اروپا شود برای جلوگیری از دوم coronavirus موج به عنوان عفونت افزایش

ماتیاس شریدر AP

سلامت کارگران جمع آوری نمونه در موقت covid-19 تست ایستگاه در Mamming آلمان در روز سه شنبه. پس از شیوع در محلی خیار مزرعه مقامات دولتی باید قرنطینه کل مزرعه و کارگران آن است.

برلین — کشورهای در سراسر اروپا بود که خود به ارمغان آورد coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل در حال حاضر شاهد افزایش نگران کننده در مواردی که مقامات بهداشتی هشدار می دهند که سهل انگاری نگرش عمومی در حال قرار دادن این قاره در یک مسیر خطرناک.

افزایش عفونت منجر بلژیک به سطح شیب دار بالا محدودیت در تماس های اجتماعی در حالی که اسپانیا بسته ورزشگاه ها و کاباره ها در بارسلونا. در فرانسه دولت اعلام کرد که پیشرفت های اولیه ساخته شده در سخت دو ماه مستند است بیشتر یا کمتر از بین میره.

در ضمن, آلمانی, مقامات بهداشتی باید به نام یک افزایش عفونت در دو هفته گذشته عمیقا در مورد.

“مردم در حال آلوده همه جا گفت:” یوت Rexroth سر از نظارت در آلمان رابرت کخ موسسه که صدا زنگ در افزایش تعداد روز سه شنبه. “مراسم عروسی در جلسات با دوستان متاسفانه همچنین خانه های سالمندان و یا موسسات بهداشتی. ما نگران هستند که این می تواند یک تغییر روند.”

گزارش افزایش موارد در سراسر کشورهای مختلف به شرح زیر هفته از ثبات بود که در طلیعه رشد حس ظاهر ، موجی از بازگشایی اقدامات آمده بود و رفته و بدون توجهی بیمار-اثر. مردم رفت و به فیلم dined در رستوران ها و آغاز کار از دفاتر دوباره.

اما virologists همیشه هشدار داد که موفق بازگشایی شد وابسته به شهروندان باقی مانده هوشیار با پوشیدن ماسک و فاصله اقدامات است. و نشانه هایی وجود دارد که پایبندی شده است لغزش.

[محدودیت بازگشت در اسپانیا به عنوان coronavirus عفونت سنبله دوباره]

در tree-lined خیابان های بروکسل, ماسک شده اند یک چشم نادر است. در برلین مشهور برای آن 24 ساعت قبل از pandemic, حزب, صحنه, پلیس, تلاش برای شکستن جمعیت از آخر هفته گرفتم که جمع آوری در پارک ها و فضاهای باز به صورت غیر قانونی رقص احزاب است. اسپانیایی, کاباره ها و سواحل حصيري با گردشگران داخلی پس از سفر اروپایی محدودیت ها کاسته شد.

توماس Kienzle

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Bathers گله به Aileswasensee دریاچه در Neckartailfingen آلمان در جولای 25.

در حال حاضر دولت خواسته اند که شهروندان خود را به بیشتر مراقب باشند در میان فریب گردهمایی تابستان و تعطیلات به عنوان آنها reimpose موضعی مستندات و اگر اقدامات جدید.

در بلژیک موارد به طور ناگهانی شروع به افزایش در این ماه پس از کاهش به طور مداوم از آوریل. وجود دارد 707 موارد تشخیص داده شده در سراسر کشور هفته از ماه جولای 6. فقط دو هفته بعد این رقم تا به حال سه برابر شده و به یک سطح دیده نمی شود از اوایل ممکن است. Coronavirus مراکز تست را به طور ناگهانی آمار ظرفیت کامل. مقامات بهداشت عمومی است که ترس از بازگشت از بروکسل از تعطیلات تابستان می تواند علاوه بر تشدید گسترش این بیماری است.

بلژیک سیاستگذاران محکم محدودیت: برای اولین بار یک بیت — مشتریان شد و در نهایت نیاز به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها — و پس از آن بسیاری. شروع پنج شنبه بلژیک خانواده ها خواسته خواهد شد که برای انتخاب پنج نفر با آنها به سازگار, از تماس های اجتماعی را از 15 و حداکثر اندازه از گردهمایی های اجتماعی مانند مراسم عروسی بوده است کاهش به 10 نفر از 50. یک کشور است که تا به حال insouciantly برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس بدون محدودیت های قابل توجهی در ماه سپتامبر است که در حال حاضر سوال که آیا این اتفاق خواهد افتاد.

[بازگشایی مدارس در اروپا و آسیا را تا حد زیادی اجتناب شیوع کروناویروس. آنها درسهایی برای ایالات متحده]

بارت Biesemans

ایسنا

خواندن نشانه “با پوشیدن یک ماسک الزامی است” ارسال شده است در آنتورپ, بلژیک.

“چه اتفاق می افتد این است که یک وضعیت است که هیچ گونه نگرانی نیست و وحشتناک” نخست وزیر بلژیک سوفی Wilmès گفت: روزنامه Le Soir. با این حال او هشدار داده است که یک دوم مستند ممکن است لازم باشد.

فرانسه در هفته گذشته معرفی اجباری ماسک پوشیدن محصور در فضاهای عمومی پس از افزایش عفونت. وزیر بهداشت الیور Véran هشدار داد به عنوان بسیاری از 500 فعال خوشه.

“با تعدادی از روزانه موارد بیش از 1,000 ما بازگشت به سطح قابل مقایسه با کسانی که در پایان مدت حبس” خواندن بیانیه ای از فرانسه به وزارت بهداشت و درمان روز جمعه منتشر خواهد شد.

“ما در نتیجه پاک شده بخش زیادی از پیشرفت است که ما تا به حال ساخته شده است در اولین هفته از deconfinement.”

فرد Tanneau

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مردم منتظر آزمایش coronavirus در قویبرن فرانسه در جولای 27. فرانسه دستور داد شب حکومت برای سواحل در بریتنی رفت و آمد مکرر پس از covid-19 خوشه ظهور وجود در هفته گذشته.

پس جمعه متوسط تعداد روزانه موارد اندکی کاهش یافته است و اگر چه این روند صعودی همچنان ادامه دارد با توجه به آمار دولت.

در اسپانیا و ایالت کاتالونیا پدید آمده است به عنوان یک کانون با هزاران مورد جدید گزارش شده در دو هفته گذشته.

وزیر بهداشت سالوادور Illa تا حد زیادی مرتبط با موارد جدید به فصلی farmworkers, مردم, حضور, خانواده, دریافت-togethers و کاباره ها. منطقه معرفی جدید مستند اقدامات کشورها از جمله بریتانیا تغییر سفر خود را هدایت.

Quique گارسیا

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

جوان جمع مردم در ساحل در بارسلونا. شیوع در کاتالونیا با تعداد زیاد افراد جوان تست مثبت به دولت منجر به بسته کاباره ها در منطقه است.

تعداد موارد جدید در آلمان بوده است و بالاتر در نقاط دیگر پس از اقدامات محدود کننده شروع به بلند کردن اما مقامات بهداشتی باید گفت که طبیعت از عفونت های جدید به خصوص در مورد با شیوع بیماری های دیگر تا حد زیادی محدود به کشتارگاه و یا خانه های سالمندان.

“تاج است بازگشت آمدن با تمام آن ممکن است” هشدار داد باواریا دولت برتر مارکوس Söder با توجه به اخبار سایت Merkur.

یکی از دولت های منطقه اعلام شده است یک منطقه در معرض خطر پس از شیوع مربوط به کارگران کشاورزی. تمام کسانی که می خواهند به ترک مناطق دیگر در آلمان هستند موضوع را به 14 روز در قرنطینه مگر اینکه آنها منفی تاج آزمون کمتر از 48 ساعت ،

عفونت نیز در حال افزایش است در بالکان. بیمارستان و ICU اشغال با توجه به covid-19 در حال افزایش است در بلغارستان کرواسی جمهوری چک, لوکزامبورگ, رومانی و اسلوونی با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

Birnbaum گزارش از ریگا و وبر -Steinhaus از هامبورگ. جیمز McAuley کمک از پاریس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de