رهبران اروپایی آغاز مذاکره یک بحران همه گیر برنامه جمعه. آنها هنوز هم در آن است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/at-eu-summit-leaders-near-compromise-on-stimulus-plan/2020/07/20/aa3c2442-e76c-4050-8fe1-f67e8e4f7ad3_video.html

بروکسل — رهبران اروپایی قفل شد دوشنبه در چهارمین روز از آسیاب مذاکرات گسترده ای را صرف برنامه ریزی برای نجات اقتصاد از coronavirus-آمار کشور به عنوان آنها در تلاش برای رسیدن به یک معامله است که می تواند به طور قابل توجهی تقویت می کند که تا چه حد غنی اتحادیه اروپا و سازمان ملل متعهد به کمک به فقیر هستند.

طول این بحث آغاز شد که صبح روز جمعه در بروکسل مشخص شده تفاوت های عمیق بین یک تعداد انگشت شماری از غنی بیشتر کشورهای شمال اروپا و دیگر اعضای 27 کشور اتحادیه اروپا ،

بحث شد و در حال انجام در سراسر دوشنبه. رهبران گفت: آنها امیدوار به رفتن نگه دارید تا زمانی که آنها تا به حال یک معامله اگر چه آنها اذعان کرد هنوز هم وجود دارد توانمند اختلافات.

بیش استخر استخر خارج از منزل, صبحانه ظهر فرانسه سرخ می شکند و اواخر شب haggling جلسات رهبران مبارزه شد با یک دیگر با به طور فزاینده ای تلخ شد. هر دو اردوگاه اذعان قدر لحظه — بدترین اقتصادی ضربه های پس از جنگ جهانی دوم — و گفت که راه آنها طراحی و به$2.1 تریلیون E. U. بودجه و طرح نجات را شکل خواهد داد که آنها چگونه با یکدیگر زندگی می کنند برای سال آمده است.

“جاه طلبی برای بازیابی قصد دارد شرایط را برای همبستگی و ثبات اتحادیه اروپا و منطقه یورو گفت:” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به عنوان او وارد مذاکرات دوشنبه. شب گذشته او کوبید روی میز و دو جنگ جهاني در رهبران از جمله صدراعظم اتریش Sebastian Kurz, چه کسی به او تمسخر برای خروج از اتاق جلسه به تماس های تلفنی, حتی اگر رهبران صحبت شد.

“اگر ما در مورد روح سازش و جاه طلبی امروز ما در معرض خطر آینده را سخت تر در برابر” پاکسازی کردند. “آن را به هزینه ما بیشتر است.”

اختلاف اصلی بین این رهبران از یک تعداد انگشت شماری از خود لقب “صرفه” را در کشورهای هلند و سوئد و اتریش و دانمارک و فنلاند و بقیه همسالان خود در مورد چقدر پول به کشتی به آمار کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا و چقدر نظارت کشورهای کمک کننده باید به بیش از بودجه صرف شده است.

فرانسیسکو سکو/استخر

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

از سمت چپ: نخست وزیر هلند در گفتگو با صدر اعظم آلمان آنجلا مرکل رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی قبل از شروع جلسات در جولای 18.

در بحران E. U. است به طور معمول ارائه وام, کمک های مالی و خواستار اصلاحات اقتصادی در بازگشت. این “frugals” می خواهم به آن را نگه دارید که راه. دیگران نمی ارائه یک چشم انداز است که می تواند یک گام نزدیک تر به فدرال اتحادیه اروپا که بیشتر شباهت به ایالات متحده که در آن غنی تر متحده کمک مالی فقیر هستند.

“از 27 رهبران که مسئول هستند به مردم اروپا قادر به ساختن وحدت اروپا از ساختمان اعتماد کرد ؟ خواهد شد و یا ما در حال حاضر به صورت ضعیف اروپا و تضعیف بی اعتمادی و تقسیم?” رئیس شورای اروپا چارلز میشل خواسته رهبران اواخر یکشنبه در دور دیگری از مذاکرات که شکست فقط قبل از ساعت 6 صبح روز شنبه. او اشاره کرد که در سراسر جهان مرگ و میر ناشی از کوروناویروس شده بود اندکی به پیشی گرفته اند 600,000 روز یکشنبه به عنوان آنها مذاکره بر اساس یک کپی از خود را آماده اظهارات.

نیاز به توافق بر سر یک طرح بلند پروازانه برای واکنش به بحران کشید رهبران با هم در فرد و جمعه با وجود خطرات آنها به عنوان تلاش بزرگترین و بالاترین سطح گردهمایی رهبران جهان پس از همه گیر تا حد زیادی زمین جهان به توقف در اوایل این سال است. آنها ملاقات کرده بود توسط ویدئو کنفرانس از سرمایه های خود را, اما دیپلمات گفت: کمی وجود دارد جایگزین به صورت چهره به چهره گفتگو برای حل و فصل تیز اختلافات.

رهبران خود را آغاز کرد جلسات جمعه با پایبندی دقیق به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین: بسیاری از آنها را پوشانده و آنها را ملاقات در یک اتاق وسیع ساخته شده به صندلی 330. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان بود و حتی عکس هشدار بلغارستان رهبر انقلاب برای اجازه دادن ماسک خود را به لغزش بینی خود را. اما ماسک آمد بحث تفویض و رهبران سفیران و مشاوران نشسته اند به هم نزدیک برای بررسی بودجه آمار و ارقام و فرمول های جدید. برخی کوچکتر مذاکره جلسات انجام می گیرد در هوای آزاد, تراس و بالکن, که ویروسی در معرض خطر است و احتمالا پایین تر است.

استفانی Lecocq/استخر

AP

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان صحبت می کند با نخست وزیر بلغارستان Boyko Borissov در طی یک میزگرد در یک E. U. اجلاس سران در بروکسل در روز جمعه.

پاکسازی و مرکل تیمی در ماه مه به پیشنهاد $570 میلیارد دلار در کمک های مالی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به رهبر رها کردن طولانی-برگزار احتیاط در مورد توزیع پول مالیات دهندگان را به کشورهای فقیر بدون درخواست آن را به بازپرداخت است. مرکل آن را به نام “یکی کردن” اما برخی از تحلیلگران دوبله آن در اروپا “هامیلتونی لحظه” — یک پشت سر هم از تمرکز است که برای همیشه دست قدرت بیشتر به بروکسل.

“این روشن است که وجود دارد رفتن به فوق العاده سختی مذاکرات که ادامه خواهد داد امروز” آنگلا مرکل گفت: به عنوان او وارد بحث های دوشنبه است. “هنوز شرایط استثنایی نیز نیاز به تلاش های فوق العاده. ما زندگی می کردند تا این که تا کنون و من امیدوارم که باقی مانده مسیر که آسان نخواهد بود هنوز هم می تواند پوشش داده شود.”

دیگر بودجه در حال مذاکره در این نشست بودند وام که آدرس coronavirus بحران و همچنین 1.2 تریلیون E. U. بودجه هزینه های طرح را پوشش می دهد که یارانه های کشاورزی و تحقیقات علمی و تعمیرات جاده, در میان چیزهای دیگر است که در مذاکره هر هفت سال یکبار.

“این به روز رسانی از نهادهای فراملی نقش و قدرت. آن را واقعا به روز رسانی آنها را بسیار قابل توجهی راه” گفت: روزا بالفور مدیر دفتر بروکسل از موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی یک مخزن فکر می کنم.

صدراعظم آلمان این طرح را در مجموعه میراث او را. او مجموعه ای به بازنشسته در سال آینده پس از 16 سال در سال به عنوان undisputedly قدرتمند ترین رهبر در اروپا است. او مراقب سبک ساخته شده است که او یک dealmaker خواهد شد که نمی توان به راحتی جایگزین پیشرو برخی از تحلیلگران نشان می دهد که او در تلاش است برای به دست قدرت بیشتر به بروکسل برای حفظ تعادل قدرت پس از او از دست رفته است.

“این بسیار بعید است که وجود خواهد داشت یک dealmaker کسی که می تواند در تمام موضوعات با هم” بعد از مرکل بالفور گفت.

فرانسوا Walschaerts/استخر

AP

رئیس شورای اروپا چارلز میشل سمت چپ در دیدار با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان سوم از راست رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی دوم از سمت راست و رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen راست در بروکسل در روز پنج شنبه.

در اجلاس بزرگترین اختلاف نظر در مورد بحران تلاش کنند. مذاکرات را کمرنگ بازگشت مقدار از پول نقد کمک در بازی در حال حاضر حدود 445 میلیارد و رهبران بودند haggling over چگونه بسیاری از رشته متصل خواهد شد و به پول نقد است. ایتالیا و اسپانیا و لهستان خواهد بود که بزرگترین ذینفع از این طرح با توجه به فرمول اولیه گره خورده است که بودجه خود را قبل از همه گیر نرخ بیکاری و اقتصاد است.

هلندی رهبران و متحدان آنها باید گفت که کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا به سرزنش برای قبل از همه گیر مشکلات اقتصادی که در سمت چپ آنها را به مبارزه پرداخت خود را راه خروج از بحران کنونی است. آنها می گویند که آنها نمی خواهند به ارسال پول به این کشورها اگر آنها هیچ تضمینی برای اصلاحات اقتصادی در بازگشت.

هلند می خواهد “واقعا اجرای اصلاحات در ازای وام” گفت: نخست وزیر هلند روز دوشنبه. “و اگر وام هنوز هم باید برای تبدیل شدن به یارانه ها, سپس این اصلاحات واقعا باید اجرا” اجازه می دهد E. U. رهبران به نظارت او گفت:.

Rutte — که چهره انتخابات سال آینده که موضع سخت خوب است سیاست در صفحه اصلی — دارای تکیه به خود بد-رویکرد پلیس. مخالفان توجه داشته باشید که هلند بهره مند است فوق العاده از یک عضو از مانع-رایگان بازار E. U. — از جمله با ارائه پایین نرخ مالیات برای شرکت های که اغوا شده است به دور از کشور او در حال حاضر derides.

رهبران نیز مبارزه در مورد اینکه آیا برای عقب نگه داشتن پول از کشورهایی مانند لهستان و مجارستان که رهبران آن را نقل مکان کرد به مخالفین سیاسی خود محروم استقلال قوه قضائیه. و آنها کشتی جودو در مورد چگونه به ترکیب کربن-دوستانه به اهداف خود صرف نظر دارد.

“چیزهای زیادی وجود دارد که اروپا می تواند انجام دهد و اگر آن منافع از دادن ظاهر بودن قوی متحد و متعهد پس از آن جهان است ، قدرت نرم خود بهره مند خواهند شد” بالفور گفت.

بازگشایی مدارس در اروپا و آسیا را تا حد زیادی اجتناب شیوع کروناویروس. آنها درسهایی برای ایالات متحده

اروپا آماده بازگشایی به مسافران خارجی اما آمریکایی ها حتی نمی شکل به بحث

آلمان استقراض از مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که می خواهد به اروپا قوی ‘دوباره’

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de