E. U. رهبران $859 میلیارد coronavirus برنامه ریزی برای هدایت بلوک از چه چیزی می تواند بدترین اقتصادی تنگه پس از جنگ جهانی دوم

http://www.washingtonpost.com/video/world/at-eu-summit-leaders-near-compromise-on-stimulus-plan/2020/07/20/aa3c2442-e76c-4050-8fe1-f67e8e4f7ad3_video.html

بروکسل — رهبران اروپایی در روز سه شنبه توافق گسترده ای را صرف برنامه ریزی برای نجات اقتصاد از coronavirus-آمار کشورهای غلبه بر دیرینه اختلافات در حدی که غنی اتحادیه اروپا و سازمان ملل باید متعهد به کمک به فقیر هستند.

معامله در $2.1 تریلیون E. U. بودجه و بسته نجات پس از یک ماراتن چهار روز از آسیاب بحث در میان اعضای 27 کشور اتحادیه اروپا ،

مذاکرات شده بود پایین گرفتار اعتراض از یک تعداد انگشت شماری از غنی شمالی کشور در دامنه صندوق و رشته های متصل به آن است.

اما در مواجهه با چشم انداز بدترین اقتصادی ضربه های پس از جنگ جهانی دوم آنها را با چکش از یک مصالحه. E. U. مقامات توصیف آن به عنوان یک نقطه عطف است که شکل خواهد داد که چگونه کشورهای عضو با یکدیگر زندگی می کنند برای سال آمده است.

“ما آن را انجام داد” گفت: رئیس شورای اروپا چارلز میشل پس از مذاکرات به طول انجامید که از طریق شب. “این یک معامله خوب این است که قوی و از همه مهمتر این است که حق مقابله به اروپا در حال حاضر است.”

توافق نهایی earmarks $859 میلیارد دلار وام و کمک های مالی را تا حد زیادی صرف بیش از چهار سال آینده. رهبران همچنین درهم از اتحادیه اروپا 1.2 تریلیون دلار بودجه صرف برنامه را پوشش می دهد که همه چیز را از یارانه های کشاورزی به جاده تعمیرات و مذاکره هر هفت سال است.

اما معامله نمی آمد و بدون مصالحه. “این شد البته دشوار مذاکرات بسیار دشوار برای همه اروپایی ها گفت:” میشل.

کشش بیش از 90 ساعت بحث شده بود تنش.

بیش استخر استخر خارج از منزل, صبحانه ظهر فرانسه سرخ می شکند و اواخر شب haggling جلسات رهبران مبارزه با یکدیگر با استفاده از به طور فزاینده ای تلخ شد.

اختلاف اصلی بین این رهبران از یک تعداد انگشت شماری از خود لقب “صرفه” را در کشورهای هلند و سوئد و اتریش و دانمارک و فنلاند و همسالان خود بود در مورد چه مقدار پول برای کشتی به آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و چقدر نظارت کشورهای کمک کننده باید به بیش از بودجه صرف شده است.

در بحران E. U. است به طور معمول ارائه وام, کمک های مالی و خواستار اصلاحات اقتصادی در بازگشت. این “frugals” می خواستم به آن را نگه دارید که راه. دیگران نمی ارائه یک چشم انداز است که می تواند یک گام نزدیک تر به فدرال اتحادیه اروپا که بیشتر شباهت به ایالات متحده که در آن غنی تر متحده کمک مالی فقیر هستند.

به دلجویی از آنها بخشی از کمک های مالی در مقابله کمرنگ شد و به $358 میلیارد و معترضان اعطا شد میلیاردها بیشتر در تخفیف از سهم خود را به اشتراک گذاشته E. U. بودجه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی که پس از معامله آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت كه “بدون مرز” در امتیازات داده شده. “ما فکر می کنم ما در عمل مسئولیت در موافقت با این خطر انداخته است.”

اما آن را یک “پیروزی تلخ و شیرین” در کلمات از یک مقام اروپایی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن قبل از معامله اعلام شده بود. برای رسیدن به یک مصالحه کاهش ساخته شد به پروژه های پوشش بهداشت و پناهندگان.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen در توصیف این کاهش به عنوان “تاسف” بود اما خوش بین در مورد معامله.

