هلندی نوشیدنی مجرم به teetotal برچسب برای نگه داشتن آنها را خشک

آمستردام (العالم) – مردم در هلند به اتهام جرائم مربوط به سوء استفاده از الکل را مجبور به پوشیدن لباس ویژه دستبند مچ پا خود را برای نظارت بر عادات نوشیدن یک بار در دولت به تصویب قانون لازم است.

افسر عفو مشروط Tony Rubino تنظیم مچ پا بند به نام “alcoholmeter” است که می تواند اندازه گیری مصرف الکل از عرق با توجه به کنترل مصرف از افرادی که به اعدام محکوم شده است برای یک جرم و جنایت که از جمله شامل ممنوعیت مصرف الکل در زوتفن هلند 12 ژوئن 2020. رویترز/استر busty japanese

هلندی دادگستری گفت: الکترونیکی دستبند و یا برچسب را پیگیری هر گونه نشانه ای از مصرف الکل توسط تجزیه و تحلیل عرق فرد با پوشیدن آن است.

داده ها از دستبند فرستاده خواهد شد به یک سرور مرکزی یک بار در روز به افسر عفو مشروط یک تصویر واضح تر از پوشنده لباس رفتار از سیستم فعلی که متکی بر خون یا آزمایش ادرار انجام می شود که دو بار در هفته.

“مشتریان ما به طور مداوم آگاه باشند از این واقعیت است که آنها چیزی است که اندازه گیری مصرف الکل خود را. که کمک می کند تا آنها را به دور از سوء مصرف الکل” افسر عفو مشروط Tony Rubino و گفتگو کرد.

این دستبند نیز می تواند کمک به مجرم برای نشان دادن آنها راه خود را تغییر.

یک مادر دو پسر که در زمان دولت خلبان مطالعات برای این دستبند که خواست ناشناس بماند گفت: “من دو پسر جوان بود و نشان می دهد که من نمی نوشیدنی دیگر.”

“الکل خلخال یک فرصت عالی برای من نشان می دهد که نوشیدن من نه 24/7.”

وزارت دادگستری گفت: آن خلبان مطالعات نشان داد که 71 درصد از شرکت کنندگان در نوشیدن الکل در طول آزمون, حتی اگر برخی از آنها اجازه دسترسی به الکل است.

حدود نیمی از شرکت کنندگان گفت: آنها نمی نوشیدن حداقل سه ماه پس از خلخال کردن گرفته شده است.

مطالعات ذکر شده توسط وزارت دادگستری نشان داده اند که 26 درصد به 43 درصد از تمام حوادث خشونت بار در هلند مربوط به الکل در حالی که هزینه سوء استفاده از الکل به هلندی جامعه برآورد شده است برای اجرا به 6 میلیارد یورو ($6.75 میلیارد دلار) در سال است.

گزارش استر busty japanese,, نوشته شده توسط بارت Meijer. ویرایش توسط جین Merriman

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net