اتحادیه اروپا گفت: کاهش بودجه ‘سخت به بلع قرص’

بروکسل — اتحادیه اروپا گفت که در روز پنجشنبه گفت که برنامه ریزی شده کاهش در بلند مدت چند میلیارد بودجه 27 کشور بلوک یک “دشوار قرص فرو برد.”

در یک سخنرانی به اروپا, نمایندگان مجلس, رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen اعتراف کرد که بودجه مقابله برای هفت سال آینده به تصویب رسید در این هفته بعد از چهار روز سران اتحادیه اروپا در اجلاس ویژگی های بسیاری از کاستی.

بودجه به ارزش 1.07 تریلیون دلار (1.2 تریلیون دلار) بود مذاکره در پشت سر هم با یک 750 میلیارد یورو ($868 میلیارد دلار) بهبود اقتصادی بسته است که با هدف کمک به کشورهای عضو اتحادیه اروپا جستن به عقب از رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مورد ستایش قرار داد به عنوان یک “تاریخی” لحظه ای برای اروپا توسط بسیاری از رهبران اتحادیه اروپا به مقابله با این حال نگرانی در میان قانونگذاران اروپایی که ناودان آن عدم جاه طلبی در متن بحران اقتصادی موجب شده توسط ویروس.

اروپا قانونگذاران که باید حرف آخر را در تصویب بودجه انتظار می رود که برای رای دادن بعد یکشنبه در قطعنامه ای که به شدت به انتقاد از نتایج نشست. یک رای نهایی در بودجه در اتحادیه اروپا مجلس شورای اسلامی است که انتظار می رود به جای قبل از پایان سال است.

Von der Leyen گفت: توافق در این هفته پس از یک ماراتن اجلاس “نور در انتهای تونل. اما با نور نیز می آید سایه. و در این مورد سایه می آید در قالب یک بسیار لاغر و دراز مدت بودجه اتحادیه اروپا.”

کاهش بسیاری از به توافق رسیده بودند که تحت فشار گروهی از کشورها به رهبری هلند شناخته شده به عنوان “Frugals” که نیز ارائه شد کاهش بزرگ به سهم خود به بلوک بودجه برای تضمین معامله است.

“وجود دارد تاسف بار و دردناک تصمیم گیری در بسیاری از برنامه ها که بسیار مهم اروپایی ارزش افزوده گفت:” von der Leyen. او شانس کمبود بودجه برای برنامه های اختصاص داده شده برای تحقیقات سلامت و سرمایه گذاری و همچنین به عنوان اندازه محدود از بودجه برای برنامه های خارج از اتحادیه اروپا.

“ما باید همیشه به یاد داشته باشید که ارزش های اتحادیه اروپا برنامه های به مراتب سنگین تر بودن هزینه های خود را” von der Leyen اصرار داشت. “بله, ما موفق به جلوگیری از حتی بیشتر کاهش به عنوان برخی از کشورهای عضو خواست. اما این (بودجه) است دشوار قرص فرو برد.”

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de