ناپدید شدن در مکزیک افزایش طول لوپز Obrador سال اول در حال حاضر بالا 73,000

ربکا بلکول AP

اعضای خانواده و حامیان 43 معلمان دانش آموزان کالج که ناپدید شده در تضمین خواهند Guerrero دولت در سال 2014 نگه داشتن تصاویری از قربانیان در طول یک سال 2016 تظاهرات در شهر مکزیک.

مکزیکو سیتی — مکزیک دولت در روز دوشنبه مطرح رسمی تلفات و افرادی که ناپدید شد و طی آن 14 سال اپیدمی خشونت جنایی به بیش از 73,000 از جمله صدها نفر از شهروندان آمریکایی که از بین رفته بودند و هرگز در بر داشت.

در مجموع در حال حاضر 73,201 است و در نتیجه از بلند پروازانه جستجو برای موارد زمینه با دولت دادستان و دیگر مقامات که هرگز آن را به ملی بالغ.

به تازگی اضافه شده و موارد span چند سال اما مشکل باقی می ماند مهم است. سال گذشته اولین رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador شد دوم-بدترین در تاریخ ثبت: 7,350 مردم رفت و گم شده و نمی بازگشت.

در این اطلاعیه تأکید مقیاس انسانی-حقوق بحران با پژواک در دوران جنگ سرد زمانی که ده ها هزار نفر از مشکوک دولت مخالفان به زور ناپدید شده توسط ایالات متحده مورد حمایت جناح راست دولت در آرژانتین, شیلی, گواتمالا و کشورهای دیگر.

در مکزیک ناپدید شدن هستند سرزنش در طیف وسیع تری از مجرمان: جرایم سازمان یافته باندهای پلیس نظامی و یا ترکیبی از هر سه. قربانیان باید از دست رفته در یک دوره خشونت شدید که سمت چپ بیش از 288,000 مردم مرده از سال 2006 زمانی که دولت راه اندازی یک حمله در کارتل های مواد مخدر.

لوپز Obrador قرار داده است تاکید بر جستجو برای ناپدید شد پس در دسامبر سال 2018 است. که در آن نقطه رسمی تعداد ناپدید شد 40,000. او به نام کارلا Quintana یک دانشگاه هاروارد تحصیل حقوق بشر و وکیل منجر به ملی جستجو کمیسیون; او به استخدام کارکنان برای درخواست تجدید نظر به مقامات دولتی برای اطلاعات و شانه را از طریق چندین آرشیو به ایجاد یک پایگاه داده از بین رفت. در ژانویه کمیسیون رسمی تعداد از دست رفته به بیش از 61,000.

این 7,350 افرادی که رفت از دست رفته در سال 2019 از آن ساخته شده دوم بدترین سال پس از 2017, زمانی که 7,910 رفت و گم شده است.

مقامات روز دوشنبه گفت: آنها را تشویق به دیدن یک کاهش در شش ماه اول سال 2020 به 2,394 ناپدید شد. آنها نمی دانند که چرا این کاهش رخ داده است.

جدید مجموع شامل موارد قدمت آن به مکزیک “جنگ کثیف” علیه چپ در 1970s. اما اکثریت بزرگی از موارد تاریخ از 14 سال گذشته است. این رقم هنوز هم اعتقاد بر این بود یک undercount; برخی از خانواده ها باقی می ماند بیش از حد وحشت زده به گزارش ناپدید شدن.

این مجموع شامل 324 شهروندان آمریکایی که از بین رفت در مکزیک و نمی یافت.

پایگاه داده را فراهم می کند نیست دسترسی عمومی به هویت از دست رفته است. شده اند وجود دارد موارد متعدد در طول سال از آمریکایی ها که سفر برای دیدن بستگان در مکزیک و از بین رفت ظاهرا قربانیان از بازی ناپاک است.

AMLO است مکزیک قوی ترین رئیس جمهور در دهه. برخی می گویند او بیش از حد قوی است.

ناپدید شده در السالوادور: بازگشت جنگ سرد کابوس

چگونه coronavirus پاره از طریق امریکا بزرگترین بازار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de