سیمون Dawson ایسنا

کودکان مبهوت در جداول در طول ناهار در خیابان Dunstan کالج مدارس در روز دوشنبه.

لندن — صدها هزار نفر از کودکان به مدرسه بازگشت در روز دوشنبه به عنوان بریتانیا شروع به کاهش آن coronavirus مستند محدودیت. اما وجود دارد یک جریان قوی مقاومت: بسیاری از مدارس باقی مانده توقیف و بسیاری از والدین تصمیم به نگه داشتن فرزند خود را در خانه.

بازگشت تشویق می شد اما نه اجباری برای کودکان در انگلستان در معادل مهد کودک و کلاس اول و کلاس ششم — شناخته شده به عنوان “کلید انتقال سال” توسط دولت بریتانیا.

این semiautonomous دولت اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی تصمیم گرفته اند به صبر کنید تا ماه آگوست یا بعد از آن شروع به ارسال دانش آموزان به عقب.

در انگلستان هم ده ها تن از مقامات محلی و فردی مدیران تصمیم به بازگشایی مدرسه درب های این هفته است.

“به عنوان به زودی به عنوان ما در حال متقاعد شده است که همه همان چیزی که گفت به جای داشتن متضاد پیام ما را بازگشایی” میشل Sheehy یک اصل در Millfield مدرسه ابتدایی در غرب میدلندز به بی بی سی گفت.

دولت بریتانیا اصرار دارد که این تسهیلات با احتیاط و زیر علم. بیش از آخر هفته چند دولت خود علمی مشاوران هشدار داد که انگلستان می تواند لغو مستند بیش از حد به سرعت.

اتحادیه های معلمان و پدر و مادر گروه مطرح کرده اند نگرانی های ایمنی اعم از دسترسی به تجهیزات حفاظتی به نگرانی بیش از حصول اطمینان اجتماعی فاصله در کلاس درس.

فرانک Augstein

AP

مهد کودک, مدارس, بازگشایی, همراه با برخی از اولیه نمرات مدرسه در انگلستان در روز دوشنبه.

پاتریک روچ دبیر کل از NASUWT آموزش اتحادیه در بیانیه ای گفت: “هیچ معلم باید انتظار می رود به در یک محل کار که نا امن است.”

یک نظرسنجی از بنیاد ملی تحقیقات آموزشی در بر داشت رهبران مدرسه پیش بینی شده است که 46 درصد از خانواده ها را به فرزندان خود در خانه. انجمن مدرسه و دانشگاه از رهبران اتحادیه برای مدیران مدارس گفت: مدارس انتظار داشتند که بین 40 تا 70 درصد از دانش آموزان واجد شرایط به نشان می دهد تا در مدارس است که بازگشایی این هفته است.

اکثر انگلیسی مدارس مهد کودک و دانشگاه ها بسته 10 هفته پیش اگر چه برخی از باقی مانده باز برای کودکان از کلید کارگران و کودکان آسیب پذیر.

دولت تشویق والدین برای فرستادن کودکان واجد شرایط به عقب در حال حاضر, اما شوراهای محلی نمی خواهد دنبال جریمه و یا پیگرد قانونی به صورت غیر مجاز غیبت.

برای دانش آموزانی که آیا لغزش بر روی لباس خود را در روز دوشنبه, مدارس بازگشت آنها به حال شده است پیکربندی مجدد برای اجتماعی فاصله.

در آن مقام ارشاد دولت توصیه مدارس به تلو تلو خوردن قطره آف وانت و استراحت ناهار; تشویق تدریس خارج که در آن ممکن است “به عنوان این می تواند به محدود کردن انتقال و بیشتر به راحتی اجازه می دهد برای فاصله بین فرزندان و کارکنان”; و حذف اسباب بازی است که سخت برای تمیز کردن.

سیمون Dawson

ایسنا

یک دانش آموز امواج به معلمان خود را به عنوان او می رسد در خیابان Dunstan کالج مدارس در روز دوشنبه.

کودکانی که استفاده می شود در کلاس ها تا 30 نفر در حال حاضر در گروه های تا 15. میز بودند که به طور معمول مفتول در کویل با هم در خوشه از هم جدا شدند. دانش آموزان تشویق شدند به طور منظم خود را با دست بشویید و با استفاده از ضد عفونی کننده دست. برخی مدارس ممنوع مدل سازی خاک رس و آب بازی و استفاده از گودال ماسه بازی. وجود صف های طولانی در خارج از ورودی به عنوان دانش آموزان و والدین مشاهده دو متری.

دولت در گفت و گو با اولویت مدارس ابتدایی بیش از مدارس متوسطه (انگلیسی معادل مدرسه راهنمایی و دبیرستان) در بخشی به دلیل “وجود دارد نسبتا بالا و اعتماد به نفس علمی در شواهد نشان می دهد کودکان کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به ناخوشی اگر مبتلا به کوروناویروس.”

یک بررسی منتشر شده روز دوشنبه توسط پدر و مادر سایت Mumsnet یافت که 39 درصد از کاربران آن برنامه ریزی برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه. جاستین رابرتز, بنیانگذار Mumsnet گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه که کسانی که فرستادن کودکان خود بودند “هنوز نگران خطرات عفونت و در مورد اینکه آیا محیط زیست در مدارس و مهد کودک خواهد شد نگران کننده است.”

برای کسانی که پدر و مادر او گفت: “مشکل از انجام کار پرداخت می شود در حالی که مراقبت از کودکان یک عامل عمده ای در تصمیم گیری کنند.”

ادامه مطلب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de