اتحادیه اروپا و آمریکا Privacy Shield برای اطلاعات زده توسط دادگاه

عمده توافق حاکم بر انتقال از شهروندان اتحادیه اروپا’ داده به ایالات متحده آمریکا زده شده است توسط دادگاه عدالت اروپا (ECJ).

اتحادیه اروپا و آمریکا Privacy Shield اجازه شرکت ثبت نام به بالاتر از استانداردهای حفظ حریم خصوصی قبل از انتقال داده به ما.

اما یک مدافع حریم خصوصی را به چالش کشیده توافق با این استدلال که ما قوانین امنیت ملی نیست محافظت از شهروندان اتحادیه اروپا از دولت snooping.

حداکثر سچرمس اتریش پشت مورد نام آن را یک پیروزی برای حفظ حریم خصوصی.

“روشن است که ما باید به طور جدی خود را تغییر نظارت قوانین اگر ما می خواهید به شرکت در ادامه به نقش بازی در بازار اتحادیه اروپا,” او گفت:.

اتحادیه اروپا و آمریکا Privacy Shield سیستم “پی ریزی اطلس دیجیتال تجارت” برای بیش از 5000 شرکت. حدود 65 درصد از آنها کوچک و متوسط (Sme) و یا شروع یو پی اس با توجه به UCL اروپا موسسه.

تاثیر شرکت در حال حاضر به علامت استاندارد قراردادی بند غیر قابل مذاکره قراردادهای قانونی کشیده شده توسط اروپا استفاده می شود که در کشورهای دیگر در کنار ما است.

آقای سچرمس نیز به چالش کشیده این اما ECJ تصمیم به لغو آنها.

اما آن را نیز هشدار داد که این قرارداد باید به حالت تعلیق توسط حفاظت اطلاعات ناظران اگر تضمین در آنها نیست را تایید کرد.

وزیر بازرگانی ویلبر راس گفت گروه خود را “عمیقا ناامید” با تصمیم.

او گفت که امیدوار به “محدود کردن پیامدهای منفی” به اطلس تجارت به ارزش $7.1 تریلیون دلار (£5.6 tn).

نظارت قوانین

قانون حفاظت از دادههای اروپا می گوید: داده ها تنها می توان از اتحادیه اروپا به ایالات متحده و یا در جای دیگر – اگر اقدامات پیشگیرانه مناسب در محل هستند.

اما ECJ گفت: ما “نظارت برنامه های… نه محدود به آنچه که به شدت لازم است”.

  • Facebook سوال در دادگاه در انتقال داده ها
  • Google و Facebook در صورت شکایت GDPR

“الزامات امنیت ملی آمریکا و منافع عمومی و اجرای قانون را اولویت نتیجه condoning تداخل با حقوق اساسی افراد است که داده ها منتقل می شوند ،

“محدودیت در حفاظت از اطلاعات شخصی ناشی از قوانین داخلی ایالات متحده… نه محدود در راه است که برآورده مورد نیاز است.”

‘حرکت’

“این یک حرکت جسورانه توسط اروپا” جاناتان Kewley co-سر از فن آوری در شرکت حقوقی کلیفورد شانس گفت.

“آنچه که ما در حال دیدن در اینجا به طرز مشکوکی به نظر می رسد مانند یک حریم خصوصی تجارت جنگ که در آن اروپا است گفت: داده های خود را استاندارد می توان اعتماد کرد اما کسانی که در ما نمی تواند.”

او همچنین هشدار داد که استاندارد قراردادی بند (SCCs) خواهد بود که بسیار بیشتر از نزدیک مورد بررسی قرار از هم اکنون در.

حفاظت از داده ها متخصص Tim Turner توافق گفت: ECJ هشدار بیش از استاندارد بند می تواند طلسم مشکل بیشتر برای شرکت های ایالات متحده.

“اگر قانون در کشور مربوطه – بیایید می گویند که ایالات متحده آمریکا – می تواند نادیده گرفتن آنچه در قرارداد می گوید آنها کار نمی,” او گفت:.

“من نمی دانم چقدر اشتها آنها را مجبور به انجام این کار, اما آن را سخت به تصور کنید که هر تنظیم اروپا می گویند که SCCs کار برای ما و فشار توده ای در آنها را ارزیابی.

“من فکر نمی کنم SCCs فرار دادگاه قضاوت – برای برخی از کشورهای کلیدی این احتمالا فقط اعدام.”

آقای سچرمس شکایت علیه Facebook انتقال داده ها به آمریکا در سال 2013 پس از نشت سابق سیا و پیمانکار ادوارد اسنودن نشان داد که تا چه حد از ما نظارت است.

اولین مورد به پایان رسید در سال 2015 با ECJ واژگون دیرینه Safe Harbour تنظیم.

حریم خصوصی سپر و SCCs ایجاد شد به عنوان جایگزین.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de