کارگردان Jeff Gibb پاسخ به لایحه Mckibben در مورد سیاره انسان

من تحسین بسیار از لایحه McKibben کار و من هم از او گرفته به بیان نگرانی های خود را. وجود آیتم های خود را در پاسخ به “سیاره انسان” است که من احساس می کنم مجبور به پاسخ دادن به.

“سیاره انسان” می کند نه شارژ 350.org یا آقای McKibben با در نظر گرفتن شرکت های بزرگ پول است.

من هرگز حمایت توده گیاهان.

ما آگاه بودند از آقای McKibben را در سال 2016 op-ed ارائه معایب زیست توده. که op-ed همچنین آمده است که موجود زیست توده گیاهان با این حال باید باقی می ماند در عمل. پس از نوشتن خود 2016 op-ed آقای McKibben ادامه داد: حمایت شدید برای قوانین ملی به صندوق جدید توده زیرساخت ها است. در سال 2017, او تایید 100 توسط ’50 قانون که شامل کمک های مالی تا 100 میلیون دلار برای “نسل دوم پیشرفته زیستی” و همچنین گسترش سوخت های زیستی تولید کننده اعتبارات که برادران کخ بود و همچنین برای لابی. لایحه McKibben است که هنوز هم به عنوان یک همکار در موسسه ای که کار می کرد برای ایجاد و ترویج قانون. در این دوره پس از سال 2016 op-ed آقای McKibben همچنین پشتیبانی از یک باشگاه سیرا ابتکار به نام “آماده به صورت 100” که شامل زیست توده.

این اقدامات در حمایت از وضعیت موجود نه یک موضع در برابر توده. آنها نه دیدار با آقای McKibben خود استاندارد برای عمل است. در این روز آقای McKibben نه بیرون آمدن در برابر توده گیاه در Middlebury College, و نه به نام آن بسته شود. مخلوط-پیام یک موضوع به تصویر کشیده شده در این فیلم است. آقای McKibben بعدی op-ed که پس از اکران این فیلم در شهرستان تراوس جشنواره اشاره کرد و در پایان فیلم.

این فیلم شامل مصاحبه با آقای McKibben که او راه می رفت دور از. این مصاحبه بخشی از یک سازمان رسانه ای رویداد. آقای McKibben را برای حمایت از پیشنهاد 3 در میشیگان زیست توده گیاه در Middlebury College, وال استریت طرح های سرمایه گذاری از جمله کسانی که حاوی توده و همچنین به عنوان مصاحبه خود با ما بازنمایی از رویدادهای تاریخی است.

متاسفانه من هیچ دیگر رکورد دریافت ارتباطات از آقای McKibben. آن را نمی خواهد تحت تاثیر ما گنجاندن مصاحبه خود و یا وقایع تاریخی منتهی به آن است.

“سیاره انسان” روشن است که که در آن هر یک از ما چسبیده به توهمات و معاشرت با کسانی که با انگیزه کسب سود ما مستعد ابتلا به ساخت انتخاب های ضعیف برای سیاره – ناخواسته برای دفاع از کسانی که همه چیز ما می دانیم که ما باید مقاومت و از دست دادن بینایی از آن چیزهایی است که ما باید مدافع.

من امیدوارم که در ساخت این فیلم این است که یک داستان جدید پدیدار می شود. پارادایم شیفت دشوار است; اما گرفتن انسانیت و جنبش محیط زیست در زمین-محور مسیر تنها امید ما.

جف گیبس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>