پایان یک عصر: Stamford را ترینیتی کاتولیک می گوید: خداحافظی به ‘آخرین کلاس بهترین کلاس

استمفورد — آن ویژه بود اما تلخ و شیرین مراسم فارغ التحصیلی در ترینیتی کاتولیک دبیرستان در روز پنج شنبه به عنوان کلاس 2020 ساخته شده در تاریخ به عنوان در سخنان اصلی اسکات اسمیت “آخرین کلاس بهترین کلاس.”

تثلیث کاتولیک که باز در سال 1958 به عنوان استمفورد کاتولیک بالا, جشن آن 60 و نهایی فارغ التحصیلی با دو, هوای آزاد, مراسم برای آن 84 فارغ التحصیلان.

“این بچه ها را قوی صداقت چنین شخصیت قوی هیچ چیز می تواند توقف این گروه” اسمیت گفت. “این رهبران فردا. وجود دارد نمی تواند یک گروه بهتر به این مدرسه را برای اطمینان حاصل کنید.”

مانند همکار خود را کاتولیک تثلیث اعضای هیات علمی اسمیت گفت: او را از روی علاقه به یاد این سال فارغ التحصیلان.

“من شده اند در آموزش و پرورش حدود 20 سال شده است وجود دارد هرگز چیزی مثل این چند سال گذشته من صرف با این کلاس” او گفت:. “آنها غیر قابل باور آنها به هیچ یک دوم. این کلاس همیشه نگه داشتن یک جایگاه ویژه ای در قلب من است. ما در حال بسته شدن آن را با هم.”

زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل با توجه به COVID-19 گیر مراسم فارغ التحصیلی برگزار شد و در مدرسه پارکینگ در زیر یک چادر بزرگ. هر دانش آموز نشسته با دو تن از اعضای خانواده یا مهمانان. نیمی از فارغ التحصیلان به رسمیت شناخته شد در طول مراسم برای اولین بار است که شروع در 4:30 بعد از ظهر مراسم دوم آغاز شد و در ساعت 6:30 p. m. و به دنبال همین اقدامات احتیاطی.

“من نمی دانم اگر این شهر به عنوان بزرگ به عنوان آن است که می شده اند به اندازه کافی بزرگ را به خانه فارغ التحصیلی اگر ما در زمان عادی” اسمیت گفت. “60 سال از مردم که آمده اند را به یک رویداد مثل این می شده اند شگفت انگیز است.”

مانند همه دانشجویان دیگر تثلیث کاتولیک دانش آموزان مجبور به بستن سال تحصیلی با مرور راه خود را از طریق آموزش از راه دور.

اما تثلیث را در دانش آموزان بنابراین دانستن این بود که آخر سال برای مدرسه خود را. سالمندان شنیده بود در مورد احتمال بسته شدن در طول سالهای مدرسه خود را بالا.

“هر چه موانع و مشکلات و مخالفت شما ممکن است چهره شما پر برکت شده اند به صورت جداگانه و در مجموع بیش از چهار ماه گذشته گفت:” جان Carrigan بود که تثلیث را مدیر مشاوره و پشتیبانی می کند. “شما آموخته اند پشتکار قدرت خود ایمان و امید است که ما را تشویق شما را به نگه دارید. جهان پیش از شما نوید و امید.”

فیونا Willette بود که کلاس 2020 valedictorian درو خنده از جمعیت زمانی که او شروع به سخنرانی کرد و گفت: “خوب, من حدس می زنم ما تا به حال موفق ترین رگه ارشد جست و خیز روز تا کنون.”

“در طول این سال آخر دبیرستان قرار بود ما را به بستن درها نه تنها به عنوان فارغ التحصیلان رفتن به کالج و اما به عنوان آخرین فارغ التحصیلی کلاس از ترینیتی” او گفت:. “متاسفانه ما تا به حال هرگز این شانس را به ما نزدیک قالبهای دانستن آن خواهد بود آخرین بار. نزدیک درب جلو در گذشته ما بعد از مدرسه و یا نزدیک کردن آخرین روز از ما ارشد سال با فارغ التحصیلی ما تا به حال شده است در انتظار” او گفت:.

“نه بسته شدن درهای آن ممکن است بهترین چیزهایی است که می توانست اتفاق افتاده است. ما هیچ می-دارا یا باید-دارا یا می-دارا به ساکن ، ما می توانید نگاه در آنچه ما — خاطرات دوستی با یکدیگر و روابط با معلمان و کارکنان است.”

Willette اشاره کرد که چالش هایی که با آنها مواجه ساخته و آنها را قوی تر.

“همه که ما را تحمل کرده اند و غلبه با هم برای همیشه خواهد بود یک بخشی از ما, ما را قادر می سازد برای پیدا کردن که بعد از باز کردن درب و تمام آغازی جدید و فرصت های که دروغ فراتر از آن.”

مگی Carlon این salutatorian گفت: او احساس پر برکت به میان صلیبیون همکلاسی آخرین بار.

“به جای مسکونی بر روی آنچه که می توانست در شرایط عادی من ممنون هستم که ما می توانیم در اینجا جمع آوری امروز به مناسبت آخرین فارغ التحصیلی کلاس تثلیث کاتولیک دبیرستان” Carlon گفت. “من نمی خواستم به صرف چهار سال گذشته در هر نقطه دیگری است. همیشه وجود دارد چیزی خاص در مورد کلاس از سال 2020 است.”

ورزش و فعالیت های دانشجویی ایجاد ثروت از خاطرات برای تثلیث نهایی فارغ التحصیلی کلاس.

“وجود دارد برخی از لحظات فراموش نشدنی مانند زمانی که پسران بسکتبال تیم برنده مسابقات قهرمانی کشور ما سال اول و زمانی که دختران تیم بسکتبال نیز برنده مسابقات قهرمانی کشور,” Carlon گفت. “ما ورزشی که برخی از آنها shorthanded نشان داد قلب خود و تعیین هر یک از بازی و با وجود نتیجه ما برگزار شد و ما سر بالا. در کلاس درس همه ما تنظیم برای تکمیل کلاس های ما آنلاین است.”

در ثانیه های پایانی این مراسم Carrigan گفت: این کلمات یک بار دیگر “بهترین کلاس, کلاس گذشته.”

کلاس 2020 در ترینیتی کاتولیک دبیرستان: Rocco Abbate سوم Tahjee’ T Morgan, جولیا Allee اما V Nanfan سوزان I. آرانا جما رز Nanista پیترو C. Barbaglio مالکوم Mekhi نیومن, Morgan اولیویا Bello, Victoria, مه یی Ng لوئیجی مارتین Bernard, Sean H. Oates, Austin لی Biggica, اسکندریه, پاولوف, تایلر C. Breault, Jason L. Pazmino الکساندر Calle, Gregory C. Pelissier فضل ماری Carlon, گابریلا پرز مارگارت لوئیس Carlon Skylar نیکول پینتو, پاتریک گوردون Carlon, شمعون متی Poulter, Zhuohao (Kerwin) Chen, نیکول ماری Pritchard, ایزابلا سابینا کروز Ruiqi (Krystal) کیان النور M. Curley-هلمز, آندرس M. Rivero, Rocco B. Cuscuna سوم مارتین Salantay الکساندر دآگوستینو Rodd مایکل Salvatore جونیور, Christopher J. Del Vecchio, ویلیام وحشی برنارد DiSotto, Giana Scandizzo متی جرارد Dougherty, Ava Sciarretta امیلی دویل, Caitlyn M. Scott Christien P. Dupont امیلی مارگارت Sgritta مارتین Dushi, گابریلا Kristina سیلویس اندرو چارلز الیس Michael D. Tamburri جونیور, تیموتی Ryan Farrell, هانا Tedesco, Kiera Fenske سوفی Ann Thompson, Juliana Noel Ferreira, Jackson, V. Uhl اوان ویلیام زمینه دنا, ولنتاین, Rahsen Khahlil فیشر الکسیس الن Vander Kolk خواهد شد دی استفانو, Jordy وازکوئز Leigh Ann Harrington, فیونا G. Willette Ky-ماری جانسون, Dylan ولف, جک ریچارد Kinahan شیان یون (سام) وو مکنزی رز Kuehn, Lei (لئو) یانگ الکساندر فردیناند LaValle, Dylan Shang-Teh جوان خینگخینگ (بانی) Li لورن چین-Teh جوان Mark John Lombardo, نیکولا انریکه زلایا Lucker, ترزا الن Lupinacci, Chenyi (چنینگ) Zhao, ژان پل Marchetti, Xiaolong (آدم) ژنگ کتی, نیکول میراندا Tianrui (Alex) Zhu, Hayden یوسف مور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de