راننده بحرانی پس از استمفورد سقوط بلعد مازراتی در شعله های آتش

استمفورد — یک جوان استمفورد مرد در شرایط بحرانی در بریجپورت بیمارستان سوختگی پس از توفنده خود را مازراتی به یک درخت در وستهیلل جاده دوشنبه شب باعث این خودرو برای تبدیل شدن به فرا گرفته در شعله های آتش, پلیس گفت:.

برخورد تجزیه و تحلیل و بازسازی تیم ملی Sgt. جف غرفه گفت آتشین حادثه اتفاق افتاده است و فقط پس از 8 p. m. وقتی 2016 Maserati Ghibli سفر westbound در وستهیلل و به سمت Westover جاده ها است.

در برخی از نقطه این خودرو در سمت چپ جاده زده و درختان و سنگ دیوار قبل از آمدن به توقف در وسط جاده غرفه گفت.

22 ساله در استمفورد راننده و دو مرد مسافر قادر به خود را از سوزاندن ماشین غرفه گفت: اما راننده بود با عجله به بریدج سوختگی.

پزشکان برای اولین بار فکر کردم به هوایی او از استمفورد اما قادر به ایجاد ثبات در او و او را در آنجا توسط آمبولانس جایی که او باقی مانده است پایدار اما وضعیت بحرانی غرفه گفت.

غرفه گفت: ماشین سفر در یک “بسیار بالا” نرخ سرعت هر چند پلیس شد هنوز رتبهدهی نشده است قادر به تعیین دقیقا چگونه سریع می باشد.

“این بود … بیش از 25 مایل در ساعت سرعت مجاز در وستهیلل جاده” غرفه گفت.

تصادف در سمت چپ یک دنباله از باقی مانده نیز بیش از 300 پا طولانی از طریق چند متری و به طور کامل نابود 345 اسب بخار ماشین ورزشی غرفه گفت.

دو مسافر در ماشین بودند که در مورد همان سن به عنوان راننده و گرفته شد به استمفورد بیمارستان که در آن آنها برای درمان سوختگی و آسیب های دیگر.

غرفه گفت: سوختگی بر روی راننده نشان داد و به شدت از آتش. “سوخته به عنوان بد به عنوان او آن را به حال به طور قابل توجهی آتش” او گفت:.

[email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de