همین حالا جشن پیروزی بیش از coronavirus بیش از حد به زودی به پاپ می گوید ایتالیایی

فایل عکس: پاپ فرانسیس منجر رجینا Coeli نماز خود را از پنجره در تازه بازگشایی میدان سنت پیتر پس از چند ماه از بسته شدن با توجه به شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در واتیکان 31 مه سال 2020 است. واتیکان رسانه ها/جزوه طریق رادیو فردا توجه سردبیران – این تصویر ارائه شده توسط یک شخص ثالث.

شهر واتیکان (ایسنا) – پاپ فرانسیس روز یکشنبه هشدار داد ایتالیایی ها به شما اجازه گارد خود را در برابر coronavirus در حال حاضر که نرخ ابتلا به عفونت کاهش یافته و خواست آنها را به اطاعت از دولت و قوانین اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک.

فرانسیس پرداختن به چند صد نفر در میدان سنت پیتر برای یکشنبه برکت, در واکنش به تشویق که شکست زمانی که او گفت: حضور خود را البته کاهش می یابد, یک نشانه آن است که ایتالیا غلبه کرده بود فاز حاد بیماری همه گیر.

“مراقب باشید. Don’t cry پیروزی بیش از حد به زودی” او هشدار داد آنها خروج از آماده کردن متن.

نزدیک به 34000 نفر کشته شده اند در ایتالیا از coronavirus چهارم بیشترین تلفات در جهان پس از ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و برزیل.

تعداد روزانه مرگ و میر کاهش یافته و از نزدیک به 1000 چند ماه پیش به 72 در روز شنبه. ایتالیا وارد آخرین فاز از کاهش محدودیت در ژوئن 3, زمانی که مردم اجازه داده شد به سفر بین مناطق دوباره.

برخی از ایتالیایی ها به خصوص جوان مردم را مسخره باقی مانده قوانین اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. مقامات هشدار داده اند از خطر موج دوم.

“ما هنوز هم باید به دنبال قوانین” فرانسیس گفت. “خدا را شکر ما در حال خروج از بدترین قسمت اما همیشه با اطاعت از قوانین است که مقامات مندرج,” او گفت:.

فرانسیس گفت: هیچ کس نباید فراموش کرد که coronavirus شد و هنوز هم این ادعا بسیاری از قربانیان در کشورهای دیگر.

او گفت که او شنیده است که در روز جمعه در یک کشور یک فرد مرده بود در هر دقیقه است. “وحشتناک” او گفت: “بدون نام بردن از کشور است.

گزارش توسط فیلیپ Pullella; ویرایش توسط Philippa فلچر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>