زمین به بشریت: این Ride or Die

یک ویروس نامرئی به چشم غیر مسلح نابسامانی این سیاره است. هیچ درمانی وجود دارد. هیچ واکسنی وجود دارد. ما در خانه نشستن نگاه کردن به جهان از طریق یک شیشه آینه امید این است که از آفت, دعا برای آن به تصویب بیش از.

در صمیمی ما عید فصح Seder دو من و همسرم شکست یک قطعه از masa. ما به سرعت متوجه شدم که یک خام ذرت نان ذرت مکزیکی است که حتی مطلوب تر از یهودی, نان فطیر. علاوه بر این, یک جعبه کوچک از نان فطیر به فروش می رساند بیش از $5. یک بسته از 80 چیپس می رود برای کمتر از $3. واقعی “مرد فقیر نان.” آن را تنها اتصالات برای عید فصح در شهر فینیکس, آریزونا که در آن افرادی که در معرض خطر زندگی خود را برای تحویل ما مواد غذایی در میان همه گیر — ما را قادر به ماندن در ایمنی از خانه ما — همه اسپانیایی.

نه آنها و نه قهرمانان. آنها قربانیان ستم جهان ما ایجاد کرده اید. بنابراین بهداشت و درمان کارگران که در حال تقلا برای نجات زندگی بدون حفاظت کافی. بنابراین همه ما به بردگی گرفته شده و به دولت ها و شرکت های بزرگ ما تصور به وجود. آنها را تبدیل به ما فراعنه.

کلمه دولت می آید از یونانی فعل به هدایت کردن. که فرمان چه کسی در اینجا ؟ به نحوی که سیستم های که طراحی شده اند به کار برای ما متقاعد کرده اند که ما برای آنها کار می کنند. آنها جنگ دستمزد در هر یک از دیگر بدون ما رضایت. آنها زندانی کردن و کشتن aimlessly. آنها ذخیره کردن پول است که آنها خود را به طور انحصاری چاپ. اگر این ماتریس, من نمی دانم چیست.

برای برخی از, این, نهم plague of darkness خواهد بود خود را آخرین. از تاریکی خواهد آمد نور است. برای دیگران مرگ در حال آمدن است. تاریکی ابدی خواهد بود.

که من آن را ببینید یهودیان در داستان عید فصح هستند و نه انتخاب مردم. آنها کسانی هستند که شجاعانه تصمیم به توجه به تماس.

ما هم یک انتخاب است. خواهد شد و ما سعی می کنیم به ادامه چانه زنی با سیاره ما درخواست آن را به ادامه پایدار جرم و آلودگی و نابودی محیط زیست در حالی که ما مصرف بی وقفه? همه ما می دانیم که کدام طرف خواهد دست بالا در چنین مذاکره است. چگونه بسیاری از آفت خواهد آن را برای ما به پیدا کردن راه های مختلف ؟

هنگامی که این می گذرد که همه چیز باید ما را انتخاب کنید نور, یا ما غرق به تاریکی ؟ ما به عقب بر گردیم به ما نفت-guzzling ماشین و در ترافیک نشسته به طوری که ما می تواند نشستن در یک اطاقک برای هشت ساعت قبل از برگشت به ماشین ؟ ما شرکت در انتخابات است که باید محروم ما را از ما صدا ؟ ما همچنان به پرداخت مالیات به صندوق جنگ بی پایان و سیستمیک بهره برداری از “طبقه دوم” مردم ؟ آیا ما در نهایت خاموش کردن تلویزیون است ؟

از آن زمان به جمع آوری کسانی که ما آنها را دوست دارم ترک بی اهمیت چمدان و در کشتی سوار در یک سفر جدید به بیابان پهناور است.

آن را سوار و یا می میرند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>