دکتر: یک تا دو coronavirus بیماران در حال مرگ روزانه در استمفورد بیمارستان

استمفورد — شهر تا به امروز تا کنون بیشترین تعداد مردم در دولت تست مثبت برای COVID-19 و فشرده-واحد مراقبت در استمفورد بیمارستان در حال نزدیک شدن به ظرفیت.

یک یا دو coronavirus بیماران در حال مرگ هستند و هر روز در بیمارستان یک مدیر گفت. همانطور که از دوشنبه وجود داشته است 15 مرگ و میر.

با توجه به رژیم صهیونیستی است. ند لمانت روزانه توجیهی استمفورد دوشنبه تا به حال 888 تایید COVID-19 موارد به طور قابل توجهی بیش از Norwalk با بالاترین تعداد 595 موارد و Danbury با 570 موارد است.

همانطور که از اوایل روز دوشنبه استمفورد بیمارستان درمان 126 مبتلا به بیماری های مرتبط با این ویروس هر چند تعداد تغییرات ساعتی دکتر گفت: Rohit Bhalla, معاون ارشد بالینی وزارت امور خارجه و با کیفیت برای استمفورد سلامت.

بیمارستان می تواند به جای یکی دیگر از 50 به 100 بيمار به طور منظم طبقه Bhalla گفت: اما فشرده-واحد مراقبت یک داستان متفاوت است.

“چالش این است که تعدادی از بیماران در آینده نیاز به هواکش و مراقبت های ویژه. به طور معمول ما باید 16 تخت در ICU اما ما گسترش آن به 62 تخت” Bhalla گفت. “در میان 62 تخت در ICU, 55 هستند پر شده است. در میان آن دسته از بیماران, 42 در هواکش.”

هر روز یک یا دو نفر از کسانی که مهم ترین بيماران تسلیم شدن به این ویروس ،

بسیاری از آنها افراد مسن و یا کسانی که با شرایط پزشکی برمیگردد عفونت با COVID-19, Bhalla گفت.

“متاسفانه آن span دیگر سنین — بزرگسالان در 40s و 50s,” او گفت:. “ما نیز دیده می شود برخی از کسانی که نمی باید شرایط پزشکی.”

در گزارش های خبری استمفورد است که به نام کانون بیماری همه گیر کوروناویروس در کانکتیکات.

این درست در اعداد محض, اما نه هنگامی که دارای جمعیت, شهردار, David Martin روز دوشنبه گفت:.

استمفورد با 15 مرگ و میر تا کنون مرگ و میر نرخ 11.5 در هر 100000 نفر جمعیت مارتین گفت. Norwalk, کوچکتر شهرستان تا به حال 19 مرگ و میر به صورت قابل توجهی میزان مرگ و میر بالاتر از 21.3, او گفت:.

در برخی از شهرهای اطراف این نرخ حتی بالاتر است. جدید کنعان با جمعیت کمی بیش از 20,000 نفر تا به حال هفت مرگ برای مرگ و میر 34.4, او گفت:.

نرخ متوسط برای شهرستان است 18.7 مارتین گفت.

“اگر استمفورد در 11.5 من نمی دانم که ما در مرکز” شهردار گفت. “من می گویند که Fairfield County توسط کانون.”

لمانت تعداد خرس که از. از 6,906 مورد تأیید گزارش روز دوشنبه میان دولت هشت شهرستان بیش از نیمی 3,719 بودند در Fairfield County است.

مشابه چیزی که درست است که برای تعدادی از COVID-19 مرگ و میر. وجود دارد 206 در سطح ایالت و نزدیک به نیمی از 101 بودند در Fairfield County است.

اوج برای استمفورد منطقه است که به احتمال زیاد دو یا سه هفته دور مارتین گفت: هر چند آن را غیر ممکن است برای اطمینان می گویند.

Bhalla گفت: در بیمارستان تست برای COVID-19 در حال افزایش است که کمک می کند.

“یک هفته پیش ما تقریبا 100 بيمار در انتظار نتایج; (دوشنبه) ما تا به حال نه” او گفت:. “تست تبدیل شده است گسترده تر که خوب است چرا که به ما کمک می کند تا مدیریت بیماران در بیمارستان است.”

هنوز عرضه کیت های آزمایش محدود باقی مانده است. آنها استفاده می شود برای ارزیابی بیماران در بیمارستان برگزاری نمایشگاه متوسط یا شدید علائم Bhalla گفت. دیگر اولویت مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“آنها بسیار مهم است در حال حاضر, بنابراین ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما می توانیم آنها را ارزیابی کند” او گفت:. “کسانی که دستورالعمل CDC.”

بیمارستان نیز زیر محافظ-دنده دستورالعمل های تعیین شده توسط دولت فدرال مراکز کنترل بیماری Bhalla گفت. دستکش, لباس, عینک و ماسک است که در تامین کوتاه مدت در سراسر کشور استفاده می شود با توجه به پروتکل های.

“ما در حال کار سخت برای حفظ عرضه محدود ما,” او گفت:. “ما هنوز هم حمل و نقل. تنها چیزی است که هر نظام سلامت در کشور در موارد مشابه پس از تامین کنندگان ما را در تخصیص این معنی که شما نمی توانید خرید به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید. شما مجاز مقدار مشخصی است.”

تغییر تعداد کارکنان بیمارستان در قرنطینه به عنوان آنها در انتظار نتایج COVID-19 آزمون و یا به عنوان آنها را بهبود می یابند در خانه از ویروس Bhalla گفت.

پزشکان و پرستاران و تکنسین ها و همه دیگران که کارکنان بیمارستان در حال بی امان خود را برای مراقبت از بیماران, او گفت:.

“کارکنان در حال انجام یک کار فوق العاده بی سابقه ای در شرایط” Bhalla گفت. “ما متعهد به مبارزه با این بیماری همه گیر.”

[email protected]; 203-964-2296.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im