گردیده اکشن: هنر خودانگیختگی (2020)

گردیده اقدام عاقبت به من مستند هنر گردیده زندگی می کنند. این مستند به بررسی خود به خود ماهیت حکمت تائو از wu-wei همانطور که توسط عقل از سر فرزانگان بزرگ Lao-tzu و چوانگ-تزو.

Wu-wei است که در درجه اول فکر می کردم به غیر انجام است اما جزء دیگری از wu-wei مرتبط با زحمت اقدام یک دولت هوشمند خود به خودی که در آن یکی گردیده است در هر لحظه از زندگی است. این دولت از ذهن است که معمولا به عنوان شناخته شده “در منطقه” جز ایده “شما” انجام آن و دستیابی به چیزی است که از بین رفته و جایگزین شده است که توسط یک تجسم دولت شناختی شبیه به یک هنرمند ماهر منهای نفس است.

تائوئیسم توضیح می دهد که این توانایی در این منطقه است که در واقع ما در حالت طبیعی از ذهن است. یکپارچه سازی عقل از سر فرزانگان باستان با علم مدرن گردیده عمل توضیح می دهد که چگونه در کلاس جهانی, هنرمندان و ورزشکاران در رسیدن به اوج عملکرد—و چگونه شما هم می توانید مهار wu-wei خود را اعمال گردیده لذت بردن از هوشمند خود به خودی و خود را رسیدن به پتانسیل مطلوب در این زندگی.

خود به خود طبیعت wu-wei است که آزادی واقعی ما در آرزوی به دلیل اقدام گردیده است که ذهن روشنفکر در حالت طبیعی خود را از خودانگیختگی.

اشتراک در: https://www.youtube.com/OneWorldWithin برای فیلم های جدید هر هفته

من PATREON: https://patreon.com/jasongregory

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر