دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمل به قطع داروهای تجویزی قیمت در ما


رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده است چهار دستور اجرایی با هدف برش تجویز قیمت دارو در ایالات متحده است.

“چهار سفارشات من امضای امروز به طور کامل بازسازی بازار داروهای تجویزی” گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که مورد انتقاد “فصل” قیمت ها.

اقدامات اجازه می دهد تخفیف و واردات ارزان تر مواد مخدر از خارج از کشور.

آقای ترامپ را ملاقات دارویی کارفرمایان در روز سه شنبه اما برخی از تحلیلگران صنعت را مورد انتقاد این حرکت گفت: این امر اثر خیلی زیادی ندارد.

“این دولت تصمیم گرفته است به دنبال رادیکال و خطرناک سیاست به تعیین قیمت بر اساس نرخ پرداخت در کشورهای که او [رئیس جمهور تهمت] دهکدهای برچسب عنوان سوسیالیستی که آسیب بیماران مبتلا به امروز و به آینده” تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا در بیانیه ای گفت.

آن گفت: آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در حرکت بود “بی پروا حواس پرتی که مانع توانایی ما برای پاسخ به این زمان [coronavirus] همه گیر و کسانی که ما می تواند در آینده”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد انتقاد قرار گرفته است برای پاسخ خود را برای بدتر شدن Covid-19 بحران به عنوان تعدادی از تأييد ویروس های مربوط به مرگ و میر در امریکا در حال حاضر در صدر 145,000.

پس آقای ترامپ ساخته شده است که حملات مکرر علیه کسانی که در تعیین قیمت دارو و متعهد به برداشتن گام های افراطی به آنها را کاهش می دهد.

اما با انتخابات ریاست جمهوری فقط چند ماه دور کارشناسان صنعت را ابراز شک و تردید است که هر گونه تصمیم گیری های مهم می تواند به اجرا در آمده قبل از 3 نوامبر رای دادن.

آنها همچنین می گویند که کاخ سفید را محدود کرده و قدرت برای اجرای مواد مخدر سیاست های قیمت گذاری.

دستور اجرایی ندارد هر اتوماتیک حقوقی و همچنین می تواند در دادگاه به چالش کشید.

با توجه به یک 2019 گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه گروه صنعتی سازمان ملل, آمریکا خرج می کند و تقریبا دو برابر این مقدار به طور متوسط صرف شده توسط دیگر کشورهای عضو در داروسازی در سر.

به عنوان مثال در انگلستان پرداخت £398 ($497) در هر سر در 2015, ایالات متحده آمریکا پرداخت می شود $1,162.

این است که با وجود داشتن سطوح مشابه از داروهای تجویزی استفاده کنید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de