“اقتصاد نه فقط در مورد پول; این مورد ما جامع رفاه به عنوان یک سیاره”

Nonty خیریه شرکت Sabic است مؤسسین بین المللی افزایش اوبونتو شبکه بر اساس “اوبونتو” یک بومی آفریقای جنوبی و فلسفه است که با هدف آموزش و در مجموع به یاد داشته باشید اتصال مشترک بین انسان و طبیعت است. مستقر در بارسلونا شرکت Sabic درگیر در مجمع اجتماعی جهانی از تحول اقتصاد (WSFTE) سال 2020 با تمرکز بر عوام.

Nonty خیریه شرکت Sabic

Nonty خیریه شرکت Sabic است و در اصل از آفریقای جنوبی است اما صرف دوازده سال گذشته در اروپا است. خیلی از این زمان اختصاص داده شده به آموزش مردم بیشتر در مورد اوبونتویک فلسفه مشترک توسط چندین مردمان بومی در آفریقای جنوبی که به او کپسوله در اصل: من هستم چون ما هستیم.

اوبونتو می آید از کلمه umuntuکه به معنی ‘فرد’. یک فرد umuntu. چگونه یک شخص در زندگی و تعامل با دیگران و با طبیعت است که به نام اوبونتو. این دانش بومی به ما یادآوری می کند که ما انسان ها با تشکر از مادر طبیعت است. او به ما تعلق دارد و ما متعلق به او است. اما ما فراموش کرده اند که ما که هستیم و که ما باید یک ارتباط عمیق به طبیعت” شرکت Sabic خلاصه در یک مصاحبه در بارسلونا به عنوان بخشی از اولین های بین المللی جمع آوری از شبکه های به پا زدن کردن WSFTE سال 2020 است.

شرکت Sabic معتقد است که ما طلاق از طبیعت ناشی از پدیده جهانی ناشی از سرمایه داری. “به نام توسعه ما به نوعی تبدیل به بیشتر های فردی و ما احساس می کنیم جداگانه [یکی از]. و هنگامی که ما احساس می کنیم جداگانه به عنوان انسان ما نیز احساس جدا از طبیعت” او توضیح می دهد.

افزایش اوبونتو شبکه در تلاش برای معکوس کردن این روند با مقابله با بحران است. به عنوان مؤسسین, شرکت Sabic پیشنهاد “احیا کننده آموزش و پرورش” به یاد مردم ارتباط بین انسان و طبیعت و به آنها آموزش احترام به دانش بومی. این سازمان همچنین آموزش در مورد به رسمیت شناختن و کار از طریق internalised نژاد پرستی.

شرکت Sabic همچنین پیشنهاد بازگرداندن درک درستی از اقتصاد است که متفاوت از یک شکل سرمایه داری. “اقتصاد است و نه فقط صحبت کردن در مورد امور مالی و بانکی. اقتصاد است که در مورد چگونه ما با هم زندگی می کنند ما چگونه با هم تعامل چگونه ما به یاد داشته باشید که ما در ارتباط تنگاتنگ با طبیعت با یکدیگر و نحوه برخورد ما با منابعی که ما در سطح توده مردم. اقتصاد است نه فقط در مورد پول است. اقتصاد است که در مورد ما جامع رفاه به عنوان یک سیاره به عنوان یک مردم به عنوان یک حیوان گونه” او تأکید می کند.

برای شرکت Sabic این راه از درک سیستم های اقتصادی است که به طور مستقیم وابسته به این ایده از عوام یا اقتصاد مبتنی بر مشترک کالا یکی از اصلی حرکات پشت سازمان WSFTE که برگزار خواهد شد در بارسلونا در سال 2020 است.

“عوام دانستن است که ما را به اتهام مشترک ما فضاهای ما مسئولیت مشترک ما منابع و این که این ها به اشتراک گذاشته شود به همان اندازه در میان شهروندان است. این بسیار طنین انداز با اعتقاد از اوبونتو است که شما مسئول منابع در اطراف شما و افراد دیگر در جامعه نیز مسئول شما و همه مسئولیت را به بخش و جدل با هم” فعال توضیح می دهد.

“این بسیار مهم است فضای فروم خود دلیل آن است که بسیار متنوع است و آن را به ارمغان می آورد مردم از نقاط مختلف جهان مردمی جنبش. و به خصوص در این زمان که ما زندگی می کنند من احساس می کنم که آن را واقعا مهم به فضاهای مانند این که در آن ما با هم می آیند از دیدگاه های مختلف و سازمان های مختلف را ببینید که چگونه ما می تواند همکاری ایجاد و رویای این دنیای جدید را که ما می خواهیم در زندگی به بودن. آنچه من امید می تواند بیرون از فروم با تمام دانش و تنوع از نقاط مختلف جهان است که ما می آمد تا با جدید و قدرتمند ترین راه یادگیری و به خاطر سپردن چگونه زندگی می کنند با هم از یادگیری و به خاطر سپردن است که ما در حال شهروندان جهانی که ما آمده ایم تا با راه حل های محلی هستند و در عین حال تاثیر جهانی,” او می گوید.

شرکت Sabic امیدوار است که تا سال 2020 WSFTE در بارسلونا خواهد شد که نمایندگان بیش از جوامع بومی و جهانی جنوبی بسیاری از آنها با موانع متعددی مواجه و یا مشکلات ویزا است که آن را دشوار است برای آنها را به حضور در فروم. به این دلیل فعال نشان می دهد که WSFTE نمی دادن تا در بارسلونا در سال 2020 بلکه گسترش به دیگر مناطق ادامه به یک فضا برای جمع آوری به اشتراک گذاری تجارب و ایجاد با هم.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر