نمی آج در آمریکا: نیویورک باید جدا از اتحادیه

23 ژوئن 1975

همانطور که من نوشتن این, خیابان, خارج هتل بسیار آرام است. دو پسر در حال نورد لاستیک پایین cobblestoned خیابان تندرست آنها را به دیوار. چند بلوک دور هزاران نفر از شهروندان در حال جمع آوری در یک چرخش از رنگ قرمز در آگهی ها برای مارس از طریق شهرستان است. آنها در حال رفتن به پارک که در آن وجود خواهد سخنرانی و بحث و بحث. وجود شادی و هیجان است. پوستر از ده احزاب سیاسی زینت تقریبا هر دیوار در شهر. مردم با عجله برای نسخه های جدید از یک سری بی پایان از روزنامه ها. این کتاب فروشی ها شلوغ هستند. وجود دارد یک حس است که آینده در پیش روست و آن را روشن و امیدوار پس از زمان تاریک است. من البته در لیسبون.

اما در همان روزنامه ها وجود دارد داستان در مورد سقوط از نیویورک است. آنها خوانندگان بگوید که ثروتمندترین شهر در تاریخ است که در مورد به سقوط است که نیویورک نمی توانیم معلمان پلیس و آتش نشانی و یا بهداشت مردان به آن نیاز دارد.

“این چگونه ممکن است ؟” من inferpreter از من می خواهد. “شما آنقدر ثروتمند است. شما باید پول زیادی.”

آن را سخت به توضیح دهد; نزدیک ترین من می توانم آمده است به او بگویید که نیویورک است که در اصل یک مستعمره از ایالات متحده, که در آن مردم به مصرف کالاهای آمریکایی به لحن میلیاردها دلار در سال به پرداخت کشور مادر برخی از 14 میلیارد دلار مالیات و دریافت در بازگشت حدود 2 میلیارد دلار و حتی کوچک که بازگشت داده شده است بی میلی. نیویورک مانند تمام مستعمرات دارای کسری تراز پرداخت ها. مرد او را بالا می برد و ابرو در تعجب. “در آن صورت” او می گوید به شدت, “چرا شما نمی revolt?”

و البته او حق است. به وضوح این لحظه تاریخی برای نیویورکی به شورش. ما صحبت برای سال در حال حاضر مورد نیاز برای استقلال به نیویورک اشاره کرد که آن را پوچ بود برای گفتن, داکوتای جنوبی به دو سناتور برای جمعیت کمتر از یک میلیون در حالی که نیویورک اساسا هیچ کدام برای یک جمعیت تقریبا هشت میلیون (James Buckley که در واقع یک ملی, سناتور, نمایندگی جنین و محافظه کاران در حالی که جک Javits پخش در زمامداری حمایت از جمهوریخواهان و اسرائیل با شور و شوق بیشتری از او است قادر به تولید به نمایندگی از نیویورک). نیویورک پول گرفته شده است توسط آمریکایی ها و کشت و زرع به دفاع از قرارداد در جنوب کالیفرنیا کمک های نظامی برنامه برای امثال فرانسه و کره جنوبی به طور کلی پارک. آن استفاده می شود برای حفظ 250,000 مردان مسلح در غرب اروپا حداقل شش جداگانه سازمان های اطلاعاتی باور نکردنی بوروکراسی در واشنگتن و جاهای دیگر. در روزی که رئیس جمهور فورد به آبه Beame شانه های سرد در واشنگتن آمریکایی ها بودند جلسه ای در جمهوری دومینیکن برای تضمین 1.6 میلیارد دلار وام به قاره آمریکا, بانک, وام, به هر که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به ساخت تا دستی از آمریکای لاتین میلیونرهای در هزینه از مردم آمریکای لاتین است. مطلقا هیچ راهی وجود ندارد که یک نیویورکر در حال حاضر می توانید می گویند در مورد راه خود را مالیات فدرال دلار صرف شده است.

