الیاس McClain: کلرادو به نقد و بررسی را مرگ در بازداشت


کلرادو است که برای بررسی مجدد به مرگ یک جوان سیاه پوست در بازداشت پلیس پس از رشد خشم و طومار امضا شده توسط بیش از دو میلیون نفر است.

فرماندار Jared پلیس گفت: اعتماد به نفس در اجرای قانون بود “فوق العاده مهم است در حال حاضر بیشتر از همیشه”.

الیاس McClain درگذشت پس از قرار دادن در یک سبد و تزریق با کتامین در دنور در سال گذشته است.

در مورد او این است که در میان چند به دریافت توجه دوباره پس از مرگ جورج فلوید ماه گذشته.

آقای فلوید را به اتهام قتل توسط پلیس مینیاپولیس باعث شده است تا موجی از اعتراضات در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نهادی.

در روز پنج شنبه پلیس نیویورک گفت: یک افسر است که به نظر می رسد در فیلم برای استفاده از یک ممنوع سبد در طول بازداشت در کوئینز روز یکشنبه دستگیر شده بود و متهم به اختناق.

پلیس نیویورک ممنوع chokeholds در سال 1993 و در اوایل این ماه فرماندار اندرو کومو امضا قوانین ساخت خود را با استفاده از یک جرم و جنایت است.

چه فرماندار پلیس می گویند ؟

در یک سری از توییت او گفت که او تا به حال شنیده ام از بسیاری از Coloradans بود که “ابراز نگرانی با بررسی الیاس McClain مرگ”.

“یک نمایشگاه و فرایند هدف از واقعی یا درک تعصب برای بررسی افسر-درگیر قتل حیاتی است,” او گفت:.

“به عنوان یک نتیجه, من دستور من شورای حقوقی به بررسی آنچه که دولت می تواند انجام دهد و ما در حال بررسی گام های بعدی.”

نزدیک به 2.7 میلیون نفر با امضای یک طومار خواستار عدالت و خواستار بیشتر در عمق تحقیقات برگزار می شود.

چه اتفاقی افتاد به الیاس McClain?

غیر مسلح 23 ساله شد و قدم زدن در حومه دنور از شفق قطبی در 24 اوت سال گذشته زمانی که او متوقف شد توسط سه افسر پلیس سفید.

یک وکیل منطقه گزارش بعد از این گفته شده بود تماس اضطراری در مورد یک “شخص مشکوک” مطابق با توضیحات خود را.

وجود دارد یک مبارزه پس از Mr McClain در برابر تماس با افسران که می خواستم به جستجو او را برای دیدن اگر او مسلح شد, این گزارش می گوید. بدن در بادامک فیلم Mr McClain شنیده می شود گفت: “من درونگرا لطفا احترام مرز من است که من صحبت می کنم”.

یکی از این افسران پس از آن می گوید: “او در حال رفتن برای تفنگ خود را” و آنها گریبان او را به زمین قرار داده و او را در یک سبد.

این گزارش می گوید آقای McClain آگاهی را از دست داده بود منتشر شده از سبد و شروع به مبارزه دوباره.

افسران نامیده می شود برای کمک به آتش نشانان و یک آمبولانس در پاسخ. آتش پزشک تزریق آقای McClain با 500mg از مواد مخدر کتامین به متین او را.

آقای McClain شد و سپس قرار دادن در “نرم محدودیت” بر روی یک برانکارد قرار داده و در داخل آمبولانس. طبیب که تا به حال تجویز این دارو پس از آن متوجه شده است که آقای McClain قفسه سینه “بود و نه افزایش آن به خود او نیست که یک پالس”. او اعلام مرگ مغزی در 27 اوت.

آقای McClain خانواده ادعا می کنند که ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد برای حدود 15 دقیقه به عنوان آقای McClain آغوشش استفراق کند همچنان کودکش خواهش کرد که آنها را به توقف و بارها و بارها به آنها گفت که او نمی تواند نفس بکشد. ماموران همچنین تهدید به یک سگ پلیس در او خانواده گفت.

خانواده وکیل ماری نیومن گفت: فیلم از این حادثه نشان داد که “پلیس هیچ چیز کوتاه از فیلمهای brutalizing و ترساندن آرام و صلح آمیز مرد به عنوان او غیر روحانی وجود دارد گدایی”.

یک پزشکی قانونی کالبد شکافی در بر داشت علت مرگ نامشخص بود.

بود که الیاس McClain?

Ms نیومن توصیف او به عنوان یک “فرشته میان انسان ها” که با بازی او ویولن به حیوانات در پناهگاه بودند که انتظار به تصویب رسید “به طوری که آنها نمی تواند به تنهایی”.

مادرش Sheneen McClain نوشت: در یک صفحه جمع آوری اعانه که او به ارمغان آورد و شادی را به هر کسی که او را ملاقات نمود. جهان تیره تر محل بدون او”.

او گفت که او دوست داشت در حال اجرا به دلیل حس آزادی آن را به او لذت می برد نقشه کشی و خودش را تدریس برای پیانو, گیتار, ویولن سل و ویولن.

او “تغییر این جهان یک به یک در هر کجا که او رفت و با پذیرش خودمان و آنچه که ما را خوشحال می کند” او گفت:.

چه اتفاقی برای رسیدگی به مرگ او ؟

در اکتبر آقای McClain خانواده خواستار تحقیقات مستقل و برای افسران به صورت اتهام قتل.

اما در ماه نوامبر گزارش Adams County District Attorney دیو جوان گفت: او نمی خواهد اتهام افسران.

“بر اساس تحقیقات ارائه شده و قابل اجرا کلرادو قانون وجود دارد و نه معقول احتمال موفقیت اثبات هر گونه جنایات دولت فراتر از شک معقول در دادگاه,” او گفت:.

در ماه ژانویه در شهر آرورا راه اندازی تحقیقات خارجی اما در اوایل این ماه از کار اخراج وکیل برجسته آن یک افسر سابق پلیس و متخصص در استفاده از نیروی موارد پس از نگرانی های مطرح شده در مورد بی طرفی خود را.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

مقامات به ما گفت که رسانه های آنها شد و در حال حاضر راه اندازی یک بررسی جدید در مورد و شد “با توجه به یک پانل از کارشناسان از سراسر کشور”.

در بیانیه ای به CBS news, McClain وکیل خانواده ماری نیومن گفت: شفق قطبی “به هیچ وجه قصد گرفتن مسئولیت قتل یک جوان بیگناه ، تمام تلاش این است که برای دفاع از خود خشونت را در تمام هزینه ها و به دروغ به مردم آن است که قرار است در خدمت”.

در همین حال دادستان منطقه جوان در این ماه گفت کلرادو سیاست او “نمی خواهید برای باز کردن یک بررسی از آنجا که مردم در حال امضای طومار”.

در اوایل این ماه Aurora پلیس ممنوع سبد استفاده می شود آقای McClain. قوانین جدید نیز می گویند افسران باید دخالت اگر آنها را به یک همکار با استفاده از نیروی بیش از حد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de