‘به اندازه کافی به اندازه کافی است’: آفریقای جنوبی مخالفت منجر به تظاهرات خارج از ایالات متحده ماموریت

پرتوریا/JOHANNESBURG (ایسنا) – تظاهرکنندگان جمع شده در خارج از ایالات متحده ماموریت در شهرستانها آفریقای جنوبی روز دوشنبه با محکوم کردن کشتار جورج فلوید, سیاه مرد که مرگ در بازداشت پلیس است و مجموعه ای خاموش موج اعتراضات در سراسر جهان و مشتعل بحث در مورد نژاد و عدالت است.

معترضان به رهبری مخالفان حزب مبارزان آزادی اقتصادی (EFF) انجام پلاکارد و گفت “Black Lives Matter” و “سیاه مردم را بردگان” در خارج از سفارت آمریکا در پرتوریا و کنسولگری در ژوهانسبورگ و کیپ تاون است.

رهبر فوق العاده چپ EFF, ژولیوس Malema گفت: یک جمعیت چند صد نفر از معترضان در خارج از سفارت که این مهم برای آفریقای جنوبی به ایستادگی در همبستگی با آمریکایی های آفریقایی تبار.

“ما در سمت چپ خانه ما به اینجا می آیند و می گویند به اندازه کافی به اندازه کافی است” Malema گفت. آمریکایی های آفریقایی تبار به حال پشتیبانی از جنبش ضد آپارتاید و “زمانی که آنها در حال رفتن را از طریق یک دوره دشوار این مهم است که ما بیش از حد پرداخت همبستگی” او اضافه شده است.

آفریقای جنوبی عمیقا زخم خورده آن آپارتاید و استعمار گذشته با تلاش در آشتی نژادی اغلب خدشه دار حوادث نژادپرستی.

بیست و شش سال پس از پایان سفید حکومت اقلیت سفید مردم هنوز هم کنترل زیادی از اقتصاد با وجود حسابداری فقط 8 ٪ از جمعیت.

EFF معترضان همچنین به زانو در یک تقاطع شلوغ در ژوهانسبورگ مالی منطقه 9 دقیقه در مورد مقدار زمان یک افسر پلیس به زانو در Floyd گردن قبل از مرگ او در مینیاپولیس در مه 25. برخی از آنها عینک تی شرت با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم”.

فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد EFF معترضان در شهر کیپ تاون آواز “چه کنیم ؟ گناه ما این است که سیاه و سفید” در isiZulu زبان.

گزارش Shafiek Tassiem در پرتوریا الکساندر برنده و Promit Mukherjee در ژوهانسبورگ; نوشتن توسط Tanisha Heiberg; ویرایش توسط آلیسون ویلیامز

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>