و دلایلی وجود دارد برای این است. بیشتر از امریکا متنفر است, نیویورک. شهروندان آمریکا نفرت نیویورکی. آنها نمی توانند ایستادگی ما تنوع بزرگ ما clanging, مخلوط کردن کاسه مسلمانان و سیاه پوستان و پورتو Ricans و Irishmen و ایتالیایی ها. و چینی و لهستانی و کوبا است. آنها نفرت ما انرژی زیادی رانندگی موتور از شهر می فرستد که ما به عرق کردن muling, وحشی تماس با هر یک از دیگر هر روز از زندگی ما است. در بسیاری از مردم خانه های خود را ترک کنید و به صفحه اصلی بر روی چهار چرخ آنها تماس ماشین و رانندگی به خانه های بزرگتر به نام دفتر و یا کارخانه که در آن کار می کنند. در لس آنجلس, شما باید به درایو مایل به دیدن یک زن سیاه پوست, مگر, سیاه پوست متعلق به خدمتکار. این هیکس و سینه می رسند در نیویورک برای تورهای خود را در فصل تابستان و آنها می توانید آن را باور نمی کند: “بیش از حد عجله در اطراف برای خون من است.” البته. استعداد بیش از حد, بیش از حد. بیش از حد انرژی است. بیش از حد هوش.

به طوری که آنها تصمیم گرفته اند تا ما را بکشند ، رئیس جمهور فورد قصد ندارم به کمک دموکراتیک شهردار این شهر است. او در حال رفتن به قید وثیقه یک فرماندار دموکرات که ممکن است برخی از روز اجرا برای رئيس جمهور. در عوض, آن را آسان تر به بازی بازی آهن طناب دار. شما زندگی را غیر قابل تحمل در نیویورک و طبقه متوسط حرکت خواهد کرد. آن را به نیوجرسی و لانگ آیلند و Westchester; تبدیل خواهد شد و جمهوری خواه و ترس. وجود دارد هیچ چیز آسان تر برای یک رئیس جمهور برای کنترل از ترس وسط کلاس. و هنگامی که شما کشیده آهن طناب دار از طبقه متوسط سفید پوستان در اطراف نیویورک آن را خفگی به مرگ است.

نیویورک نمی تواند امید برای کمک از آمریکا کنگره است. حتی لیبرالها وجود ترس یا نفرت, New York. جان Tunney ظاهرا لیبرال سناتور کالیفرنیا رفت و در ضبط چند هفته پیش گفته بود که آن را احمقانه برای دولت فدرال برای کمک به نیویورک بود زیرا “فوق العاده نامناسب.” روز قبل از این بیانیه آمد و برای آزادسازی قیمت گاز طبیعی یک حرکت است که شرکت های نفت و گاز و حتی غنی تر است.

Tunney تنها نیست; نه تنها سنا صدای مطرح شده در پاک کردن پشتیبانی از نیویورک (حرکت شبیه چمچه زنی جکسون و چند نفر دیگر را واپیچیدن دست خود را کمی, اما آنها هنوز هم فرض کنیم که بحران تقصیر ما است). جورج مک گاورن که نیویورک تجربه کاملی از خود را سفارش شیر با مرغ خرد کبد در پوشاک مرکز رستوران در سال 1972 است گفت: هیچ چیز. Barry Goldwater هنوز هم نشان دهنده تفکر از حق تغییر یک اینچ از سال 1964 بیانیه ای که نیویورک باید اره کردن ایالات متحده و شناور به دریا.

اینجا نشسته در یک شهرستان که در آن باور نکردنی انرژی و تکبر منتشر شده است پس از 48 سال از دیکتاتوری به نظر می رسد روشن تر از آن است که زمان برای نیویورک برای تماس با آمریکا بلوف. آن زمان به آنها می گویند: “گوش fellas, به اندازه کافی به اندازه کافی است. یا شما می دانیم که ما بخشی از امریکا و یا شما نمی. اگر شما نمی — اگر شما لازم نیست ما فقط به اشتراک گذاری از پول خود ما و شروع به قرار دادن منافع نیویورک جلوتر از همه کسانی که کمی تند و زننده بازی شما را به بازی در کشورهای خارجی — پس از آن اجازه دهید ما به راه خود ما. اجازه دهید ما بود.”

منظورم رایگان. من معنی تجزیه طلبی جدا نیویورک از ایالات متحده و ساخت آن را یک کشور جداگانه. منظورم اعلام جمهوری از نیویورک است.

رایگان از خونریزی مداوم اعمال شده توسط آمریکایی ها, این می تواند یک جهنم از یک کشور است. تحت نیویورک پرچم ما می تواند ایجاد یک ساختار دولتی است که شبیه است که از سوئیس با 20 یا بیشتر استان توسط اداره آزادانه نمایندگان انتخاب می شوند. رئیس جمهور از نیویورک نشسته بود در حال حاضر شهرستان سالن و ما احتمالا می تواند تبدیل به سالن بزرگ به مجلس ملی ساختمان با نمایندگان هر ایالت نشستن برای مدت چهار سال-از نظر. ما باید تمام ساز استقلال: نیویورک گذرنامه نیویورک پرچم و حتی خود ما سرود ملی. من فکر می کنم یک آهنگ شروع می شود که “طرف شرق و غرب” حس می کند خیلی بیشتر از یک شروع می شود که “اوه می گویند — می تواند شما را ببینید؟”

در سطح بین المللی ما خواهد بود یک پورت آزاد مانند هنگ کنگ; با واردات و یا صادرات مالیات به ما عظیم مزایای تجارت با کشورهای دیگر است. سازمان ملل متحد خواهد البته در اینجا باقی می ماند و نمایندگان احتمالا احساس خیلی بیشتر و راحت راه رفتن در اطراف شهر دانستن است که ما یک کشور آزاد است. ما نیز روشن به اتحاد جماهیر شوروی و کوبا و چین و بله پرتغال که ما نمی مراقبت از آنچه از دولت شکل آنها را که ما هیچ چیزی برای انجام با lamebrains در پنتاگون که کمونیست خطر در همه جا. اگر یک کشور می خواهد به کمونیست که خوب است. اگر آن را نمی کند که خوب بیش از حد. فقط نمی تف بر ما پیاده رو, دوستان داشتن رابطه جنسی. و ما نمی خواهد تف بر شما.

جمهوری از نیویورک را به مقدار زیادی از کار را به انجام و یکی از عمده تخته در قانون اساسی ما باید به این مورد نیاز به کار می کنند. ما می تواند تبدیل به اولین ملتی بر روی زمین را به چهار روز در هفته ممکن است اما برای اولین بار پنج یا 10 سال ما را پنجمین روز از کار خواهد بود که اختصاص داده شده به جمهوری. که روز پنجم آن خواهد بود مبهوت با توجه به نیاز و حرفه ای — همه از بانکداران و تجاری هنرمندان به doormen و فروشندگان خودرو خواهد بود نیاز به زمین و بازسازی این شهر است. ما که ارتش از شهروندان در حال حرکت از طریق ارائه گتوها نابودی موش و سوسک, تعمیر لوله کشی و سیستم های گرمایشی, خراش دادن, دور mildewed لایه رنگ قدیمی و مشمع کف اتاق و repainting آپارتمان سنباده درب ساخت هر آپارتمان در این شهر قابل سکونت. هنگامی که انجام شده است همه از آن خانه خواهد بود خریداری شده توسط دولت از صاحبخانه (که هیچ پول از آنها را به هر حال) و پس از آن تبدیل به تعاونی متعلق به نگهداری و ای اداره توسط افرادی که آنها را خود.

همان نیروی عظیم از نیویورک خواهد بود متهم با کاشت باغ در پشت بام کلیه ساختمان های آپارتمانی در کشور جدید ایجاد زرق و برق دار ویستا به رقیب هر چیزی تا کنون در بابل. حیاط خواهد شد تا با دسترسی به راههای ورودی از طری از راه های. کسانی که حیاط خلوت مناطق که در حال حاضر پر منعقد با زباله و سپس آن را تبدیل به یک سری بی پایان از پارک های جامعه با مینیاتور اختیار گیاهان برای زباله (جدا کردن سینی های کاغذ و شیشه ای) رایگان اتوماتیک لوندرس را برای مردم در ساختمان ها و مراکز تفریحی برای مردم است.

این صلح آمیز نیویورک شهروند ارتش نیز شارژ می شود با احداث مهد و مینیاتوری خانه های پرستاری یکی در هر بلوک اگر تراکم جمعیت به آن نیاز دارد. مهارت هنرمندان و معماران می تواند به این مراکز زیبایی به وجد و نه غیر متمرکز برگزار شود. در اوایل سال, در حالی که کارکنان آموزش دیده این مراکز نیز دست آوردن پرسنل خود را از روز پنجم کارگران است.

حرفه پزشکی خواهد بود به ارمغان آورد به دولت جمهوری در راه عمده شارژ با یک ماموریت ساده: برای ارائه بهترین مراقبت های پزشکی ممکن شناخته شده برای انسان است. آنها را آموزش بزرگ کادر از مص مدل سازی در چین “پابرهنه دکتر” برنامه ای که ارسال خواهد مردم را به محله برای پیدا کردن است که بیمار قبل از آنها بیش از حد بیمار کمک کرد. پزشک عمومی خواهد دوباره دریافت تمجید از شهروندان خود را. متخصص را در وقت و پول برای تحقیقات است. بهداشت را مقدم بر ثروت است.

در اینجا در لیسبون بانک ها و شرکت های بیمه ملی شده است و این فوق العاده است که به رعایت روح رفاقت در میان کارگران در این شرکت ها در حال حاضر است که آنها در حال انجام این کار برای خود و هموطنان خود به جای برخی از صاحب نشستن در یک سنگر در اتاق طبقه بالا. جمهوری از نیویورک احتمالا برای ملی کردن بسیاری از سیستم بانکی داخلی. برای به دست آوردن وفاداری طبقه متوسط را ببخش بهره در تمام وام های رهنی برجسته در نتیجه آزاد کردن میلیون ها دلار برای مصرف و یا اهداف دیگر. و آن را فراهم می کند بهره وام مسکن برای تمام شهروندان را تشویق به برقراری دائمی ریشه.

جمهوری از نیویورک خواهد برخی از مشکلات بسیار مهم در شروع. آن را احتمالا خواهد بود لازم است به تصویب یک درمان اجباری قانون برای همه معتادان به مواد مخدر. معتادان را درمان نمی شود و به عنوان جنایتکاران اما آنها می توان گفت که آنها ناقل بیماری و درمان راه یک ملت متمدن رفتار حاملان وبا یا حصبه. برخی از برآورد 250,000 معتادان به هروئین را نمی خواهد پاسخ به هر شکل از درمان; آنها خواهد بود از نظر قانونی با ارائه هروئین در نگهداری دوز مورد نیاز برای کار با دقت انتخاب محیط های که ممکن است باعث تحریک آنها را تغییر دهید. اما آنها هرگز دوباره خواهد بود که رایگان به عنوان آنها شده اند و در طاعون سال است. هر کسی گرفتار, فروش هروئین خواهد بود به طور خودکار به زندان فرستاده شده برای زندگی است. از آنجا که پلیس تخمین می زنند که تا آنجا که 70 درصد از این شهر در حال حاضر جرم مرتکب شده توسط معتادان به مواد مخدر نتیجه این امر می تواند امن تر شهر به مراتب کمتر از هزینه برای پلیس کار می کنند ، در نهایت نیروی انتظامی می تواند به کاهش حدود یک سوم از آن در حال حاضر اندازه. از هر لحاظ هزینه بشریت استحکام — نیویورک خواهد درمان مشکل مواد مخدر موثر تر اگر آن را جداگانه جمهوری.

چرا که زمین محدود است و از آنجا که میلیون ها نفر از آمریکایی ها می خواهم به زندگی می کنند در این جمهوری وجود دارد که باید بسیار مراقب باشید محدودیت های قرار داده شده بر روی جمعیت. هر کس با تاسیس اقامت در نیویورک در استقلال را به یک انتخاب: آنها می تواند تبدیل به اتوماتیک شهروندان نیویورک و یا آنها می تواند باقی می ماند شهروندان ایالات متحده است. اگر آنها تصمیم به باقی می ماند با ایالات متحده آنها را برای درخواست اجازه اقامت به تمدید هر سال خواهد پرداخت حدود 50 درصد بیشتر در مالیات است.

یک بار در نیویورک رایگان است, از آن خواهد بود از “ما-شماره یک” دیوانگی برای خوب است. اگر توکیو و لس آنجلس و لندن و شانگهای می خواهید به عنوان شلوغ ترین شهر آنها می توانید آن را. نیویورک را یک هدف اساسی: برای تبدیل شدن به یک انسانی دولت. هر چیز دیگری خواهد بود دکوراسیون.

احساس خود من این است که چنین نیویورک. جمهوری خواهد بهترین عملکرد در یک سیستم دموکراتیک سوسیالیسم با صنایع کنترل توسط افرادی که کار آنها باعث می شود ممکن است. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا صنعت پوشاک به عنوان مثال نمی تواند احیا شود و به موفق ترین در جهان غرب است. اگر طراحان سورس و مدیران همه متعلق به آن دسته از گیاهان (نسبت به خود دولت داشتن آنها) آنها را دوباره تبدیل به رقابتی به دلیل تکنولوژی می تواند در یک راه انسانی برای تولید بیشتر کالا در زمان کمتر از زمان حال کهنه سیستم نیاز دارد. نیویورک می تواند فورا شروع به ساخت دود صنایع مستقر در شهرکهای صنعتی پراکنده را از طریق تمام استان از شهرستان.

