مقدار پول برای کشتی به آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و چقدر نظارت کشورهای کمک کننده باید به بیش چقدر بودجه صرف شده” همکاران من گزارش شده است.

اما دستیابی به موفقیت در این هفته آمد و در پشت جدید فرانسه و آلمان درک در جهت سیاست اروپا که جعلی بود در ماه های اخیر. “بر اساس این توافق زده شنبه و ایتالیا را دریافت خواهد کرد بزرگترین سهم از محرک پولی با اسپانیا دریافت دومین” نوشت همکار من چیکو هارلن. “تقریبا مهم به عنوان نتیجه سیاسی دینامیک: هر چند برخی از کشورهای شمال می خواستم کوچکتر بسته نجات با تنگ تر شرایط آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را به عقب رانده و صاف کردن بیش از یک شمال و جنوب تقسیم است که گرفتار بحران های قبلی.”

در این زمان آلمان نیست نقش استرن شمالی disciplinarian و به جای تکیه بر آن با احتیاط همسایگان به سازش با E. U. قصد دارد برای تقویت افتادن اقتصاد. “این به روز رسانی از نهادهای فراملی نقش و قدرت. آن را واقعا به روز رسانی آنها را بسیار قابل توجهی راه” روزا بالفور مدیر دفتر بروکسل از موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی گفت: همکاران من.

“آنچه را تاریخ به یاد داشته باشید ؟ که پس از هفته wobbling اتحادیه اروپا شد بسیار سریعتر و قاطع در واکنش به این بحران از یکی از قبلی” نوشت: بنیامین حداد از شورای آتلانتیک. “که بانک مرکزی اروپا بود و نه به سمت چپ به تنهایی به برگزاری کشتی در حالی که کشورهای عضو در دفاع از خود در کوتاه مدت منافع ملی است.”

دیگر منافع ملی را در راه دریافت کنید. پیش نویس مقررات گره خورده است که دسترسی به منابع مالی با رعایت حکومت قانون بودند چشم پوشی بسیار به لذت از لهستان و مجارستان که دولت کشیده اند خشم بروکسل برای خود illiberal حملات بر موسسات مستقل. در همین حال “frugals” به رهبری نخست وزیر هلند اطمینان می داد که صدها میلیارد یورو کمک مالی برای کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا خواهد بود موضوع را به نظارت مکانیسم است که اجازه می دهد فردی از کشورهای عضو به منظور بالا بردن اعتراض اگر یک کشور گیرنده نیست به دنبال اصلاحات اقتصادی وعده داده شده.

که برخی از تحلیلگران ترس مجموعه صحنه را برای معاند اختلافات پایین جاده. “این یک توافق است که دارای پتانسیل برای ترسیم راه اتحادیه اروپا عمل می کند به خصوص در زمان بحران” نوشت: مجتبی رحمان سر از اروپا تمرین برای گروه اوراسیا یک خطر سیاسی مشاوره. “اما اگر آن را با دقت انجام می شود مفاد این همچنین شامل خطر تضعیف بلوک مسمومیت روابط بین رهبران آن در راه است که در نهایت می تواند بسیار انجام بیش از آسیب خوب است.”

در حال حاضر, خلق و خوی است شناور در میان کسانی که معتقدند در بیشتر یکپارچه اروپا است. “من می خواهم هر کس برای اندازه گیری مسافت طی شده در دو ماه. … در دو ماه ما قادر به ساخت یک اجماع” پاکسازی به خبرنگاران گفت: صبح روز سه شنبه. “است که آن را کامل مکانیسم ؟ اما ما قادر به تغییر چیزی اساسی است.”

برخی از رهبران اروپایی هستند که به دور از بروکسل بهتر به ضرب و شتم به عقب populists و Euroskeptics در خانه. Rutte بد-پلیس عملکرد بیش از آخر هفته بود و تا حدودی سوخت توسط مرکز-راست نخست وزیر تمایل به بررسی و انتقاد از بیشتر به خود حق است. ایتالیا چپ ائتلاف دولت و در عین حال امن امتیازات از شرکای اروپایی که رقیب راست گرایان پیشنهاد کرده بود غیر ممکن خواهد بود.

“این sovereigntists از دست دادن” نخست وزیر سابق ایتالیا ماتئو رنتسی توییتی. “این توافق نامه نشان می دهد که یک طرفدار اروپا دولت خوب است برای ایتالیا.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de