شرق کاتولیک/گلستنبوری/South Windsor co-op (ETB) بازدید بوستون هفته گذشته به صورت Matignon دبیرستان در جنگجو یخ عرصه عمل مرکز بوستون برونز.

این رویداد در مورد خیلی بیشتر از هاکی روی یخ.

ETB اهدا آن نیمی از درآمد حاصل را به پزشکی صندوق برای دانشکده صلیب مقدس زنان خدمه به عنوان شش نفر از اعضای تیم به عنوان سر مربی, دوره نقاهت بعد از آسیب های پایدار در یک تصادف در Jan. 15 در فلوریدا. Holy Cross دوم فضل رت, 20 کشته شد در این حادثه زمانی که تیم را ون مسافری برخورد با یک وانت در حالی که در راه به عمل است.

ETB مربی فرانک Usseglio فارغ التحصیل از صلیب مقدس که در آن او با بازی هاکی روی یخ و یکی از بازیکنان سابق, مگی Hallisey از دستیار مربی لری Hallissey ارشد بر روی صلیب مقدس زنان تیم هاکی.

“ما شنیده ام که پول مطرح شده برای کمک به پرداخت قابل توجه هزینه های پزشکی برای بازماندگان از سقوط” Usseglio گفت. “علت به نظر می رسید مانند یک خوب و به نظر می رسید نزدیک به خانه. دختران همه فکر کردم این یک ایده بسیار خوبی است.”

با وجود بازی در حال بازی در بوستون ETB تعیین شد به عنوان میزبان به عنوان ماساچوست تیم به ندرت آمده به کانکتیکات و مسابقات در حال بازی در خنثی سایت.

زمانی که ETB و Matignon قادر به پیدا کردن یخ در توده مرکزی., نگاه آنها به بوستون.

“ما که اگر ما به میزبان در اطراف بوستون منطقه ما نیز ممکن است به دنبال یک تجربه متفاوت” Usseglio گفت. “به عنوان یک زندگی طولانی برونز فن هر چیزی برونز خاص است به نظر من ما در زمان یک مربی اتوبوس تا وارد حدود دو ساعت اولیه و بنابراین ما باید برخی از زمان برای خیس خوردن در تجربه است.”

Usseglio گفت: جنگجو یخ کارکنان Matignon تیم که عینک پرتاب پشت کشباف و این واقعیت است که بسیاری از کانکتیکات طرفداران از جمله شرق کاتولیک ورزشی مدیر جون Dahquist بودند در حضور, ساخته شده است این سفر یک تجربه بزرگ است.

روی یخ ETB مری McKiernan به ثمر رساند قفسه بالا در اولین دوره قبل از Matignon آن را در یک بازی قدرت در دوم. گردش منجر به دو تک به تک گل Matignon در دوره سوم به عنوان ETB افتاد 3-1.

ETB باعث می شود آن را یک نقطه به چندین برنامه MIAA تیم به عنوان بخشی از یک چالش برنامه هر سال و در روز چهارشنبه سفر به جزیره رود به نخبگان La Salle آکادمی تیم ملی.

با وجود از دست دادن آن در برابر Matignon, ETB ایجاد یک حافظه ماندگار.

“حتی اگر ما از دست این تیم را در خلق و خوی بسیار مثبت بود به دلیل تجربه” Usseglio گفت. “این سفر ساخت زندگی خاطرات و همچنین کمک به پیوند این تیم است. علاوه بر این من فکر می کنم آنها ما را از هم جدا کمی از دیگر تیم های مدرسه در منطقه ما. ما دوست داریم به فکر می کنم در آن سال و سال ما بازی سخت ترین دختران دبیرستان برنامه اطراف و ما باید به رزمندگان راه برای انجام آن است.”

100 و شمارش

همدن را Reilly Sargolini شد دومین سبز اژدها برای به دست آوردن او 100 حرفه ای نقطه در این فصل رسیدن به نقطه عطف در طول یک 7-4 پیروزی بر رحمت/غرب کاتولیک co-op در روز شنبه در Astorino پیست..

ارشد رو به جلو دو گل به ثمر رساند و تا به حال کمک به همدن شروع به پریدن کرد به یک 4-1 رهبری پس از دو دوره.

Sargolini ارشد هم تیمی Demeri Carangelo آمار 100 حرفه امتیاز در همدن را 6-1 برنده شدن بیش از Daniel دست co-op در دسامبر. 23. Carangelo نیز تا به حال چهار گل و دو پاس گل در برابر رحمت/غرب کاتولیک.

پیروزی افزایش همدن رکورد به 6-8 با پنج بازی باقی مانده است. اژدها در حال 15th در مسابقه برای یکی از 12 دولت حذفی اسکله.

موج فوق العاده هفته

بازی چهار بازی هاکی در طول هفت روز است که به چالش کشیدن به اندازه کافی. هنگامی که تمام چهار برابر تیم های برتر و از سه متحده در آن طول می کشد آن را به یک سطح بالاتر حتی.

دارین می توانید به عقب نگاه در یک هفته با یک لبخند به موج آمد با درخشان 3-0-1 رکورد که شامل 3-1 برنده بیش از دولت مدعی Simsbury و جدید کنعان. دارین هم گره خورده است برينگتن مور (RI) 3-3 در صفحه اصلی و در بسته Morristown-ریش (نیوجرسی) 6-0 در جاده بازی.

“این یک هفته” دارین مربی جیمی Tropsa گفت: پس از ضرب و شتم جدید کنعان در شب شنبه. “من نگران امشب (علیه کنعان) چرا که ما یک بازی سخت روز شنبه (Barrington, RI) پس از آن ما تا به حال Simsbury و سپس (Morristown-ریش) دیروز. اما دختران واقعا به مناسبت افزایش یافت و حفر کردن عمیق برای این یکی.”

این موج نیز تحت تاثیر قرار کنعان مربی غنی بولن.

“آنها فوق العاده” بولن گفت. “آنها بازی عالی دفاع خود را به جلو بودند و هر بار که ما جن وجود دارد سه نفر در ایالات متحده است. ما فقط نمی اند که انرژی ما تا به حال اولین بار (1-0 جدید کنعان برنده).”

علت شمالی

بعدی قهرمان مرکزی کانکتیکات کنفرانس خواهد بود خود را برای اولین بار به لیگ برتر خواهد شد برگزاری افتتاحیه مسابقات در اواخر این ماه. CCC تیم پیش از بازی تحت SCC چتر با SCC شمالی قهرمان بودن تاج.

CCC مسابقات آغاز خواهد شد با نیمه نهایی در میدان از بالا, دو دانه on Feb. 24-25 و نهایی است که برای برنامه ریزی روز شنبه, فوریه. 28 در کالج ترینیتی است. این بازی قرار است برای 8:40 p. m., اما می تواند نقل مکان کرد و زودتر بسته عمل برنامه تثلیث مردان و زنان تیم که در حال رقابت برای صندلی در NCAA Div. سوم مسابقات.

چهار مقدماتی برای CCC مسابقات تنظیم شده است.

Simsbury که همچنین منجر دولت رتبه بندی است 7-0 در بازی لیگ به دنبال آون co-op (5-2-1), Suffield co-op (4-2-1) و ETB (4-3).

[email protected]; @dstewartsports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de