چه سبز بود دره: رویای امریکا با رودخانه هادسون مدرسه

ژانویه 12, 1988

این مسمومیت از رودخانه هادسون مدرسه مشتق در بخشی از مقدار خروجی آن یک مقدار بطور بیش از حد زیاده روی توسط این ملاقات را نگر آمریکا بهشت و کتاب که دقت بزرگداشت آن است. این یک هنر است بدون هیچ نگرانی از خسته کننده منابع خود را بدون ترس وجود دارد که همیشه می تواند بیش از حد بسیاری از تصاویر از دریاچه جورج یا Kaaterskill میخک. نه نشانی از آن اصرار بر اصالت. جان kellie alexa, Sanford, R. Gifford, Worthington, Whittredge و کمتر شناخته شده همکاران مجموعه ای برای انتقال یک چشم انداز است که هیچ یک از اموال شخصی; اگر کار خود را غیر قابل تشخیص می شود آن را به ثبت نام آنها در مسیر صحیح است. آنها در بر داشت یک فرمول برای تعالی و وظیفه خود را به تکرار آن را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. در ملاقات خود را عظیم تولیدات نورد از طریق گالری پس از گالری و در عین حال نشان می دهد هنوز هم تنها کسری از آنچه در آن ممکن شده است: موزه داران می تواند پر کل موزه با آن ایجاد یک کریستال پالاس که در آن جمعیت ممکن است سرش buoyantly گذشته جانشینی می افتد و بیص و قلاب و گردن و دره گسترش به بیرون از هادسون و Catskills به فورد از پلت و sequoias کالیفرنیا کوه های یخ قطب شمال و آند آتشفشانها.

رودخانه هادسون نقاشان حاضر در جهان به عنوان یک عملکرد هموار دستگاه که محصول جانبی است گیج کننده حجم از فضا. نقاشی یک تکیه گاه بلند کردن اجسام غیر ممکن است بار از آسمان است. هیچ ابر همیشه وزن بیشتر: هدف بود اما فضل نیروی واقعی است. هنرمندان و کسانی که برای آنها کار می کرد گاهی مناظر آنقدر که هر نقاشی شامل به عنوان بسیاری از نقاط برتری که ممکن است. باید آن را ممکن است برای بیننده به جهش از دره به کوه نکته به دایره جنگل و ظهور در سمت دور از دریاچه به حرکت از سنگ به سنگ به معطل شدن بیش از رگ هر برگ. بقدر یک اتاق پر از این آثار شکل هذیانی بیش از حد یک اسراف اسراف از آنجا که در نظریه یک واحد باید به اندازه کافی باشد. چگونه بسیاری از چشم انداز های بی نهایت می کند یک نفر نیاز دارید ؟ نور توماس کول, Frederic کلیسا و آشر B. دیورند تنها جواب می شود: بیشتر و بیشتر و بیشتر.

آمریکا بهشت جشن بازگشت به منبع: برای ملاقات تحت اللفظی بازگشت از بنیانگذاران موزه شامل kellie alexa و کلیسا و اول آن ویژه نمایشگاه, ویژه, kellie alexa و کول. مشترک متن کتاب نمودارها (در گاهی دلهره آور, جزئیات) این فرآیند که مدرسه پدید آمده در 1820s از کار توماس کول و دست آورد های عمومی پیروزی و نهادی تسلط در ’40s و 50s تنها به از دست دادن زمین پس از جنگ داخلی به خارجی سبک ها و نظریه ها. توسط 1870s رودخانه هادسون مدرسه (نام خود را derisive) تا به حال تبدیل شدن به یک یادآوری از استانی تداخل در عصر شیفته از بین المللی بودن. سبت زنگ در هادسون بودند; رسکین the Pre-Raphaelites و Barbizon نقاشان بودند. در سال 1883 پیشرو منتقد محاط مدرسه نوشته: “هیچ چیز بیشتر بیگانه به آنچه که شناخته شده است به عنوان هنر در همه جا … تا به حال وجود داشته در هر نقطه از هم اکنون از بین رفته و یا رو به مرگ مدرسه چشم انداز یک بار خیلی خوشحال عنوان مدرسه آمریکایی اما در حال حاضر پس slightingly صحبت از رودخانه هادسون مدرسه. … ارزش تاریخی خاصی خفیف مرتب کردن بر اساس آن ممکن است اجازه این تصاویر; اما ارزش هنری آنها تا به حال هرگز.”

