DVCC بسته استمفورد و نورواک دفاتر با توجه به کروناویروس

استمفورد — در اینجا آخرین به روز رسانی و اثرات جدید کروناویروس در استمفورد.

DVCC بسته استمفورد و نورواک دفاتر

این خشونت بحران مرکز به طور موقت بسته شد و Stamford و Norwalk, دفاتر, اما DVCC گفت: از آن باقی مانده ریشه در ماموریت خود را برای ارائه موثر خدمات پشتیبانی و آموزش برای پیشگیری و از بین بردن خشونت خانگی.

با مدارس و بسیاری از کسب و کار بسته و افزایش نیاز به اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید – قربانیان ممکن است احساس حتی بیشتر منزوی و ناامن در خانه DVCC مدیر اجرایی سوزان آدم در بیانیه ای گفت.

“نه قادر به رفتن به محل کار و ارتباط با همکاران خود آن را قطعا می تواند به افزایش آسیب پذیری خود را گفت:” آلیسون Randall, معاون رئیس جمهور برای سیاست و مسائل در حال ظهور برای شبکه ملی برای پایان دادن به خشونت خانگی.

“قربانیان باید برای تصمیم گیری در مورد نه تنها ایمنی اما خود را به خوبی بودن و سلامت,” او گفت:, و اضافه کرد که آنها ممکن است مطمئن نیستید از سلامت و شیوه های بهداشت در پناهگاه و نگران های جمعی فضا با غریبه ها.

DVCC گفت: آن خواستار قربانیان برای رسیدن به آنها نیاز به پشتیبانی به کارکنان خود را اجرا کرده است آمادگی اضطراری روش و فعال COVID-19 پاسخ طرح که شامل پروتکل برای اطمینان از ایمنی برای همه مشتریان و ساکنان آدم گفت.

زیر باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی:

• خود را از بحران خط 888-774-2900 باقی خواهد ماند عملیاتی 24/7 از طریق تماس و یا متن.

• دو خانه های امن باقی خواهد ماند و عملیاتی 24/7.

• مشاوره و وکالت ارائه خواهد شد از طریق تلفن یا ایمیل. راه رفتن در خدمات به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

• دادگاه خدمات در محل باقی می ماند در نورواک و استمفورد برتر دادگاه در پارامترهای ایجاد شده توسط دولت مربوط به کیفری و مدنی دادگاه عملیات. جلسات با مشتریان خواهد بود انجام شده توسط تلفن.

• آنها به طور موقت تعلیق جامعه خود برنامه کمک مالی و عدم پذیرش فرد آف رها از هر گونه اقلام فیزیکی.

• حمایت هفتگی گروه ها در وقفه.

• کارکنان دستور داده شده است تا به لغو هر فرد در جلسات و دوره های آموزشی و یا شرکت در خارج از سایت حوادث.

• داوطلب گواهینامه برنامه ریزی شده در مارس لغو شده است.

Altice, featuring free Wi-Fi برای استمفورد دانش آموزان در خانه

Altice ایالات متحده آمریکا اعلام کرد روز دوشنبه که این امر ارائه رایگان Wi-Fi را به مدت 60 روز به استمفورد دانش آموزان و دانشجویان در پاسخ به گسترش COVID-19 coronavirus.

پیشنهاد می کند که می تواند 30 مگابیت در ثانیه اتصال باند پهن است که برای خانواده هایی که در حال حاضر نیست که دسترسی به اینترنت است.

استمفورد ساختمان مدرسه بسته شد جمعه گذشته و همه دانش آموزان آموزش داده شد برای ادامه تحصیلات خود از طریق “آموزش از راه دور” و یا آموزش آنلاین برای دو هفته. روز یکشنبه فرماندار تمدید آن را از طریق پایان ماه. دانش آموزان بدون دستگاه داده شد Chromebook یا iPads ها به خانه می برد. اما بسیاری از خانواده ها نمی دسترسی به Wi-Fi به این معنی که دانش آموزان قادر نخواهد بود برای ورود به انجام تکالیف روزانه خود را.

“Altice ایالات متحده آمریکا متعهد به کمک به مدارس و دانش آموزان همیشه در ارتباط ماندن در طول این زمان بی سابقه” خواندن یک اطلاعیه مطبوعاتی از استمفورد مدارس دولتی.

این Altice ارائه در دسترس است شروع مارس 16. برای ثبت نام تماس 866-200-9522.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر