Elon Musk و بیل گیتس ‘هک’ در آشکار بیت کوین کلاهبرداری

میلیاردرهای Elon Musk, جف بزوس و بیل گیتس در میان چندین افراد با مشخصات بالا هدفمند توسط هکرها در توییتر در آشکار بیت کوین اومدی.

رسمی حساب های از باراک اوباما و جو بایدن و Kanye West همچنین درخواست کمک در cryptocurrency.

“هر کس که درخواست من را به عقب و در حال حاضر زمان” یک صدای جیر جیر از آقای گیتس حساب گفت. “شما ارسال $1,000 من شما را به ارسال $2,000.”

توییت حذف شد فقط چند دقیقه پس از آنها برای اولین بار نوشته شده بودند.

در حساب رسمی آقای مشک تسلا و SpaceX رئیس به نظر می رسد برای ارائه به هر دو بیت کوین پرداخت های ارسال شده به آدرس خود را از کیف پول دیجیتال “برای ساعت بعد”.

“من احساس سخاوتمندانه به دلیل Covid-19” این صدای جیر جیر اضافه شده همراه با یک بیت کوین لینک آدرس.

و همچنین به عنوان رپر Kanye West, رئیس جمهور سابق آمریکا, باراک اوباما و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن عمده شرکت Uber و شرکت اپل مورد هدف قرار گرفتند.


بی سابقه ‘سر و صدا و با شتاب عمل

این “خود را دو برابر بیت کوین” کلاهبرداری شده اند مداوم آفت در توییتر برای سال, اما این بی سابقه است و با حساب های واقعی از چهره های عمومی ربوده و در یک مقیاس بزرگ است.

این واقعیت است که بسیاری از کاربران مختلف شده اند در معرض خطر در همان زمان نشان میدهد که این یک مشکل است با توییتر پلت فرم خود را.

اوایل پیشنهادات هستند که کسی موفق به دریافت نگه دارید از برخی از مرتب کردن بر اساس از دولت امتیازات و کنار کلمه عبور از تقریبا هر حساب آنها می خواهند.

با قدرت بسیار در نوک انگشتان خود را حمله انجام داده اند می تواند مقدار زیادی از آسیب بیشتر با پیچیده تر توییتهایی است که می تواند به آسیب یک فرد یا سازمان را به شهرت.

اما انگیزه به نظر می رسد روشن – را به عنوان مقدار پول به عنوان به سرعت به عنوان آنها می توانند. هکرها شناخته شده اند که توییت نمی ماند تا برای مدت طولانی به طوری که این معادل یک “سر و صدا و گرفتن” بهره برداری است.

وجود دارد متناقض حساب چقدر پول هکرها ساخته شده اند و حتی زمانی که یک شکل حل و فصل پس از آن مهم است به یاد داشته باشید که مجرمان اینترنتی شناخته شده برای اضافه کردن منابع مالی خود را به کیف پول بیتکوین به کلاهبرداری تر به نظر می رسد مشروع است.

در هر صورت از آن خواهد بود بسیار دشوار است برای گرفتن جنایتکاران به دنبال پول و اجرای قانون و همچنین به عنوان بسیاری از عصبانی کاربران خواهد شد برخی از قوی سوال در توییتر در مورد این که چگونه می توانست اتفاق افتاده است.


در زمان کوتاه آن, آنلاین, آدرس نمایش داده شده در توییت دریافت صدها هزار سهم به ارزش مجموعا بیش از 100.000 دلار (£80,000).

حساب توییتر هدف همه باید میلیون ها نفر از پیروان.

توییتر بعد از آن گفت: به دنبال این حادثه و صدور یک بیانیه به زودی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de