آمستردام (ایسنا) – دفاع وکلا در دادگاه از سال 2014 سقوط Malaysia Airlines flight MH17 بر فراز شرق اوکراین روز دوشنبه را درخواست زمان بیشتر برای آماده شدن به جلسات عمومی از سر گرفته پس از تاخیر ناشی از کوروناویروس مستند.

اعتراض به ثبت نام می ایستد در مقابل یک ردیف از صندلی به عنوان اعضای خانواده قربانیان MH17 سقوط به انتظارنشسته بودند تا صندلی خالی برای هر صندلی در هواپیما در طول یک تظاهرات در خارج از سفارت روسیه در لاهه هلند 8 مارس سال 2020 است. رویترز/Piroschka ون د Wouw

پنج قضات نشسته بین شیشه ای تقسیم و وکلا و اعضای خانواده پخش شده بودند به عنوان بخشی از اجتماعی فاصله گرفته است. حداکثر 30 نفر اجازه داده می شود به دادگاه.

چهار تن از متهمان رفت و در دادگاه در ماه مارس پس از نزدیک به شش سال از تحقیقات توسط یک تیم از محققان بین المللی از هلند, بلژیک, استرالیا, اوکراین و مالزی است.

محققان می گویند که پرتاب موشک استفاده می شود برای پایین آوردن هواپیمای جت مسافربری آمد از یک پایگاه ارتش در سراسر این مرز و نیروهای طرفدار روسیه شده بود در تماس مکرر با مقامات دولتی در مسکو قبل از اعتصاب در جولای 17, 2014.

هلند دارای روسیه مسئول اما کرملین همواره رد کرده بودیم.

متهمان روسیه سرگئی Dubinsky اولگ Pulatov و ایگور Girkin و اوکراین لئونید Kharchenko – بزرگ باقی می ماند. Pulatov تنها کسی است که منصوب شده است یک تیم دفاع با دیگران بودن محاکمه غیابی.

مجموعه مقالات در روز دوشنبه انتظار می رود که تا حد زیادی رویه در برخورد با چه چیزی باقی مانده است که باید قبل از بررسی ماده ای از این مورد را می توان ارائه شده است.

MH17 پرواز از آمستردام به کوالالامپور بود که آن را به ضرب گلوله توسط یک موشک شلیک شده از خاک برگزار شده توسط طرفدار مسکو میان شورشیان مبارزه با نیروهای نظامی اوکراین و کشتن تمام 298 سرنشین.

متهمان برگزار می شود, ارشد, پست های طرفدار روسیه و شبه نظامیان در شرق اوکراین در سال 2014 با توجه به دادستان. آنها به صورت مقدماتی به اتهام قتل و باعث یک هواپیما را به سقوط.

دادستان ها می گویند چهار مردان کمک کرد به ترتیب روسیه سیستم موشکی مورد استفاده برای شلیک کردن MH17 یک هواپیمای غیرنظامی و کشتن تمام پردازنده. بسیاری از کسانی که کشته شدند ،

دادستان شد و انتظار می رود به روز رسانی در تحقیق و زمانی که آنها برنامه ریزی برای به باز کردن اظهارات.

گزارش استفانی van den Berg; ویرایش توسط آنتونی Deutsch, ویلیام مک لین

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de