نقاشی سرنگون توسط بی حوصلگی برای پیشرفت باید در حال حاضر است دوباره با اشتیاق برای ریشه. از دست داشتن این ایده که ما رهبری برای هر نقطه بسیار لذت بخش ما طلب اطمینان است که یک بار حداقل همه چیز همه حق بود. رودخانه هادسون نقاشان گاهی مشابه تضمین, اما آنها به نظر می رسد به آن را پیدا کرده اند با مشکل کمتر. از طریق اسطوره ما را از آنها ما بازگشت به منبع اما برای خود اسطوره بازگشت به منبع. “ما هنوز در عدن” نوشت: توماس کول; “دیوار که خاموش ما را از باغ خود ما را در جهل و حماقت.” او نه تنها در داشتن بهشت در مغز است. یک نسل از نویسندگان و هنرمندان ریشه خود را در یک نوع روشمند و وجد و یک تبدیل واقعی خیلی معمولی پذیرفته شده به عنوان تقریبا یک نواختی. خدا در بیابان اما بیابان بود درب بعدی. یک هاله مقدس درنگ بیش از اطراف هابوکن. متنوع خلق از خالق نمایش داده شد که در یک تاریخی شهر فرنگ: او roared در نیاگارا و ساکت در کنار Susquehanna. نگاهی به راه رفتن شد برای ورود خدا عکس کتاب. در دیورند کلمات: “طراح بزرگ از این شکوه تصاویر قرار داده شده است آنها را قبل از ما به انواع صفات الهی.” دیورند کمک خود را به اشتراک بگذارید در یک chorale که شامل ویلیام کالن برایانت (“باغ خدا بودند معابد. … اینجا مستمر عبادت”) و James Fenimore Cooper (“خدا جنگل و تم های اعطا شده توسط فضل پایان ناپذیر”).

این اقیانوسی احساسات ناشى از یک cozily underpopulated هنری محیط. دیورند اقتباس تم از برایانت اشعار; کول بر اساس یکی از بهترین و شناخته شده نقاشی در The Last of Mohicans; Cooper قرض گرفته شده یک تصویر از کول دوره امپراتوری به خود رمان دهانه; برایانت در حالی که مشغول به کار خستگی ناپذیر در ترویج آمریکایی نقاشی ستایش تصویر بومی مناظر عملا به عنوان یک وظیفه مقدس. در غزل “‘به کول, نقاش, خروج اروپا” برایانت پنجه نرم می کند با او به زنده نگه داشتن درون خود

یک تصویر از زندگی خود ما روشن
زمین.

مانند بر تو شکوه بوم
نهفته است;

تنها دریاچه ها — دشت که در آن
گاومیش کوهان دار امریکایی roves —
سنگ غنی از تابستان
تزئینات — جدی جریان —
آسمان که در آن عقاب صحرا چرخ
و فریاد می زند —

بهار شکوفه و پاییز از فروغ
بی حد و حصر نخلستان.

با مطلق خود آگاهی و بهره وری از homesteaders آنها رفت و در مورد ساخت یک فرهنگ از صبح باکره کشور است. انجام آنها را با آنها ابزار های اروپایی را بندهای طرح, سازه, نسبت, چشم انداز — اما روند استفاده از آنها را به بومی مواد تولید شده تقریبا به طور خودکار جدید و زیبایی. نویسندگان بود و نسبتا سخت تر از آن, از کلمات کشیده خیلی از قدیمی جهان همراه با آنها. برای نقاشان این محل ساخته شده ممکن است مستقیم ردیابی خدا کاردست unstained تاریخ. مثل این بود که ممتاز شاهد برخی از نادر گرفتگی یا سیاره ای حمل و نقل آنها ساخته شده و بیشتر از شانس به خصوص از آنجایی که آنها تا به حال چند نفر دیگر و کمتر از همه به میمون نقاشان اروپایی که کار آنها تا به حال به سختی دیده می شود در دست اول. کول نقشه برداری بیابان از امکانات در آمریکا landcape شادمان بالاتر از همه در آن غیبت از تاریخ: “شما ببینید هیچ برج خراب بگویید خشم — بدون زرق و برق دار معبد به صحبت می کنند و از تظاهر; اما آزادی فرزندان — صلح و امنیت و شادی ساکن وجود دارد که ارواح از صحنه است.” نقاشی چشم انداز ارائه شده در این رسانه مناسب برای Jeffersonian معنوی جمهوری.

بنابراین حداقل زد تئوری: یک رضایت ملت را شاد و از نظر اخلاقی سالم, هنر عاری از خشونت به عنوان لوکس. از جمله مفاهیم بر خاست یکی از جنبه های نقاشان’ پیکرنگاری: ستایش از حل و فصل و زندگی; اطمینان از حضور گاو, سگ, بلوس, سطل قایق های کوچک; دود صدور از فضیلت کلبه نمادین نه از فقر اما برابری. جهان که قرار بود به وجود آورد با بازگشت مسیح به نظر می رسد به تحقق در حال حاضر در میان تپه ها و دره رودخانهای از مرز کشور است. چنین تصاویر محبوب تر شد به عنوان آنها بیشتر شد غیر واقعی است. توسط 1850s جنگ و صنعت بودند تجاوز در کسانی که بیرون شهرک ولی در اواخر تولیدات Hudsonites همان انفرادی خانه همچنان به لذت بردن از هوا از بهشت است. کول استارک بیابان صاف بود به یک روستایی آرامش مناسب برای تولید مثل در ارزان چاپ و حکاکی.

این همه تغییر به سرعت. در ابتدا چشم انداز آمریکایی نقاشی در حال حاضر کشف پایان آن و در کار خود اولین و بزرگترین رقم توماس کول سرود ستایش طول می کشد در لهجه از یک ضجه و زاری کردن. کول پیچیدگی شده است بیمار-خدمت خود را در گیر بودن در نقش پدر و بنیانگذار هنوز حتی نزدیک ترین شاگردان مراقب باشید به اتخاذ تنها برخی از جنبه های “مدرسه توماس کول” پیش بینی خوش بینی در تقابل با مشکل خلق و خوی از اسم آن. گالری عکاسی پرتره در آمریکا بهشت ارائه یک سری از دلچسب و متکی به انواع outdoorsy Bohemians به ظاهر unfazed با جهان به عنوان آنها آن را پیدا کنید. تنها استثنا این است که کلاسیک خالی از سکنه daguerreotype از کول چهره یک غریبه اینجا زیر کلیک کنید.

کول حرفه ای به زیبایی نشان می دهد مزایای استفاده از شروع از ابتدا. در casualness هنری خود را با آموزش او typified هنرمندان از نسل او. در آینده بیش از انگلستان در 17 یک کارگر ماهر قلمزن که ساخته شده برای چاپ روی پارچه های او برداشت تا هر چه او می دانست که از نقاشی در تکه تکه مد. این محصول از مشاغل بازرگانی خانواده (پدر خود را تاسیس یک کارخانه کاغذ دیواری در اوهایو) کول توسعه یک روش برای نقاشی چشم انداز بود که صنعتی در آن منطق است. فروع از طبیعت بود به ترسیم نقطه و ترکیب در استودیو به عظیم مصنوعی views. این جدا کردن عناصر طبیعی — استادانه و دقیق از نزدیک از برگ و شاخه های راک اشکال شد قالبگیری با هم تا حدودی در روح یک ویرایشگر فیلم, به جز که در حال ویرایش صورت گرفت در نقاش چشم و ذهن است.

به یک نقاشی تبدیل شد به یک عمل با دو تقریبا در تضاد فاز. وجود دارد رویارویی با رئال دقیق طراحی از یک مکان واقعی; اینجا را کول می کرد با غیرت و نظم و انضباط است که غالب بر ویژگی های کاستی. اما این غوطه ور شدن در آن قابل مشاهده بود که به دنبال یک میان پرده داوطلبانه فراموشی: “من هرگز موفق در نقاشی صحنه, اما, زیبا, بلافاصله در بازگشت از آنها. من باید منتظر زمان به رسم حجاب بیش از شایع جزئیات بیمورد قطعات که باید ترک ویژگی های بزرگ … غالب در ذهن داشته باشند.” حس برداشت تا به حال به پردازش درون و اصلاح با توجه به دیکته از تخیل: “اگر تخیل دستبند و هیچ چیز توضیح داده شده است اما آنچه که ما می بینیم به ندرت خواهد هر چیزی واقعا بزرگ تولید می شود یا در نقاشی یا شعر است.”

این تولید سوپر-واقعیت زده کول معاصران به عنوان overpoweringly معتبر. “در اینجا … یک مرد جوان” نوشت: برایانت “است که نه رنگ طبیعت در دست دوم و … در اینجا این است که سیما از خود ما جنگل ها و مزارع.” اما برای دیدن 1826 آبشار Kaaterskill به عنوان یک تصویر از یک مکان واقعی است برای دیدن با چشمان متفاوت از ما. چشم که می توانید ببینید که به عنوان واقعی نیز می تواند قبول Prometheus زنجیر در میان Catskills یا فرشتگان مادی در امتداد صخره هادسون. کول مناظر تقاضا می شود پر از چهره های اساطیری.

با این حال بسیار کول ممکن است ستایش و عدم وجود سابقه ما نمی تواند کمک کند اختراع تاریخ به پر کردن شکاف. Wearying از مناظر باقی مانده است که خود را مطمئن ترین تجاری شرط او سوار بر تمثیلی توالی دوره امپراتوری (1836) و سفر زندگی (1840). این patenter از صرفا چشم انداز آمریکایی در حال حاضر ارائه یک ضد جهان ساخته شده از اروپا قطعات. جهان آزادانه او ایجاد شده مجددا یک نوع از آوار علم داستان: تاریخچه ای از آینده متناوب گذشته است. در دوره امپراتوری در حال عبور از بیابان به معنوی جمهوری به لوکس تمدن قبل از کشویی به کاهش خشونت و تهاجم بربرها و پایان (در ویرانی) با یک سکنه دستگاه از با شکوه خرابه که اگر مدیترانه رها شده بود به پوسیدگی در خورشید است. چهار-بخشی از سفر زندگی ارائه یک شبیه شماتیک پیشرفت در آن فصل از زندگی در حال مراحل انفرادی سفر با قایق downriver از درخشان headwaters از دوران کودکی از طریق آخرالزمانی رپیدز از مرد و مستغلات.

این آثار دور در روح از اصلی توسعه از رودخانه هادسون مدرسه و در عین حال تفاوت بین آنها و کول مناظر به نظر می رسد غیر مادی. هر مرحله از این قابل توجه منجمد اپرا صحنه در اکستریم لانگ شات; تایتانیک مقیاس Catskill نمایش ها همچنان ادامه دارد و از اول تا آخر. با کول از آن است که یک جهش از مشاهده مستقیم به مذهبی-سیاسی تمثیل. به شکل یک سنگ و یا ابر است که به عنوان یک چشم انداز معنوی به شکل یک آسمانی مسنجر. هیچ موقعیت جغرافیایی است و بدون آن اخلال پیشنهادات نانوشته تاریخ و تا کنون آشکار نشده مقدس. این “تعالی از اخر درندهخویی” نمایندگی Schroon کوه Adirondacks — به اوج خود جدا شده را در یک کاسه نور یک سوزن نقطه افزایش از اقیانوس طوفان رنگ و شاخه متلاشی — فرصتی برای ترس که ممکن است تغییر در هر لحظه به ترور. این است که یک جهان است که انسان می تواند امید به کنترل; آنها فقط می توانیم خود را tininess در مواجهه با آن است.

از کول پیروان خود گرفت و عملا همه چیز: دامنه, جزئیات, نظریه های بی دریغ جاه طلبی و (تا آنجا که آنها قادر بودند) استعداد تجاری. در حالی که آنها رفت و در مورد تکرار کول رویکرد در یک مقیاس بزرگ این تیره تر و quirkier عناصر سقوط دور. کول بزرگترین چشم انداز·s به نظر می رسد در پس رویدادهای کیهانی و روانی پیش بینی ناپایدار توخالی, شبح زده که اگر سنگ شد playacting. در کار کسانی که به دنبال جهان می شود در مجموع بیشتر جامد بیشتر آرامش بیشتر طبیعی است.

بیابان است که هنوز هم وجود دارد اما آن را دیگر تهدید های شاد ولی از مهاجران: به جای این توابع به عنوان یک خوش خیم افت ابدی نشان می دهد نور موجب به وجود انسان حس فرم و نسبت. برگ با برگ و ریگ با سنگریزه نقاشان ساخت بوم است که با تلاش بی وقفه تقلید تداوم جهان طبیعی ایجاد توهم نه تنها از عمق اما از مدت. در Whittredge را قدیمی شکارگاههای رها هندی رانی دهه در سایه پیش زمینه نیمه غرق در بی توجه تام در حالی که در اطراف آن جمعیت روشن birches از بی تفاوت در حال حاضر: انسان های گذشته می رود اما جنگل ماندگار. Whittredge به سختی می تواند پیش بینی کرده اند که birches بعدی خواهد بود برای رفتن.

از بسیاری از تلاش آمریکایی ها به حالت تعلیق در تاریخ و زمان رودخانه هادسون نقاشی ها شاید بیشتر پایدار. خود را ثابت monumentality را انکار می کند ناپایداری از صحنه های آنها مجسم حتی اگر نشانه هایی از تغییر محصول در همه طرف. صنعتی تهاجم و نابسامانی های زیست محیطی راه آهن شرکت ها همراه با تدریجی extirpation هند. نقاشان جشن مختصری فاصله زمانی بین حذف وحشیان به منظور حفظ جنگل ها و حذف از جنگل های خود را. کوچک نمادین قرمز در مرکز مرده از کول می افتد از Kaaterskill نشانه اضمحلال نکته: گذشته نجیب سلام عصر حاضر که آن را وقف آن ثابت شده.

کول هنوز هم یک جوان به اندازه کافی نسل به تعجب آنچه که باید انجام شود با این فضا و در نتیجه به ارث برده. او زندگی می کردند به اندازه کافی طولانی برای پیدا کردن جواب: آن بود که نابود. او در سال 1837 مشاهده روی Catskill — اوایل پاییز را به تصویر می کشد یک ویستا که دیگر وجود داشته است; آن است که یک بازسازی از قبل طرح از کشش کم دروغ جنگل پهن به جای Catskill و Canajoharie راه آهن. “مس دل وحشی” را نوشت نقاش به صنعتگر حامی لومن نی “در حال برش تمام این درختان را در دره ای زیبا که در آن من باید نگاه کرد به طوری که اغلب با یک چشم … بگویید از این به دیورند نیست که من او را به درد اما من می خواهم او را برای پیوستن به من در maledictions در همه دلار-godded utilitarians.” به عنوان اسوالد رودریگز رقو بازگو در آمریکا بهشت کول پس از آن احساس موظف به عذرخواهی, شدت این انفجار, “احتمالا از ترس این که نی موفق سرمایه داری ممکن است فکر می کنم او بیش از حد رادیکال.” اما در یک مجله خصوصی کول به کامل دریچه به احساسات خود: “این شد یک بار در مورد علاقه به راه رفتن اما جذابیت ارامش و تنهایی از بین رفته است … اگر مردان نمی شد کور و نامحسوس به زیبایی طبیعت بزرگ کار می کند لازم به منظور تجارت ممکن است انجام شود بدون از بین بردن آن … اما این طوری نیست — آنها بی حرمت هر آنچه که آنها را لمس کنید — آنها قطع جنگل با wantonness که وجود دارد هیچ بهانه ای حتی به دست آوردن و ترک herbless سنگ به روشنایی ضعیف تابیدن در آفتاب سوزان.”

که کول باید احساس نیاز به لحن اعتراض خود را مشخص مبهم نقش اجتماعی او و همکارانش انجام شده است. آنها تخصصی در یاد قلمرویی از درندهخویی و در عین حال آنها را به یکی از ویژگی های برجسته از فرایند های که در آن نواحی بودند که پاک به دور است. سفر در پی از پیشگامان این landscapists عمل به پیشبرد مردان برای realtors و آژانس های مسافرتی. این Catskill views نکردم کول و دیورند ارائه یک پایه و اساس گردشگری هتل و سفرهای ریلی در حالی که مغازه های سوغات که امروز مسدود, دریاچه جورج می توان به وسوسه انگیزی خالی از مناظر kellie alexa و Heade. رودخانه هادسون نقاشان ایجاد شده در میان چیزهای دیگر, یکی از موفق ترین کمپین های تبلیغاتی در تاریخ آمریکا است. Bierstadt درخشان قله آورده متروک مغایرت از رشته کوه های راکی تحت کنترل آنها را تبدیل به اشیاء برای گشت و گذار.

این همه بخشی از قرن 19 پروژه جهانی استعمار تبدیل جهان به یک گسترده دانشنامه. هیچ کس بیشتر در خانه در آن جو از کول دانش آموز فردریک کلیسا. در کلیسا رویایی هاله ای از کول نقاشی تغییرات Faustlike به یک عزم به رویا و واقعیت است. کلیسا را در آغوش جهان نیز تخصیص آن: نقطه نظر شرح داده شده توسط بالاتر از ابرها در طلوع آفتاب (1849) تقریبا می باید که از خدا اکسپلورر-خدا تحمل یک قطب نمای تلسکوپ و نوشته هومبولت. بسیار زیاد آمریکای جنوبی نمایش است که جمعیت صف برای دیدن در 1860s هنوز هم می تواند پایمال اگر فقط در شوک از کشف که Cinemascope اختراع شد و در قرن 19. چیمبرزو مشتاق به چیزی کمتر از جهان میکروسکوپی و macrocosmic تکیه در نهایت در اندازه به عنوان اگر از جان گذشته است که آن را نمی خواهد در غیر این صورت درک شود.

کلیسا ترین امپریالیستی از هنرمندان آمریکایی همراه نقش فیلسوف و خود پروموتر متفکر و شاعر و ناهموار ماجراجو. خود موفقیت مالی او را قابل رویت ترین نسل از نقاشان که توسط و بزرگ بود و خیلی خوب از آن است . رفت بین لبه بیابان و قلب نیویورک, جامعه, ییلاق در میان crags و شکاف به خیس خوردن تا views خواهد بود که پرده برداری در شرق 10 خیابان هنرمندان بود دلخواهی توانایی به هر دو حاشیه ای و مرکزی. آنها می تواند لذت بردن از یک مرفه ارتباط با مشتریان خود و در حالی که باقی مانده به افراط امتیازات غربت Bohemians.

مهم نیست که تا چه حد آنها رفت و برای مواد اولیه خود را در مرکز منهتن. الگوی کار خود را در زندگی درگیر پیوسته جستجوگری برای مناظر است که می تواند در رقابت با دیگران در فصلی را نشان می دهد. آمریکا بهشت بازتولید سرگرم کننده سری از توماس نست کارتون های که در آن آنها clamber در سراسر کوه ها و از طریق جنگل trailed توسط باند اختصاص داده شده روز معلق و هنر fanciers. اوت 1859 موضوع از این مداد به اطلاع خوانندگان خود را که در آن نقاشان مشغول به کار بودند که در تابستان به نیویورک ممکن است فراموش مختصر و مفید از آینده را نشان می دهد و فیلم: “ابتدا در نیوفاندلند coasting در امتداد ساحل شنی, قلاب, ما از کلیسا Gifford این Harts و بوقتن … کلمن و Shattuck در Androscoggin; kellie alexa در Nahant; Strother است که در جایی در نزدیکی بوستون” و غیره از طریق یک لیست از چند ده پزشکان.

با شروع از یک هسته تا حد زیادی selfeducated افراد رودخانه هادسون نقاشان ساخته شده خود را به ضروری حضور رویایی هنرمندان برای گسترش طبقه متوسط مخاطب است. در این روند آنها شد استقرار راه اندازی آکادمی ملی طراحی و ملاقات و به راحتی در خدمت به عنوان داوران از طعم زیبایی. آن است که به سختی تعجب آور است که مدرسه را به ارث برده حرکات سفت به تدریج به بی فایده, آداب و رسوم یا که آشنا آن موضوع به دست آورد بیش از یک لمس از اب و تاب.

در پاسخ آمد, انقلاب در انقلاب, در حال حاضر شناخته شده به عنوان Luminism. اصطلاح اخیر هنر-تاریخی ضرب سکه نشان می دهد یک جنبش سازمان یافته اما به نظر می رسد خود به خود پوسته پوسته شدن در بخشی از هنرمندان طولانی همراه با کول سنت مانند kellie alexa و Gifford. در مواجهه با بی پایان رژیم غذایی متکبر بزرگی و اشتغال به Luminists شروع به تولید یکنواخت و خسته کننده در مقیاس کوچک مناظر بیشتر در رابطه با صرف هوا و نور و تخت گستره از با پیچش از منظره یا سنگین حمل و نقل ادبی اشاره. این سلب دور از جغرافیایی و نمادین مبلمان در نقطه اوج یخ زده وضوح مارتین جانسون Reade را از نزدیک شدن طوفان و یا در kellie alexa را فوق العاده سخت ایتون گردن جزیرهیک رندر از یک سر یارو متشکل از چند تقریبا تک رنگ بلوک شکل یک نقاشی است که به کلیسا کار به عنوان یک باغ ذن است به نوتردام.

جهان توطئه برای تضعیف تسلط هادسون مدرسه. اختراع عکاسی را بیش از هر چیز دیگری به افشای واقعیت آشکار از ظاهرا واقعی نقاشی در کول سنت است. Albert Bierstadt هنگامی که مشهور عجیب و غریب خوشگلی از کوه های راکی صحنه در بر داشت خود را گرفته به وظیفه وفاداری خود را به کول زیبایی. به عمد تخیلی sublimities از اثرات نور بودند در حال حاضر تلقی “تابش خیره کننده از یک بنگال نور آبی … یک صحنه تئاتر.”

حاکی از تغییر بود کار جورج Inness های در حال ظهور استاد dusks و مه به عنوان خالص رویایی به عنوان کول اما در یک عجیب کاهش حالت. با Inness رویکرد ما به تناوب دقیق و پارانوئید زیبایی از fin de siecle تحت نشانه ای از وطنی عرفان که خدا را می یابد نه در مناطق کم اما در خلوت با لباس های شسته شده. این خدا نیست بسیار نشان داد به عنوان نهفته: او کمرنگ در حال اجرا موتیف. Inness می خواستم مناظر انسانی به جای مقیاس کیهانی تحمل علامت از حضور انسان و مشخصه اهنگ حاکی از فراگیر هوا از دلخراش خاطره. غم و اندوه شناور در میان fogbound شعب و ارائه آنها را دوست داشتنی. او نقشه های یک چرخش به سمت داخل: اپیدمیولوژیک علمی برگ-نقاشی کول و کلیسای او باعث می شود درختان به عنوان مبهم به عنوان آنها واقعا نگاه کنید.

بیابان است و در حال حاضر تقریبا ناپدید شد. کسانی که به دنبال والا باید در پیدا کردن آن را در مکان های خود را کنار بگذارند برای مهلت از ماشین آلات. بهشت می شود خصوصی طبیعت حفظ املاک و با دقت نگهداری می شود توسط یک حامی با استعداد برای japonaiserie. Ambling همراه Inness را تار خطوط و زمینه های ما ممکن است انتظار می رود به اجرا در سراسر هنری جیمز و ادیت وارتون, rapt (در انتهای یک کشور آخر هفته) در یک نوع نجیبانه satori. طبیعت را که کول مجموعه ای را به عنوان یک اکسپلورر — آماده به خطر همه چیز آماده برای شروع همه را دوباره و دوباره — تا به حال در پایان قرن تبدیل شده به دقت انتخاب شده تنظیم برای پس از شام قدم زدن.■

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de