فایل عکس – اجتماعی فاصله علامت دیده می شود در نزدیکی یک مدرسه به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در حال, انگلیس, مه 31 سال 2020 است. رویترز/فیل نوبل

لندن (العالم) – وزیر بهداشت مت Hancock راه اندازی یک مطالعه برای پیدا کردن شیوع و گسترش این کروناویروس در میان کودکان مدرسه و معلمان در انگلستان در روز سه شنبه برای کمک به اطلاع رسانی در این مرحله دوباره از آموزش و پرورش پس از طولانی ملی مستند.

تصمیم به تدریج دوباره باز مدارس تقسیم شده به نظر با بریتانیا رنج دوم-بدترین بین المللی مرگ و میر از COVID-19 و وزرای هشدار از نیاز به احتیاط برای جلوگیری از موج دوم ویروس.

مطالعه نگاه خواهد کرد برای ایجاد چگونه گسترده این ویروس در میان کودکان که به طور معمول نشان می دهد علائم خفیف یا بدون علائم در تمام, و چگونه به طور موثر آنها انتقال این بیماری است.

“این مطالعه به ما کمک خواهد کرد درک بهتر معمول بدون علامت و در موارد خفیف COVID-19 هستند به طوری که ما می توانیم حمایت از والدین دانش آموزان و معلمان و حمایت از کارکنان و اطلاع رسانی مداوم ما پاسخ به این ویروس جدید” هنکاک در بیانیه ای گفت.

انتخاب گروه های سنی شده اند قادر به حضور در مدارس از ابتدای ماه اگر چه برخی از مربیان تصمیم به دوباره باز چون آنها گفت: آن را امن نیست. دانش آموزان بزرگتر خواهد شد و برخی از تحصیل از 15 ژوئن.

داوطلبانه مطالعه خواهد شد توسط اداره بهداشت عمومی انگلستان آژانس و جمع آوری داده ها از حدود 200 کارکنان و دانش آموزان در به 100 زبان انگلیسی مدارس.

محققان با استفاده از هر دو سواب آزمون که بررسی کنید که آیا یک فرد در حال حاضر ویروس – و آزمایش خون است که بررسی کنید که آیا فرد قبلا به ویروس و توسعه آنتی بادی به آن است.

داده ها نیز تغذیه می شود به گسترده تر دولت برنامه های طراحی شده برای ایجاد چگونه گسترده COVID-19 است, شده است, در سراسر جامعه به منظور کمک به شکل سیاست و توسعه جدید آزمون ها و درمان است.

گزارش توسط ویلیام جیمز; ویرایش توسط استفان ادیسون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de