“اروپا در حال حاضر یک فرصت بزرگ برای بیرون آمدن قوی تر از بحران” او گفت:. “امروز ما یک گام تاریخی همه ما می تواند افتخار.”

در یک پیروزی بزرگ برای مجارستان و لهستان مقررات گره خورده است که دسترسی به منابع مالی برای حمایت از حاکمیت قانون شد نورد در پیش نویس نهایی. هر دو کشور شده اند به شدت انتقاد توسط بروکسل به عنوان رهبران خود را نقل مکان کرد و خود را در برابر مخالفان سیاسی و محروم استقلال قوه قضائیه.

فرانسیسکو سکو/استخر

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

از سمت چپ: نخست وزیر هلند در گفتگو با صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی قبل از شروع جلسات در جولای 18.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و مرکل تیمی در ماه مه به پیشنهاد $570 میلیارد دلار در کمک های مالی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به رهبر رها کردن طولانی-برگزار احتیاط در مورد توزیع پول مالیات دهندگان را به کشورهای فقیر بدون درخواست آن را به بازپرداخت است. مرکل آن را به نام “یکی کردن” اما برخی از تحلیلگران دوبله آن در اروپا “هامیلتونی لحظه” — یک پشت سر هم از تمرکز است که برای همیشه دست قدرت بیشتر به بروکسل.

“این به روز رسانی از نهادهای فراملی نقش و قدرت. آن را واقعا به روز رسانی آنها را بسیار قابل توجهی راه” گفت: روزا بالفور مدیر دفتر بروکسل از موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی یک مخزن فکر می کنم.

نیاز به توافق بر سر یک طرح بلند پروازانه برای واکنش به بحران کشید رهبران با هم در فرد و جمعه با وجود خطرات آنها به عنوان تلاش بزرگترین و بالاترین سطح گردهمایی رهبران جهان پس از همه گیر تا حد زیادی زمین جهان به توقف در اوایل این سال است. آنها ملاقات کرده بود توسط ویدئو کنفرانس از سرمایه های خود را, اما دیپلمات گفت: کمی وجود دارد جایگزین به صورت چهره به چهره گفتگو برای حل و فصل تیز اختلافات.

رهبران خود را آغاز کرد جلسات جمعه با پایبندی دقیق به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین: بسیاری از آنها را پوشانده و آنها را ملاقات در یک اتاق وسیع ساخته شده به صندلی 330. مرکل حتی عکس هشدار بلغارستان رهبر انقلاب برای اجازه دادن ماسک خود را به لغزش بینی خود را. اما ماسک آمد بحث تفویض و رهبران سفیران و مشاوران نشسته اند به هم نزدیک برای بررسی بودجه آمار و ارقام و فرمول های جدید. برخی کوچکتر مذاکره جلسات انجام می گیرد در هوای آزاد, تراس و بالکن, که ویروسی در معرض خطر است و احتمالا پایین تر است.

“از 27 رهبران که مسئول هستند به مردم اروپا قادر به ساختن وحدت اروپا از ساختمان اعتماد کرد ؟ خواهد شد و یا ما در حال حاضر به صورت ضعیف اروپا و تضعیف بی اعتمادی و تقسیم?” میشل خواسته رهبران اواخر یکشنبه در دور دیگری از مذاکرات که شکست فقط قبل از ساعت 6 صبح روز شنبه. او اشاره کرد که در سراسر جهان مرگ و میر ناشی از کوروناویروس شده بود اندکی به پیشی گرفته اند 600,000 روز یکشنبه به عنوان آنها مذاکره بر اساس یک کپی از خود را آماده اظهارات.

استفانی Lecocq/استخر

AP

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان صحبت می کند با نخست وزیر بلغارستان Boyko Borissov در طی یک میزگرد در یک E. U. اجلاس سران در بروکسل در روز جمعه.

به عنوان او وارد بحث های دوشنبه, مرکل گفت: واضح بود که آنها خواهد بود دشوار است. “هنوز شرایط استثنایی نیز نیاز به تلاش های فوق العاده,” او گفت:. “ما زندگی می کردند تا این که تا کنون و من امیدوارم که باقی مانده مسیر که آسان نخواهد بود هنوز هم می تواند پوشش داده شود.”

به عنوان تنش افزایش یافت قبلی شب پاکسازی کوبید روی میز و دو جنگ جهاني در رهبران از جمله صدراعظم اتریش Sebastian Kurz, چه کسی به او تمسخر برای خروج از اتاق جلسه به تماس های تلفنی, حتی اگر رهبران صحبت شد.

“اگر ما در مورد روح سازش و جاه طلبی امروز ما در معرض خطر آینده را سخت تر در برابر” پاکسازی گفت: قبل از معامله رسیده بود جمعه. “آن را به هزینه ما بیشتر است.”

صدراعظم آلمان این طرح را در مجموعه میراث او را. او مجموعه ای به بازنشسته در سال آینده پس از 16 سال در سال به عنوان undisputedly قدرتمند ترین رهبر در اروپا است. او مراقب سبک ساخته شده است که او یک dealmaker خواهد شد که نمی توان به راحتی جایگزین پیشرو برخی از تحلیلگران نشان می دهد او در تلاش است برای به دست قدرت بیشتر به بروکسل برای حفظ تعادل قدرت پس از او از دست رفته است.

“این بسیار بعید است که وجود خواهد داشت یک dealmaker کسی که می تواند در تمام موضوعات با هم” بعد از مرکل بالفور گفت.

فرانسوا Walschaerts

استخر/AP

رئیس شورای اروپا چارلز میشل سمت چپ در دیدار با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان سوم از راست رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دوم از سمت راست و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen راست در بروکسل در روز پنج شنبه.

در اجلاس بزرگترین اختلاف نظر در مورد بحران تلاش و رهبران haggled بیش از چگونه بسیاری از رشته متصل خواهد شد و به پول نقد است. ایتالیا و اسپانیا و لهستان خواهد بود که بزرگترین ذینفع از این طرح با توجه به فرمول اولیه گره خورده است که بودجه خود را قبل از همه گیر نرخ بیکاری و اقتصاد است.

هلندی رهبران و متحدان خود گفت: کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا به سرزنش برای قبل از همه گیر مشکلات اقتصادی که در سمت چپ آنها را به مبارزه پرداخت خود را راه خروج از بحران کنونی است. آنها گفت: آنها نمی خواهند به ارسال پول به این کشورها اگر آنها هیچ تضمینی برای اصلاحات اقتصادی در بازگشت.

هلند می خواهد “واقعا اجرای اصلاحات در ازای وام” نخست وزیر هلند روز دوشنبه گفت:. “و اگر وام هنوز هم باید برای تبدیل شدن به یارانه ها, سپس این اصلاحات واقعا باید اجرا” اجازه می دهد E. U. رهبران به نظارت او گفت:.

Rutte — که چهره انتخابات سال آینده که موضع سخت خوب است سیاست در صفحه اصلی — دارای تکیه به خود بد-رویکرد پلیس. مخالفان توجه داشته باشید که هلند بهره مند است فوق العاده از یک عضو از مانع-رایگان بازار E. U. از جمله با ارائه پایین نرخ مالیات برای شرکت های که اغوا شده است به دور از کشور او در حال حاضر derides.

“چیزهای زیادی وجود دارد که اروپا می تواند انجام دهد و اگر آن منافع از دادن ظاهر بودن قوی متحد و متعهد پس از آن جهان است ، قدرت نرم خود بهره مند خواهند شد” بالفور گفت.

موریس گزارش از برلین.

بازگشایی مدارس در اروپا و آسیا را تا حد زیادی اجتناب شیوع کروناویروس. آنها درسهایی برای ایالات متحده

اروپا آماده بازگشایی به مسافران خارجی اما آمریکایی ها حتی نمی شکل به بحث

آلمان استقراض از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که می خواهد به اروپا قوی ‘دوباره’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de