اورژانس, 1977

اورژانس
فوریه 21, 1977

در ماه دسامبر گذشته رابرت بالدوین آورده بود Kings County Hospital با توده کبودی و صورت پارگی. نه سال و پسر را پدر می خواست او را به درمان و منتشر شد. این پسر پزشکان می خواست او را نگه داشته و در بیمارستان است. آنها مشکوک رابرت قربانی سوء استفاده والدین.

پزشکان دیوانه وار تلاش برای پیدا کردن یک خدمات اجتماعی کارگر به شفاعت از طرف دولت بدون داشتن قدرت خود را به نگه داشتن یک فرزند بدون رضایت پدر و مادر. اما هیچ کس در وظیفه. شش تن از 11 خدمات اجتماعی کارگران اختصاص به پادشاهان شهرستان بوده است از دست رفته از طریق بودجه-سفت ساییدگی. رابرت بالدوین به خانه رفت.

یک ماه بعد او را در کینگز کانتی — dead on arrival. سر خود را به حال شده است bashed در. پدر او تحت تعقیب برای قتل است.

رابرت بالدوین یکی از بیش از یک میلیون نفر از مردم که در سال گذشته به Kings County Hospital در بروکلین شرق Flatbush به دنبال توجه پزشکی. در شهر نیویورک اگر شما فقیر و بیمار شما را به یکی از 17 بیمارستان های شهرستان. در بروکلین برای بسیاری از, که به معنی پادشاهان شهرستان.

حداقل 50 درصد از بیماران در كشش پذيري آن را به عنوان است که معمولا به نام استفاده از این نهاد به عنوان پزشک خانواده. بیمارستان رفتار آنها را برای هر چیزی از یک سرماخوردگی به سرطان ریه است. اکثر بیماران اقلیت ها در پزشکی بسیاری از آنها ، چند طبقه متوسط سفیده وجود دارد ، کسانی که معمولا قربانیان حوادث.

در انجماد جمعه شب من سفر كشش پذيري. افسردگی بازدید به عنوان به زودی به عنوان من راه رفتن را از طریق درب جلو. دیوار شکلات قهوه ای و چراغ های فلورسنت استحمام بزرگ لابی. تلوان ماشین آلات ارائه انتخاب از پردازش های ناخواسته — نوشابه و آب نبات چیپس سیب زمینی قهوه بد است. اطلاعات/ثبت نام غرفه این ماجرا با هفت کارکنان و مردم در حال تماشای تلویزیون است. به سمت چپ لابی یک درب که منجر به طولانی راهرو از اتاق اورژانس. یک علامت خرس افسانه: کارکنان بیمارستان تنها: هیچ بازدید کننده مجاز است. من راه رفتن را از طریق درب بدون سوال پرسید.

این راهرو طولانی در حالت اغتشاش. یک پیر مرد بودن تجویز اکسیژن از طریق ماسک صورت چرخ با. پرستاران حمل پلانشت سعی کنید برای دیدار با خواسته های بیماران و دوستان و بستگان خود را که گرفتگی راهروها. بدون سیگار کشیدن نشانه ها همه جا هستند. بنابراین افراد سیگاری: پلیس, بیماران و پزشکان. سه پزشک هستند و به دیوار تکیه داده در خارج از X-ray, اتاق انتظار منفی. شدت ضرب و شتم زن سیاه و سفید چرخ توسط یک برانکارد. او به نظر می رسد مانند او شده است مورد ضرب و شتم برای هر دو لب او به شدت متورم است. او چرخ به زن در اتاق درمان.

“جوجه ها آمده است که در اینجا” یک دکتر جوان می گوید. “مسیح, شما خوش شانس هستید اگر شما می توانید پیدا کردن یکی که نیست همه استفاده می شود. آن را به عنوان سخت به عنوان پیدا کردن یک ماشین خوب در پلیس حراج.”

دیگر پزشکان خنده.

یک مرد اسپانیایی در اواسط سی سالگی limps به سمت من. او دست من مجموعه ای از مقالات. او فرض می کند که چون من سفید من یک بیمارستان رسمی. آن بد است نه فرض. تنها چهره سفید متعلق به پلیس و پزشکان و پرستاران.

من در مقالات خود را. نام او میگوئل Avilla. در صورت بیماری خود را ثبت و در یک مرغ خط خطی از اصطلاحات پزشکی. اما من مدیریت را به یک کلمه — کلیه ها. من از میگوئل اگر کلیه ها باعث ناراحتی او. او گره بله. من بپرسید که چگونه او را در انتظار است. او به من می گوید پس از 7 بعد از ظهر آن است که در حال حاضر 10:15 بعد از ظهر

من راه رفتن را به یک گروه از پلیس های حلق آویز در اطراف. برخی از آنها در اینجا با زندانیان است. دو پلیس زخمی شدند در حالی که ساخت بازداشت. هیچ چیز مهم — شانه اقبال و رگ به رگ دست. Patrolman ژن Getlin از 71 حوزه است که مصرف یک بیانیه از دو مجروح پلیس.

“آنها هرگز میخوام این بیانیه اعتقاد دارند شما می دانید” Getlin می گوید همکاران خود را. “منظورم این است که شما بچه ها قرار گرفتند به جامعه روابط امشب و شما باد نورد پایین پله ها پرواز با یک زن و شوهر از پانک. شما باید نوشتن آن در دشت لعنتی ” به زبان انگلیسی و یا دیگری کتاب را در هیئت مدیره بررسی خواهد توپ خود را شکستن.” دو پلیس به او بگویید که عکس از کار اخراج شدند اما هیچ یک ضربه بود. معلوم نیست که آیا شلیک. یکی از زخمی های پولیس خشم چون پزشک است که درمان خود را زندانی و او می خواهد به خانه بروم.

وجود دارد دو زندانی. یکی سیاه و سفید بیش از 18. چهره اش به شدت مورد ضرب و شتم. دیگر اسپانیایی نیز به شدت مورد ضرب و شتم پوشیدن پاره چرم کفش بدون جوراب. او را بر روی یک تی شرت و یک ژاکت اسکی. هر دو دست به دستبند پشت سر خود را به عنوان آنها در حال بررسی است.

من از پرستار اگر نگه داشتن زندانیان در غل و زنجیر به روش استاندارد است. “من می ترسم از آن است که عسل,” او می گوید.

مجروح پلیس در حال حاضر رجزخوانی: “آنها حتی قرار است به بررسی زندانیان و دستگیری افسران در همان اتاق برای مسیح sakes,” او می گوید. “که دستور آمد سال گذشته است. اما آنها تا به حال من نشستم در حالی که در یک بستر و دو پانک ، دکتر از او می پرسد این مرد اسپانیایی, ‘چه او به شما رسید؟’ این spic می گوید او با همه چیز است.’ من نباید او را با ضربه مخزن the prick.”

یک گریه مرد سیاه hobbles همراه است. کفش ورزشی خود را می پذیری و laces که با گل. چهره اش یک moonscape عمیق pockmarks.

من از او بخواهید نام خود را. بین sobs او موفق به من بگویید که در آن جکی سبز و که او در 47 سال است. من او را به برخی از بافت های خود را پاک و چشم و بینی. به جای او hocks تا یک اینچ از oxblood رنگ خلط و تف آن را به یکی از بافت.

من از او بپرسید که چرا او را در اینجا.

“Gimmie یک شات gimmie یک شات gimmie یک شات” است که همه جکی سبز می گوید.

“یک شات از چه؟” از من بپرسید.

“یک شات از… برای من برابر با لیبریوم.”

“شما باید به دکتر مراجعه کنید,” من به او بگویید.

“من در حال حاضر دیده می شود یک دکتر. من راه می رفت زیرا من می دانم که آنها را قرار داده و من در آن جای دیگر. که در آن من را قبل از. محل با میله بر روی ویندوز. اما من نمی nothin’ اشتباه است. من نمی توانم نفس بکشم و من با تکان دادن در صبح است. بنابراین من goin’ خانه.”

“چقدر شما زندگی می کنند؟” من از او بخواهید.

“در نزدیکی برگر کینگ.”

“که برگر کینگ?”

“یکی در نزدیکی جایی که من زندگی می کنند.”

من او را به نشستن در حالی که من به او کمک کند. من از پرستار اگر کسی می تواند او را درمان. او به من می گوید که هیچ کس نمی تواند درک آنچه که او صحبت کردن در مورد. زمانی که من بازگشت به اتاق انتظار, صندلی جایی که او نشسته بود خالی است — به جز دو بافت استفاده می شود.

کارل آدلر, پر انرژی در اوایل چهل سالگی شده است دکتر سر از اورژانس در گذشته دو سال و نیم. از من بپرسید اگر روحیه کارکنان سخت است برای حفظ.

“این آسان نیست,” او می گوید. “ما دچار عمده کاهش. هنگامی که شما اجرا از برخی از داروها و مواد — همراه با یک تعداد از فقدان جانبی مراقبت یا خدمات پشتیبانی — این می تواند به شدت خسته کننده است.” شده اند وجود دارد موارد که در آن یک بیمار تجویز آنتی بیوتیک ها زمانی که آنها مورد نیاز نیست چرا که وجود دارد هیچ microcosmic ادرار یا هیچ بیمار مورد تاریخچه. سوابق نگهداری می شود. در واقع یکی از مشکلات عمده در كشش پذيري است رکورد نگه داشتن. افرادی که پس از نگهداری سوابق در اینجا تمام شده است از دست رفته از طریق ساییدگی. بنابراین وجود دارد هیچ آمار در چیزهایی مانند گلوله قربانیان knifings تجاوز سوء تغذیه استعمال بیش از حد مواد مخدر یا خودکشی. اما آدلر اصرار دارد که مراقبت های بهداشتی در كشش پذيري خوب است — “به عنوان خوب اگر نه بهتر از بسیاری از بیمارستان های خصوصی در شهرستان.”

“مطمئن شوید که وجود دارد مدت ها انتظار زمان و امکانات ممکن است افتضاح بود,” او می گوید. “اما همه درمان همان. در واقع زمانی که رئیس جمهور فورد مبارزه در اینجا در بروکلین کسی از سرویس مخفی در آمد و پرسید که چه نوع از درمان فورد را دریافت کنید اگر او مجروح شد. من به او گفت که او می خواهم که صبر کنید مانند هر کس دیگری.”

کلارنس Darden نشسته است در یک صندلی چرخدار. او به من می گوید او شده است انتظار درمان از ساعت 9 صبح از آن است که در حال حاضر 11:30 p. m.

“من گرسنه هستم به اندازه کافی به غذا خوردن من لعنتی “کانگورو” کلارنس می گوید. “من نشستم در حالی که در این سخت-assed fuckin’ صندلی همه سر در گم و بعد آنها نمی خوای به من nuthin به خوردن ، گه.”

من از او بپرسید چه نوع از کار او می کند.

“من ساخته شده کوره را پوشش می دهد,” او می گوید. “شما می دانید آنها را دور فلز کوره را پوشش می دهد. آنها را سوراخ ادم رو پوشش می دهد از ذوب پایین اسلحه که پلیس را به دور از جنایتکاران. خوب یکی از آنها به من حق در دندان من آن را به عنوان چرخش پایین کمربند مثل من نمی تواند توضیح دهد که فقط در حال حاضر, اما یک کوره پوشش آمار در دندان زدم و تمام دندان های من بری سر من. سپس من شکست پشت من در سال گذشته بیش از حد. من به مدت چهار ماه در این محل است. کار من از دست رفته چون من شکست پشت من.”

کلارنس دریافت $47 هر دو هفته از رفاه در حال حاضر. خود را اجاره ماهانه است $52. او را بیرون می کشد کیف پول خود را به من نشان دهد خود را مدیکید کارت. وجود دارد یک عکس بر روی آن یک مرد به نام کلارنس Darden که نمی آید یک روز مسن تر از 35 سال لباس پوشیدن و در لباس های با کیفیت شما پوشیدن زمانی که شما کار کرده اند برای مدتی. مرد در صندلی چرخدار دارای سن 15 سال در 12 ماه گذشته.

من از او بپرسید چه مشکل است او در حال حاضر.

“من دوباره” کلارنس می گوید. “من می آیم” خانه از عموی من مراسم تشییع جنازه. دایی من حمله کردند و خود را با ضربات چاقو به مرگ است. او پیرمرد بود آنها نمی باید او را بکشند. شما می دانید چه منظور من حمله کردند? من می آیم ” خانه و میریزم در برخی از یخ و من درد ستون فقرات و یا پشت من, من نمی دانم که کدام یک. آن لطمه می زند مانند یک sonabitch. شما شنیده در مورد عموی من درست است ؟ همه در محله انجام داد.”

اخبار سفر به آرامی از Bushwick این روز است.

در سراسر لابی است اورژانس اطفال ، یک دکتر به من می گوید که بسیاری از کودکان مبتلا به آب و هوای سرد زحمات مانند قرار گرفتن در معرض سرمازدگی و آسم هستند که در آورده. یکی بسیار جوان سیاه کودک در آغوش مادرش است و سرفه و خس خس سینه به شدت. متراکم نهفته خلط است mauling کوچک ریه ها. او گریه می کند در سردرگمی. مادر صحبت به تلفن پرداخت و توضیح برای یک دوست, ملودیک, جامائیکا لهجه که او در بیمارستان به دلیل آپارتمان بسیار سرد کودک بیمار شد. “من شده اند به عنوان گرم به عنوان من در حال حاضر در هفته,” او می گوید: “شما می دانید, من نفرت, به این می گویند اما من آرزو می کنم عزیزم من حتی مریض تر. من آرزو می کنم او بیمار بود به اندازه کافی به طوری که آنها می خواهم که به اعتراف او را به بیمارستان است. حداقل در آن او می شود گرم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>