Duterte نوبت به مواد مخدر-جنگ تاکتیک برای مبارزه با بیماری همه گیر در فیلیپین

تد Aljibe خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نیروهای عضو پلیس عملیات ویژه نیروی انسانهای یک ایست بازرسی در امتداد یک خیابان در Navotas در حومه مانیل در جولای 16.

مانیل — خوزه 27 بود خرید نان زمانی که او گفت: او مواجه شد با محله مقامات برای چه او بعدها متوجه شد گناه تراورس یک مسیر مسدود شده.

سابق مرکز تماس کارگر اصرار او تا به حال ترخیص کالا از گمرک. اما همه چیز را تشدید کرد; یکی از رسمی آمار او در سر او گفت:, و هنگامی که او را متهم دیگر اقدام به خرید با سکوت خود در این حادثه آنها را تهدید به او را به پلیس.

“شما نمی توانید اعتماد به پلیس گفت:” خوزه که نکردن نام و نام خانوادگی خود برای محافظت از ایمنی خود را. “احتمال وجود دارد, آن می تواند بدتر شود.”

در مقابله با کروناویروس در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte و مقامات در حال تبدیل به تاکتیک های مانند توده بازداشت و تهدید به خشونت دولتی — روش های به کار گرفته مرگبار اثر خود را در جنگ با مواد مخدر. پوپولیستی رهبر را اجرا یکی از طولانی ترین و دقیق ترین مستندات در عین حال با بیش از 82,000 موارد covid-19 و تقریبا 2000 مرگ و میر در این کشور به یکی از منطقه کمترین عوارض.

[نام او در سانتوس. زندگی خود را به پایان رسید در مانیل در Duterte مبارزه با مواد مخدر را جنگ است.]

“ما باید مبارزه با این بیماری همه گیر با همان شور به عنوان ما مبارزه با مواد مخدر, جرم و جنایت, به شورش و فساد در مکان های بالا و تثبیت محدود منافع” Duterte گفت: در دولت ملت آدرس در روز دوشنبه. او در دفاع از اقدامات او در این سخنرانی گفت: پاسخ دولت جلوگیری کرده تا 3.5 میلیون عفونت.

مقامات بازداشت هزاران نفر برای نقض مقررات منع رفت و آمد قطع خیریه و امداد و عملیات و نگهداری مشکوک به قرنطینه متخلفان در شلوغ امکانات اجتماعی که در آن فاصله تقریبا غیر ممکن است. در آوریل Duterte گفت: پلیس نظامی و محله مقامات به ساقه هر کسی که به مبارزه طلبیده مستند محدودیت. هفته گذشته او دستور داد پلیس برای دستگیری افرادی که جرأت را بدون ماسک آن را “جرم جدی است.”

Eloisa لوپز

ایسنا

یک زن و شوهر از یک کلبه به عنوان ماموران پلیس با گشت زنی در یک محله به اجرا درآوردن مستند اقدامات در Navotas حومه مانیل ژوئیه 17. این کشور تحمیل کرده است سختگیرانه قرنطینه مورد نیاز است.

“آنها فکر می کنند که [Duterte را] برکت” خوزه مادر آنا گفت: از مقامات محلی که منتشر پسرش پس از او تهدید به اقدام قانونی پس از مارس 28 حادثه در حومه مانیل. رئیس محله سازمان Noel راگا, اختلاف خوزه حساب اما نداد.

آهن-شدید رویکرد نگران بسیاری را در اینجا برای آن تشابه با جنگ مواد مخدر را ترک کرده است که هزاران نفر مرده پس از Duterte آن در سال 2016. تحت همه گیر مستند گروه های حقوق بشر گزارش مستند از سوء استفاده و نگرانی در مورد دیگر سرکوبگر تاکتیک.

فیلیپین پلیس ملی ثبت بیش از 260,000 “مقررات منع رفت و آمد و نافرمانی متخلفان” از جمله برخی از 76,000, دستگیری, بین مارس 17 و 25 جولای. این کشور در کمیسیون حقوق بشر دریافت بیش از 900 شکایت بیش از مدت مشابه در مانیل منطقه مترو به تنهایی بسیاری مربوط به اتهام شکنجه و یا غیر انسانی درمان دستگیری و بازداشت.

[فیلیپین سفارشات بزرگترین پخش کردن هوا به عنوان ملت دعوا ویروس]

Guillermo Eleazar رئیس پلیس نیروی کار نظارت بر اجرای همه گیر محدودیت کاهش یافته است به نظر اما او قبلا گفته است که هر دو پلیس و مردم باید ورزش احترام متقابل است. ملی رئیس پلیس مورچه گمبا گفت: در ماه آوریل که به زور باز است به تحقیقی بررسی هنگامی که مواجه با اتهامات تخلف است و ماموران یادآور شد در مورد روش زیر عمل کنید.

این Duterte دولت “نمی دانم هر رویکرد دیگر به هر گونه تهدید نسبت به این کشور به جز استفاده از زور و انقطاع از آزادی و آزادی” گفت: برج حمل Arugay, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه فیلیپین-Diliman. “به عبارت دیگر آنها یک تسویه حساب یک ترفند.”

در میان همه گیر اقدامات که با واکنش انتقادی بود یک برنامه اعلام شده توسط وزیر کشور ادواردو Año پلیس برای انجام خانه به خانه عملیات را مشکوک covid-19 بيمار به دولت امکانات. در حالی که دولت بعد از عقب نشینی در این طرح برنامه ریزی شده با فرمت شبیه “knock-و-اعتراف” مبارزه با مواد مخدر غیر قانونی است که در آن مظنون شدند و گاهی کشته شده توسط پلیس در خانه های خود.

ریاست جمهوری عکس

از طریق رادیو فردا

رئیس جمهور Duterte صحبت می کند او در طول دولت از ملت آدرس در کزون سیتی, فیلیپین روز دوشنبه. او قول داد برای مقابله با این بیماری همه گیر با همان شور خود را به عنوان کشنده مبارزه با مواد مخدر.

مرتبط با ایده استفاده از محله راهنمایی برای شناسایی بیمار نیز تکرار استفاده از “مواد مخدر-لیست” عمل نامگذاری و بشود مشکوک به مواد مخدر و فروشندگان. مدافعان حقوق بشر می گویند هر دو مستعد ابتلا به falsities و دستکاری است. Duterte سخنگوی بعد گفت این بود که سیاست رسمی و بیماران مجبور خواهد بود به قرنطینه امکانات.

با این وجود در خط مقدم نقش پلیس در اجرای stay-at-home سفارشات تحت بررسی قرار داده نیروی مستند دخالت در قتل های فراقضایی در طول جنگ با مواد مخدر.

[محکومیت ماریا Ressa تند فیلیپین روزنامه نگار آمریکایی جرقه محکومیت]

Karapatan یک گروه حقوق بشر اشاره کرد که زمانی که در مواجهه با این اتهام که آنها بدرفتاری قرنطینه متخلفان پلیس اغلب متوسل به دفاع شبیه به کسانی که مورد استفاده در دارو درگیری با این استدلال که گمان می جنگیدند.

در ماه آوریل یک افسر پلیس به ضرب گلوله کشته و یک سرباز سابق که بعدها در بر داشت به حال اسکیزوفرنی و اختلال استرس پس از سانحه. پلیس در ابتدا گفت: سرباز سعی در قرعه کشی یک تفنگ اما ملی محققان بعد از آن که شواهد کاشته شد. افسر و چهار نفر دیگر در صحنه بوده اند به اتهام قتل و دروغ.

تنش آمده است که به همه گیر ویران کردن بر روی فیلیپینی’ معیشت. نظرسنجی ها در ماه های اخیر توسط اجتماعی از ایستگاه های آب و هوا یک نظرسنجی موسسه متوجه شد که برخی از 5 میلیون فیلیپینی با تجربه گرسنگی در حالی که 83 درصد گفت: کیفیت زندگی خود را بدتر شده در سال گذشته است. بیکاری افزایش یافت و به رکورد 17.7 درصد در ماه آوریل با توجه به داده های رسمی.

Eloisa لوپز

ایسنا

یک افسر پلیس می پرسد زن نوزاد خود را حمام به داخل خود shanty, صفحه اصلی, برای به اجرا درآوردن این مستند در میان سنبله در covid-19 موارد در Navotas Metro Manila, ژوئیه 17.

در همان زمان Duterte کشف و ضبط شده است از این فرصت فراهم شده توسط این مستند به تصویب یک ضد تروریسم قانون است که کارشناسان حقوقی می گویند کارائی حقوق دموکراتیک — یک مسئول دولت را رد کرد. آزادی مطبوعات آمده است تحت فشار بیش از حد با افترا محکومیت روزنامه نگار برجسته ماریا Ressa و بسته شدن این کشور به بزرگترین و تلویزیون ABS-CBN.

قرار است رای گیری از Duterte عملکرد در طول همه گیر اگر چه خود را تایید امتیاز بود در 87 درصد در یک پالس آسیا نظرسنجی در ماه دسامبر. در عین حال وخیم مشکلات اقتصادی در حال حاضر او را تهدید می کند ایستاده با رای دهندگان.

این بیماری همه گیر است که “کشش تحمل مردم فیلیپین گفت:” Arugay این تحلیلگر سیاسی.

“اگر واقعیت خود را است که شما در حال بدتر از قبل — اگر شما از دست رفته خود را پس انداز, خودرو, وام مسکن … بچه های خود را نمی تواند به مدرسه برود هیچ مقدار از دروغ شما را متقاعد کند از یک واقعیت” او گفت:.

پس از اجرا در محله مقامات خوزه اجتناب منطقه می کند و سرمایه گذاری بیش از حد دور از خانه حتی پس از مستند محدودیت را کاسته.

اگر او آورده شده است به پلیس می داند که آنچه را که اتفاق افتاده است به او ،

“آن را مانند غرب وحشی” خوزه گفت.

فیلیپین سفارشات بزرگترین پخش کردن هوا به عنوان ملت دعوا ویروس

محکومیت ماریا Ressa تند فیلیپین روزنامه نگار آمریکایی جرقه محکومیت

نام او در سانتوس. زندگی خود را به پایان رسید در مانیل در Duterte مبارزه با مواد مخدر را جنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر