فرار نیمه راه خانه پیدا شد در استمفورد

استمفورد — شهرستان ماموران پلیس دستگیر شده یک مرد پنهان شده در استمفورد که موفق به فرار از یک خانه نیمه راه شد و تحت تعقیب سربازان دولت در یک سرقت شارژ.

سروان. ریچارد Conklin گفت: ماموران در مبارزه با مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی آگاه شد در هفته گذشته که Nasier بلر, 22 بود زندگی در غرب خیابان وسیع.

افسران راه اندازی نظارت در صبح روز شنبه و تماشا به عنوان او سوار سفید هیوندای گذشته ، با اجزای خاص Response Team (SWAT) پلیس به پایان رسید تا گرفتن او را بازداشت و بدون حادثه. Conklin گفت: ماموران در تیم ملی تا به حال کلمه در خیابان که بلر برنامه ریزی شده بود یکی دیگر از سرقت.

در سال 2016 بلر و سپس 18 متهم شد توسط Westchester County دفتر دادستان منطقه با چندین فقره سرقت, حمله و بزرگ larceny ناشی از جرم ولگردی و قانونی شکنی شامل دو متهم دیگر. همان سال او محکوم به سه سال حبس در استمفورد دادگاه در درجه دوم سرقت شارژ.

Conklin گفت که بلر بود می خواستم در درجه دوم اتهام سرقت توسط نیروهای نظامی در سوتهبوری اما از آنجا که او نیز می خواست در فرار از حکم او منتقل شد به نیوهیون مرکز تادیبی.

“مواد مخدر و جرایم سازمان یافته تیم ملی را در یک مقدار زیادی از زمان و تلاش را به تصرف بلر و آنها با کار SRT به این پسر را به بازداشت” Conklin گفت. “ما بسیار خوشحال بودند و آنها او را برداشت.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>