دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار تاخیر به 2020 ما انتخابات ریاست جمهوری

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام برای ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری به تعویق افتاد گفت: افزایش پستی رای گیری می تواند منجر به تقلب و نتایج نادرست.

او پیشنهاد یک تاخیر تا زمانی که مردم می توانند “به درستی امن و ایمن” رای دادن.

شواهد کمی وجود دارد برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند اما او به مدت طولانی برافراشته در برابر پست الکترونیکی-در رای گیری که گفته می شود در معرض تقلب

آمریکا مایل به ایجاد پستی رای گیری ساده تر با توجه به نگرانی های بهداشتی بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

در یک صدای جیر جیر آقای ترامپ گفت: “جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری” را ماه نوامبر رای “بیشترین نادرست و جعلی انتخابات در تاریخ” و “خجالت بزرگ برای ایالات متحده آمریکا”.

در اوایل این ماه در شش ایالت آمریکا شد برنامه ریزی برای برگزاری “همه-پست الکترونیکی” رای گیری انتخابات ماه نوامبر: کالیفرنیا, یوتا, هاوایی, کلرادو, اورگان و واشنگتن است.

این کشورها را به طور خودکار ارسال پستی آراء به همه ثبت نام رای دهندگان که پس از آن باید دوباره فرستاده شده و یا کاهش یافته است در روز انتخابات – اگر چه برخی در شخص رای گیری هنوز در دسترس است در برخی شرایط محدود است.

  • آیا ما پستی رای گیری منجر به ‘فوق العاده ای تقلب’?

حدود نیمی از آمریکا اجازه می دهد تا هر نوع ثبت نام رای دهندگان برای رای دادن از طریق پست در صورت درخواست.

منتقدان پستی رای گیری استدلال می کنند که مردم می توانند رای خود بیش از یک بار از طریق رای غیابی و در فرد. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در گذشته گفته است که ” خطر “هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا”.

اما هیچ شواهدی از تقلب گسترده با توجه به متعدد در سراسر کشور و دولت در سطح مطالعات در طول سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر