مست-رانندگی جزئیات منجر به سه اتهامات DUI در استمفورد

استمفورد — یک راننده به پلیس گفت: اعتراف به قدرتمند توهم زا بود را به بیمارستان منتقل, در حالی که یکی دیگر از راننده defecated در شلوار خود را پس از متوقف شدن به صورت مست و دارو رانندگی بیش از آخر هفته.

سروان. Diedrich ههن گفت: در حالی که مشغول به کار مست-رانندگی جزئیات در جمعه ههن دیدم یک رنگ تیره Jetta سرعت گذشته بدفورد و جنگل خیابان در باران و او را متوقف و خودرو. هنگامی که او تا به ماشین ههن گفت: راننده Yamarisa رودریگز-Tirado, 36, از استمفورد, reeked از الکل و slurring به عنوان او صحبت کرد.

رودریگز-Tirado شکست خورده سه زمینه هوشیاری و تست های گرفته شده به ستاد جایی که او حاضر به عکس و انگشت نگاری. در حالی که او در تلاش برای گرفتن یک تست breathalyzer او سه بار تلاش و شکست بودند مصمم به عدم انجام.

او به اتهام رانندگی تحت تاثیر و سفر بیش از حد سریع برای شرایط.

شب بعد ههن و افسر مارکو Ghema شد اعزام به منطقه Glenbrook و جاده آرلینگتون در یک گزارش از یک مرد رانندگی بی پروا بود که در حال دم دو نگران شهروندان است.

ههن گفت: پس از هدایت به جایی که سیار راننده بود او می تواند مرد رانندگی در طرف اشتباه از جاده در حالی که سفر به شمال در Glenbrook جاده ها است.

ههن کشیده بیش از ماشین و راننده مایکل Minishi, 64, از استمفورد می تواند به سختی صحبت کرده چشمان خون و reeked الکل ههن گفت.

در حالی که حذف شدن از ماشین Minishi تصادفا و نزدیک به سقوط بیش از. که در آن نقطه ماموران متوجه Minishi بود defecated در شلوار خود ههن گفت.

Minishi حاضر به زمینه هوشیاری آزمون ههن گفت. زمانی که او بعد از ارسال به breathalyzer او منفجر .254 و .233 که فراتر از .08 حد قانونی برای رانندگی. او به اتهام عامل تحت تاثیر و عدم حق رانندگی.

ههن گفت ماشین پلیس است که حمل و نقل Minishi تا به حال گرفته شده از خدمات را برای تمیز کردن به عنوان رزرو نیمکت و Minishi سلول. Minishi اجازه داده شد به تمیز کردن و تمام لباس های او پرتاب شد.

آخرین درایور به بازداشت بیش از آخر هفته برای عامل تحت تاثیر بود توماس دیاز 41, Stamford, بعد از پلیس شد به نام تقاطع اطلس و حوض خیابان چهار شنبه در یک گزارش از یک مرد که سوار به یک حصار و بود که گیجی و فریاد در عبور اتومبیل است.

ههن گفت: افسر ویلی Guilford بود برای اولین بار بر روی صحنه و در بر داشت دیاز در یک موضع مبارزه در وسط اقیانوس اطلس خیابان در حالی که اقدام بسیار آشفته. آن را در زمان یک گروهبان را برای دریافت کمک به Diaz به دستبند و ههن گفت: همانطور که پزشکان به دنبال او بیش دیاز اعتراف کرد به سیگار کشیدن قدرتمند توهم PCP و گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده.

تصویری از تقاطع نشان داد دیاز hanging نیمه راه از راننده پنجره قابل توجه قبل از محدود کردن و ضربه زدن به نرده ها. پس از هدف قرار دادن حصار او افتاد از ماشین خود را ههن گفت.

دیاز به حال خالی خیره در چهره اش و نمی تواند به نظر می رسد به درک هر چیزی که اتفاق افتاده است به او ههن گفت. او را به استمفورد بیمارستان اما پس از کمی در حالی که او گفت که او نمی خواهید به وجود دارد. او را به ایستگاه پلیس برای رزرو زمانی که او به زمین افتاد و نمی خواهد به ماشین گشت ههن گفت.

دیاز انجام شده بود به طور کامل در قفس ماشین پلیس و مجبور داخل برای سوار شدن به ایستگاه ههن گفت. او حاضر به گرفتن یک آزمایش ادرار اما گفت که او را تست breathalyzer.

او به اتهام عامل تحت تاثیر و دخالت پلیس. دیاز برگزار شد در ازای $10,000 اوراق قرضه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر