دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه اندازی مجدد انتخابات تظاهرات کلیدی برده داری تاریخ


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به برگزاری اولین انتخابات مجدد کمپین تجمع برای چند ماه در Tulsa, Oklahoma در تاریخ است که آمریکایی های آفریقایی تبار جشن پایان برده داری.

این تجمع برگزار خواهد شد در 19 ژوئن شناخته شده به عنوان “Juneteenth”.

در سال 1921 در شهر تولسا در سایت قرار گرفت یکی از بدترین قتل عام مردم سیاه و سفید در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

اخبار شرح زیر است هفته ضد نژادپرستی تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با اشاره به تاریخ این تجمع گفت: حزب جمهوری خواه بود و با افتخار از نقش آن در پیروزی جنگ داخلی و پایان دادن به برده داری.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات دیده می شود به عنوان حیاتی برای تقویت کننده پایه خود را به حالت تعلیق شد با توجه به شیوع کروناویروس در ماه مارس است.

او چهره انتخابات مجدد در ماه نوامبر است اما عقب خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن در پای صندوقهای رای است.

خبرنگاران می گویند که در حالی که ویروس باقی می ماند یک تهدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین معتقد است که جمعیت زیادی در تظاهرات اخیر آن را سخت تر برای مخالفان خود به انتقاد جوید.

اعلام محل برگزاری Mr مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره به نرخ پایین از coronavirus عفونت در اکلاهما – در 7,500 موارد یکی از پایین ترین در کشور است.

“ما در حال رفتن به شروع تظاهرات ما,” او گفت:. “یکی از اولین… خواهد بود در اوکلاهما در Tulsa, Oklahoma. زیبا و جدید در محل با نام تجاری جدید و آنها به دنبال به جلو به آن است. آنها انجام یک کار بزرگ با Covid همانطور که می دانید در ایالت اوکلاهما.

او گفت: بیشتر تظاهرات را در فلوریدا و تگزاس و آریزونا اما او هیچ اشاره ای به آنچه احتیاطی خواهد بود گرفته شده و چه اجتماعی فاصله می شود.

همچنین در روز چهارشنبه آقای ترامپ رد تماس برای تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال.

چرا تاریخ و محل بحث برانگیز است ؟

Juneteenth سالانه بزرگداشت از پایان برده داری. در حالی که فدرال تعطیلات را جشن گرفته است به طور گسترده ای توسط آمریکایی های آفریقایی تبار.

این جشن خواندن رهایی اعلام به بردگی گرفته شده آمریکایی های آفریقایی تبار در تگزاس است.

تگزاس آخرین وضعیت کنفدراسیون – این slaveholding ایالت های جنوبی که جدا تحریک جنگ داخلی – برای دریافت اعلام در 19 ژوئن 1865 ماه پس از پایان جنگ.

  • چه تهمت متحده را از ناآرامی های
  • جدول زمانی از پلیس آمریکا قتل

محل تجمع در تولسا نیز بسیار قابل توجه است.

در ماه مه و ژوئن 1921 سفید اراذل و اوباش با حمله به مرفه سیاه محله گرین شناخته شده به عنوان “سیاه و سفید وال استریت” با اسلحه و مواد منفجره – کشتن تا به 300 نفر و از بین بردن حدود 1000 کسب و کار و خانه است.

از زمان این تجمع تهمت کمپین دستیار کاترینا پیرسون گفت: در بیانیه ای به نقل از بلومبرگ “که حزب از [جنگ داخلی ویکتور ابراهیم] لینکلن خواهان مفتخریم از تاریخ Juneteenth”.

او افزود که آقای ترامپ بود “ساخته شده است یک رکورد از موفقیت برای آمریکایی های سیاه و سفید”.

اما بایدن مبارزات انتخاباتی انتقاد از این تصمیم با دستیار ارشد Kamau مارشال تماس Mr مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است.

چه چیز دیگری شده است اتفاق می افتد ؟

مرگ در ماه گذشته آقای فلوید, گزارشی مرد پس از یک پلیس به زانو در گردن او در مینیاپولیس, مینه سوتا باعث شده هفته از اعتراض و روح جستجو در مورد امریکا نژادپرستانه گذشته است.

آقای ترامپ توییتی در روز چهارشنبه که پایگاه های نظامی به نام مؤتلفه ژنرال “باید تبدیل به بخشی از یک آمریکایی میراث سابقه پیروزی, پیروزی و آزادی”.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

بعد از آن کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: امکان تغییر نام آن پایگاه بود “مطلق غیر استارتر” برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات به دنبال گزارش های که بالای مقامات نظامی بودند باز به تغییرات پی در سراسر کشور جستجوی روح پس از مرگ جورج فلوید.

برای بسیاری از نمادها از کنفدراسیون بیرون کشیدن یک نژادپرست گذشته است.

مؤتلفه آثار تاریخی مکرر هدف برای معترضان زیر جورج فلوید مرگ است.

چهارشنبه شب یک مجسمه Jefferson Davis, رئیس کنفدراسیون آورده بود پایین توسط معترضان در ریچموند, ویرجینیا.

در همین حال تظاهرکنندگان در نزدیکی شهر پورتسموث حمله Confederate monument, پاره کردن چهار مجسمه, با توجه به رسانه های محلی گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de