کمک های مالی به کمک همسایه’ صندوق کمک خواهد کرد استمفورد خانواده

منتشر شده

به عنوان کسب و کار تعطیل در سراسر کشور در طول coronavirus همه گیر بسیاری از ساکنان خود را از دست داد منبع درآمد و در حال تلاش برای پرداخت صورتحساب خود را.

در اینجا یک راه برای کمک: کمک به یک همسایه جدید اورژانس درایو برای کمک به دیدار با برخی از آن نیاز دارد. به استمفورد مدافع و وقت گرینویچ در حال همکاری با سازمان های غیر انتفاعی خانواده مراکز فرد-به-فرد Domus و ساختمان یک جامعه که در مجموع در خدمت بسیاری از آسیب پذیرترین اعضای جامعه.

در این هفته به ما خواهد نشر داستان در مورد همسایه در بحران است. همراه با هر داستان خواهد بود و برآورد مقدار دلار برای دیدار با شناسایی نیاز دارد. این سازمان به کانال 100 درصد از کمک های مالی به مشتریان است.

خانواده مراکز را فراهم می کند انسان برنامه خدمات به بیش از 20 ، 000 ساکنان در استمفورد گرینویچ جدید کنعان و دارین.

فرد به فرد فراهم می کند مواد غذایی و لباس به خانواده های نیازمند در آن جوامع به عنوان به خوبی به عنوان Norwalk, Wilton وستون و وستپورت.

استمفورد مبتنی بر Domus فراهم می کند خدمات برای جوانان در خطر و ساختمان یک جامعه ارائه کمک به مهاجران است.

“کمک همسایه کمپین می تواند در یک زمان بهتر و به خوانندگان فرصت به زمین و کمک به کسانی که در جامعه که بیشترین نیاز به آن” خانواده مراکز مدیرعامل باب آرنولد گفت.

برای کمک به helpaneighbor.isecuresites.com.

مورد شماره 21 — Ellie مادر با این نسخهها کار در یک سالن مو. چند هفته پیش Ellie به مدرسه رفت و با موهای او انجام می شود در نوارهای پیچیده و افتخار را به آنها نشان داد ، اما در حال حاضر مادر او گذاشته شده است و هیچ پول وجود دارد در آینده. Ellie می خواهد برای کمک به — اما در 14 وجود ندارد که او می توانید انجام دهید برای کمک مالی. آن می تواند هفته ها یا ماه قبل از مادر او می تواند بازگشت به کار. یک بررسی برای $500 کمک خواهد کرد Ellie خانواده پایان می رسد دیدار.

مورد شماره 22 — کری دوست دارد که او خانه است که همیشه پر از مردم: دو برادر و یک خواهر و یک خاله و یک مادر بزرگ در خانه زندگی می کنند همراه با او و پدر و مادر او را. می توان آن را هرج و مرج و پر سر و صدا اما هرگز کسل کننده است. در حال حاضر وجود دارد یک سوال از چگونه آنها می توانند حمایت بسیاری از مردم هنگامی که مادر کار به عنوان یک پیشخدمت زن ممکن است در نهایت. یک بررسی برای $500 خواهد کمک به این خانواده با پوشش اجاره و آب و برق.

مورد شماره 23 — آنی خانواده صاحب یک صبحانه کافه که در آن همه از آنی خواهر و برادر کمک به مادر و پدر است. اما در حال حاضر خود را در آینده نامشخص است. چگونه می شود آنها را به پایان می رسد ملاقات کرد ؟ یک بررسی برای $500 خواهد کمک به این خانواده برای زنده ماندن در حالی که آنها منتظر پایان coronavirus بحران است.

مورد شماره 24 — تری دارای چهار فرزند در سنین 9 تا 17. او با این نسخهها کار پاره وقت به عنوان یک بانوی تمیز کردن و ساعت ها خود شده اند کاهش می یابد. کودکان خود را به رایگان دریافت صبحانه و ناهار در مدرسه. او در تلاش برای مطمئن شوید که خانواده به اندازه کافی مواد غذایی در حالی که مدرسه است. یک کمک مالی از $300 برای مواد غذایی می تواند به شدت استقبال مینماید.

مورد شماره 25 — بیلی است 23 ساله تنها پدر از 1 سال. او کار کرده است به عنوان یک دبستان طبخ به مدت دو سال اما گذاشته شد و در طول همه گیر. بدون درآمد خود را بیلی است در معرض خطر از دست دادن مسکن خود را و قادر به حمایت از دختر خود. اهدای 500 دلار کمک خواهد کرد او پرداخت اجاره و خرید غذا و پوشک برای دختر خود.

مورد شماره 26 — مریم زحمتکش مادر سه دختران جوان است. او با این نسخهها کار برای یک سرویس تمیز کردن اما کار خود را تعطیل کرده است و او هیچ درآمد. با وجود چالش های بزرگش این است که حفظ او مستقیم و فعال از طریق گوگل کلاس درس با دانشگاهیان. یک کمک مالی از $400 به صورت اجاره و لوایح دیگر را به این خانواده کمک فوق العاده ای.

مورد شماره 27 — مارگارت یک مادر و فرزند از شش فرزند از جمله دو زن و یک نوزاد. او در محل کار تعطیل است در طول بیماری همه گیر. سه نفر از این کودکان در مدرسه و مارگارت نگران است به اندازه کافی مواد غذایی یا پوشک به اندازه کافی و غذا برای نوزاد. اهدا 500 دلار کارت هدیه برای خرید مواد غذایی و پوشک مفید خواهد بود.

مورد شماره 28 — Jolene چهار کودکان سنین 5 تا 17 که دریافت رایگان صبحانه و ناهار در مدرسه و همچنین به عنوان غذای اضافی از برنامه دیگری. کار پاره وقت به پایان رسیده است در یک فروشگاه است که بسته به علت COVID-19. Jolene در حال حاضر رد شده ماشین خود را بیمه پرداخت برای خرید مواد غذایی برای خانواده خود را به جای. یک کمک مالی از $400 را تا حد زیادی کمک به این خانواده است.

مورد شماره 29 — Latoya و Jermaine به تازگی به حال یک نوزاد هستند و نیاز مبرم به منابع اولیه. Latoya فارغ التحصیل شد و در ژانویه و Jermaine است که در مسیر فارغ التحصیل در ماه ژوئن. آنها در حال اجرا هستند از فرمول نوزاد و کمک خواست. یک کمک مالی از $250 تا حد زیادی کمک به این خانواده جوان بیش از چند هفته آینده.

مورد شماره 30 — جنی است که پدر و مادر تنها با چهار فرزند از جمله یکی در کالج. سه نفر از خود بچه ها بستگی رایگان ناهار از مدرسه. یک کودک که معمولا کمک می کند تا با صورتحساب کار نمی کند با توجه به COVID-19. جنی نگران است به اندازه کافی مواد غذایی در خانه. یک کمک مالی از مواد غذایی کارت هدیه 300 دلار خواهد کمک به خانواده در طول چند هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>