‘فریاد نمی و جدی’ ژاپن پارک می گوید rollercoaster سواران

بسیاری از مردم پیدا کردن آن ممکن است روی حیله و تزویر نگه داشتن آرام از طریق یک کل غلتکی سوار coaster اما یک ژاپنی پارک می خواهد شما را به انجام این کار – و بیشتر.

Fuji-Q کوهستانی در نزدیکی توکیو دوباره باز ماه گذشته پس از آن ویروس خاموش شدن است.

آن خواسته سواران برای جلوگیری از جیغ زمانی که آنها در آن rollercoasters به حداقل رساندن كردن قطرات و به جای آن “جیغ در داخل قلب خود را”.

و برای تشویق مردم به بازی در امتداد آن سواران برای قرار دادن در ترین آنها “صورت جدی” برای سوار شدن عکس.

آنها می توانند به اشتراک گذاری عکس های خود را آنلاین در #KeepASeriousFace چالش و کسانی که بهترین کار را انجام داده خواهد شد و رایگان روز می گذرد.

در اینجا به برخی از تلاش:

این مرد قطعا رای ما.

پارک خواهد شد در حال اجرا چالش تا 17 جولای بنابراین اگر شما در ژاپن و می تواند نگه دارید صورت جدی تحت هر شرایطی – در حال حاضر شانس خود را است.

بدون جیغ قانون – در علاوه بر این به استفاده اجباری از ماسک – است که به منظور متوقف کردن ویروس های بالقوه حمل قطرات از پرواز از دهان خود را در 80mph در هر ساعت.

به وضوح آن را غیر ممکن برای اجرای این حکم و با توجه به مدیران که صحبت می کرد به وال استریت ژورنال نقض نمی خواهد در واقع مجازات خواهد شد.

اما این همه بخشی از اقدامات گرفته شده توسط تم پارک را به مشتریان اعتماد به نفس به بازگشت پس از خاموش شدن ناگهانی و اطمینان آنها خود ایمنی است که جدی گرفته شود.

در پاسخ به پیشنهادات است که آن را غیر ممکن بود و نه به فریاد در ترن هوایی پارک که قبلا منتشر شد و یک ویدیو از دو مدیران در سکوت به آن را نشان می دهد می تواند انجام شود.

در سورئال تصویری که از آنجا رفته ویروسی هر دو مدیران دیده می شود به طور رسمی چادری و در ماسک – یکی از آنها است و حتی پوشیدن یک دست کت و شلوار و کراوات. او به آرامی تنظیم موهای خود را پس از coaster غلتکی فرو پایین و به نظر می رسد تقریبا بی حوصله کل ورزش است.

دیگر clenches ایمنی میله محکم. شما می توانید بدن خود را تکان دادن به عنوان سوار می رود در پیچ و خم آن – اما آنها باقی می ماند کاملا رواقی و سکوت در طول چهار دقیقه.

در پایان این ویدئو یک پیام به نظر می رسد: “لطفا جیغ داخل قلب خود را”.

ژاپن برای ماه تا به حال نسبتا کم عفونت رای هر چند ویروس موارد در پایتخت توکیو باید رسید در روزهای اخیر.

این کشور گزارش داد بیش از 20 ، 000 ویروس موارد و مرگ و میر 982 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de