تصمیم گیری در ساختار اقتصادی را باید ساخته دموکراتیک پس از بحث گسترده در قانون اساسی کنوانسیون به دنبال یک رفراندوم. یک اقتصاد سوسیالیستی — به شرطی که آن را نه متمرکز در یک بوروکراسی دولتی — خواهد بود منطقی ترین سازنده و درست است که این کشور جدید می تواند ایجاد. و هنگامی که حقایق در مورد چنین دولتی ساخته شده بودند روشن به شهروندان l, هیچ شکی نیست که آنها را انتخاب کنید و آن را بیش از حال حاضر فاسد و غیر قابل مدیریت ظروف سرباز یا مسافر.

برخی از چیزهایی که نمی خواهد تغییر دهید. این متس و جت خواهد عمل به طور معمول در مورد راه همان است که مونترال بیس بال و هاکی تیم به کار گیرند. Madison Square Garden هنوز هم پایتخت ورزشی و برخی از جاذبه های چنین به عنوان قهرمانی سنگین وزن مبارزه — تر خواهد بود به راحتی در دسترس است چرا که ما مالیات می تواند به عنوان بالا به عنوان کسانی که از دولت فدرال است.

و برخی از چیزهایی که خواهد بود افزود: فحشا خواهد بود قانونی تا زمانی که دیگر مورد نظر است توسط شهروندان خواهد بود که نه به زودی من می خواهم تصور کنید پس از یک واقعا فقط جامعه خواهد آن را ممکن است برای زن روسپی و مشتریان به طور یکسان برای برآوردن نیازهای مانند گرسنگی و تنهایی و بدون یک معامله نقدی در راه گرفتن. جمهوری از نیویورک نیز باز قانونی قمار قمار در لاس وگاس سبک قادر به پرداخت بهترین هنرمندان در جهان ارائه یک خروجی برای بازدید کنندگان و نیروهای جدید به طور یکسان به شرکت در فعالیت های که کاملا احمقانه و از بین بردن هنوز هم یکی دیگر از تكیه که سرمایهداری موسسه اوباش.

همه از این برخی از گنگ خواب با الهام از انقلاب شور از یک کشور کوچک در سراسر اقیانوس? شاید در آن است. اما شاید آن را یا نه. در چند ماه گذشته جهان تغییر کرده است. ویتنام و کامبوج ایستاده به عنوان نمونه به بسیاری از کشورهای کوچک جهان, آموزش درس است که اگر شما مبارزه می کنند, اگر شما در دوره اقامت شما و ضرب و شتم هر کسی. در آفریقا و آنگولا و موزامبیک در مورد به رایگان به این دلیل ساده که مادر کشور که از آن من از نوشتن این تصمیم به طور رایگان بیش از حد; free بلافاصله اعمال می شود به پرداخت بدهی ملت بذل کشورهای دیگر.

من باور دارم که زمان برای نیویورک به دفاع از استقلال خود را در حال حاضر. همه ما در حال حرکت به جهان است که به طور فزاینده ای انقلابی و تقریبا قطعا عمدتا سوسیالیستی در پایان قرن. نیویورک که بسیاری از ویژگی های جهان سوم یا توسعه نیافته کشور دارای سابقه خود را برای رفتن او در حال حاضر. دولت فدرال در واشنگتن حکم توسط یک رئیس جمهور غیر منتخب و غیر منتخب معاون رئیس جمهور بیشتر رشد می کند و ساعت خطرناک تشویق ملی در پاسخ به Mayaguez حادثه برای اثبات آن جمعی مردانگی هنوز هم بیشتر و خشونت راه جنگ به پایان می رسد در آسیا; سیاست detente تاسیس شده است با روس ها و بودجه دفاعی را افزایش می دهد. وجود دارد در حال رشد است صحبت از جنگ علیه اعراب به سرقت نفت این کشور نمی خواهد پرداخت هزینه برای در بازار آزاد. خوب هی — نیویورک: باید به چیزی برای انجام با مردم و مانند آن است. اگر آمریکایی ها می خواهید برای رفتن در سراسر جهان چیدن دعوا با مردم اجازه آمریکایی ها خود را برای پرداخت هزینه آن مبارزه می کند. اما نباید اجازه داده شود به sap قدرت و روحیه نیویورک در حالی که آنها در حال انجام آن است.

می توانید آن را در واقع باید انجام شود ؟ من مطمئن هستم که اگر یک رفراندوم ملی برگزار شد فردا با شرایط تصمیم قاب صحیح (به عنوان مثال “باید نیویورک پرتاب کردن از ایالات متحده آمریکا?”), آمریکایی ها خواهد اجازه دهید ما بروید. اگر ما تا به حال برای رفتن این مسیر طولانی از طریق یک آلبانی مقننه همچنین تغذیه ما لاغر بدن و سپس از طریق یک سری از آرا در دولت دیگر قانونگذاران آمریکایی ها خواهد ذهن خود را تغییر دهید. آنها به تدریج متوجه است که به دور از یک رفاه مشتری از ایالات متحده, ما در واقع یک کار بسیار پر سود مستعمره. آنها رای خواهند به نگه دارید تا به ما راه انگلستان در حال برگزاری است ایرلند شمالی تا زمانی که وجود دارد هیچ چیز از چپ به تسلیم. وجود خواهد داشت بسیاری از اجی مجی شعارهای بسیاری از نقل قول از لینکلن, اما آنها ما را نگه دارید.

شاید ما نمی خواهد که برای رفتن به آن راه. شهردار Beame شده است شگفت انگیزی در طول هفته از بحران تا به یک نقطه. او را مسبب آن تعلق دارد: در واشنگتن در دولت جمهوری قانون گذاران در بانک ها. در این راه او آماده کرده است که مردم نیویورک برای مرحله بعدی. که گام بعدی باید در قالب یک اتمام حجت. اگر دولت فدرال خود را پایان نیست متکبر سیاست به سمت شهر نیویورک دسترسی به برخی از وجوه آن را خود تولید شده در مالیات سپس شهردار باید بلافاصله شروع خودداری فدرال مالیات جمع آوری شده توسط این شهرستان از آن 320,000 کارکنان. که در مجموع بالغ بر بسیاری از میلیون ها نفر هر هفته خواهد بود بلافاصله اعمال می شود به پرداخت بدهی ناشی از سیاست های فدرال.

اگر دولت فدرال موفق به پاسخ به اولتیماتوم و سپس نیویورک خواهد به سادگی اعلام جمهوری. این امر ایجاد یک بحران قانون اساسی از ابعاد فاجعه بار در واشنگتن و نیویورک خواهد خطر حمله نظامی در دست آمریکایی ها است. (در سنت بزرگ پسر تی اردوگاه POW حمله و حمله به کوه تانگ جزیره پنتاگون احتمالا حمله Perth Amboy, تلاش برای پیدا کردن بروکلین.) اما بعید است که فورد در واقع به منظور B-52s. Goldwater و بقیه کسانی که شخصیت احتمالا می گویند “اجازه حرامزاده است.” کیسینجر را نگه backgrounders توضیح به ماروین کالب که این نشان دهنده یک قبر تهدید به ناتو است. جیمز رستون خواهد تندر در مورد “بی مسئولیتی” از عمل. با جرج بوش خواهد برای درخواست شهروندی است. تنوع را تیتر کرد و گفت: “نیویورک می رود Indie; مچ پا متحده است.” کالیفرنیا خواهد بازی تنیس. و بسیاری از جهان را تشویق.

آنها را تشویق, از آنجا که ما می تواند تنظیم یک مثال دیگر به این جهان از قدرت و اراده انسان هنگامی که با خطر انقراض است. بسیاری از خارجی ها عاشق نیویورک و نفرت امریکا; اکثر آمریکایی ها عاشق امریکا و نفرت, New York. در یک حرکت ساده ما را در پیدا کردن خودمان را در تراز وسط قرار دارد با بقیه رابطه در گذشته از نادان سیاست های را ساخته اند که امریکا می ترسید ترین و منفور کشور روی زمین است.

زمان انقلابی اقدامات است که همیشه مهم است. برای نیویورک, زمان هرگز بهتر است. آمریکایی ها ساخته شده اند احساسات خود را به طرز وحشیانه ای روشن در مورد نیویورک. ما باید شرایط آنها را در ارزش اسمی. آن زمان برای ما به ایجاد تغییر. آن زمان برای ما به اونا بریس فتنه. آن زمان به ما اعلام جمهوری از نیویورک است.

تا جمهوری!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im