دکتر مایکل هادسون: اقتصادی درس برای سال 2020

با وجود پایین نرخ بیکاری و افزایش بازار سهام 3 از 4 اقتصاددانان انتظار دارند که رکود اقتصادی تا سال 2021. ما در حال حاضر رو به یک #crisisofpoverty و اقتصادی precarity که در آن 140 میلیون نفر فقیر یا کم درآمد و هزینه زندگی در حال بالا رفتن و شانس زندگی در حال رفتن به پایین. چه وضعیتی است که اقتصاد ما در امروز بیش از ده سال پس از رکود بزرگ سال 2008 به مقاومت در برابر یکی دیگر از رکود اقتصادی? چه درس را به ما آموخته و یا موفق به یادگیری – بیش از این گذشته دهه ؟

چه درس هایی می تواند ما را در قرعه کشی از تاریخ به راهنمای ما در ماه ها و سال آمده است ؟ عضویت در گفتگو با اقتصاددان دکتر مایکل هادسون در سال 2008 بحران اقتصادی آنچه اتفاق افتاده در طول ده سال گذشته و آنچه که ما می تواند پیش بینی در سال 2020 است.

دکتر هادسون است رئیس موسسه برای مطالعه طولانی مدت روند اقتصادی (ISLET) و برجسته پژوهش استاد اقتصاد در دانشگاه میسوری کانزاس سیتی است. او بسیار نوشته است در سال 2008 بحران از جمله کتاب حباب و فراتر از کشتن میزبان و J است به صورت ناخواسته اقتصاد است.

او همچنین انجام تحقیقات پیشگامانه در بدهی و دارایی در دوران باستان اخیرا در “….و آنها را ببخش بدهی خود را” آشکار سابقه طولانی وام سلب حق اقامه دعوی و رستگاری و چگونه “بدهی که نمی تواند پرداخت نمی شود پرداخت می شود.” تنها سؤال این است که در پشت آن بدهی انجام خواهد شد. #رکود #2020 #بدهی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>