اروپا حقوق بدن خواستار مالت برای متوقف نگه داشتن مهاجران نجات دریایی

والتا (ایسنا) – پیشرو در اروپا, حقوق بشر, بدن خواست مالت روز پنج شنبه به اجازه تخلیه بیش از 400 مهاجر برگزار شد در چهار سابق گروه تور قایق فقط در خارج از جزیره ای مدیترانه به آبهای سرزمینی.

برخی از مهاجران برگزار شده است در دریا برای بیش از یک ماه پس از نجات از unseaworthy قایق در شمال لیبی که از آنها مجموعه ای را برای رسیدن به اروپا است. مالت که اجاره گردشگری قایق اصرار دارد آن را می توانید اجازه دهید آنها را در زمین به دلیل آن پورت ها بسته شده اند پس از coronavirus همه گیر را شکست.

“وضعیت بیش از 400 نفر نگه داشته و بر روی کشتی در خارج مالت را آبهای سرزمینی غیر قابل تحمل است و نیاز به اقدام فوری” Dunja Mijatović شورای اروپا و کمیسر حقوق بشر در بیانیه ای گفت:.

مالت نیز می گوید: اکثر تعهدات از همکار اتحادیه اروپا و کشورهای عضو را در برخی از مهاجران رسیدن به سواحل آن نگه داشته و برگزاری آن مراکز در حال غرق شده است.

زنان و کودکان را, اما اجازه داده شده است به پیاده دلایل انسان دوستانه. وضعیت مردان در سمت چپ قایق هنوز مشخص نیست هر چند که عکاسان موفق به رویکرد یک قایق گفت: کسانی که روی به نظر می رسد در سلامت خوب است.

ماه گذشته دولت مالت اجاره یک کشتی ماهیگیری به نجات برخی از مهاجران در دریا و آنها را به لیبی نقشه کشی قوی انتقاد از گروه های حقوق.

“هر گونه چالش وجود آن باقی مانده است برترین که هیچ اقدامی توسط شورای اروپا از کشورهای عضو نتایج به طور مستقیم یا غیر مستقیم در بازگشت مهاجران در دریا را به مکان های که در آن آنها به صورت جدی نقض حقوق بشر” Mijatović گفت.

گزارش های کریس Scicluna; ویرایش توسط هاینریش خوانده شده را علامت

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر