نتایج در و آن را جامد اکثریت برای وحشیانه ترین جناح راست حزب محافظه کار حزب در یک نسل. زمان مناسب پس از مرگ خواهد آمد اما در حال حاضر ما نیاز به فکر می کنم آنچه که ما به عنوان یک جنبش و افراد درون آن جنبش – انجام بعدی.

وجود دارد بدون نیاز به رفتن به جزئیات زیادی در مورد آنچه در آینده چون ما می دانیم که: “امتیاز بر اساس” مهاجرت تصرف مسافران اموال و Brexit با اتش حقوق و مقررات سمت راست وجود دارد در مانیفست.

و برنامه های خود را برای بیمه خدمات درمانی و (نه) در برخورد با تغییر آب و هوا در حال روشن به عنوان روز بدون توجه به آنچه آنها قرار داده ایم در این بیانیه.

روشن است پس از آن که به عنوان یک کلاس ما باید به بسیج. کار فعالان قرار داده اند صدها نفر از هزاران نفر از فعالان ساعت – حتی میلیون ها نفر احتمالا – به مبارزه برای یک Corbyn دولت: canvassing, تلفن, بانکداری, سفر به marginals; نه به ذکر است چهار سال گذشته از CLP جلسات استدلال بیش از deselections و reselections.

هر چه تفاوت های ما بیش از این استفاده کنید از زمان و پول و انرژی (ما شک و تردید) واقعیت این موضوع این است: ما نمی توانیم به صرف پنج سال آینده مانند ما صرف چهار.

زمانی که Corbyn شد رهبر حزب کارگر او و حامیان او وعده داده شده برای ساخت یک “جنبش اجتماعی”. است که کاملا به سادگی نه محسوس. گذشته از فقدان جنبش زیرساخت (اتحادیه سازمان های اجتماعی و غیره) نگران کننده ترین شواهد این است که تا سال 2017 شاهد کمترین تعداد از کارگران اعتصاب از پرونده آغاز شد.

ما نمی توانیم به صرف پنج سال آینده در داخلی حزب کارگر فعالیت سیاسی در امید احتمالا برنده انتخابات در سال 2025 است. ریسک بیش از چند سال آینده بیش از حد بالا هستند. هیچ سیاستمداری در آینده برای نجات ما از فاجعه; وظیفه آن را به عنوان همیشه بوده است و ما به تنهایی.

امریکا

به دنبال تحولات در ایالات متحده آمریکا می تواند به ما ایده ها در مورد که در آن ما نیاز به تمرکز بر فعالیت های ما. معلمان اعتصاب موج دیده است ایالت تعطیل در سراسر کشور از سال 2018 است. و از همه مهمتر برای ما در مکان های متعدد مانند آریزونا جایی که آنها موفق به کسب 20 درصد افزایش دستمزد و غرب ویرجینیا که در آن آنها برگزار شد دو جداگانه پیروز اعتصاب – آنها را وادار امتیازات از حزب جمهوری خواه-کنترل متحده است.

در حالی که سیاستمداران به یک بن بست در طول 2018-19 خاموش کردن دولت آن را غیر رسمی اقدام توسط کارگران به پایان رسید که در آن است. پس از 35 روز از سیاسی کشمکش طولانی ترین shutdown را در تاریخ آمریکا به پایان رسید چند ساعت پس از یک بیمار-با کنترل ترافیک هوایی شد بیش از حد مخل در نتیجه همه کارکنان دولت در نهایت پرداخت می شود.

و همچنین به عنوان یک افزایش در نیروی کار اختلافات خود را به بالاترین سطح از سال 1980 وجود دارد نیز مستاجر, سازماندهی, زندان اعتصاب مشاغل از فرودگاه و راه بندان از بازداشتگاه در حمایت از مهاجران.

همه تحت یک کاراگاه سخت-مناسب مردسالارانه ملی با unconvincing سر از مو. صدا آشنا است ؟

که در آن برای شروع ؟

پر استرس ترین بخش از هر گونه مشکل قبل از اینکه شما شروع به برنامه ریزی چگونه شما در حال رفتن به آن را مرتب کند. برخی از ایده ها:

سازماندهی محل کار

آن را هنوز هم مورد که قدرت ما به عنوان یک کلاس قوی است در نقطه ای که ما تولید سود: در محل کار. اگر وجود دارد یک اتحادیه در کار خود از آن و پیوستن به در تماس گرفتن با هرزه خود گفت: شما می خواهم برای کمک به سازماندهی. اگر هیچ هرزه در تماس با شعبه و ارائه را در نقش (و اتمام این نکات برای خوب بودن اتحادیه rep).

اگر هیچ اتحادیه در نظر گرفتن شروع یک: شما می تواند با یکی از بزرگتر TUC اتحادیه های کارگری و یا کوچکتر عضو تحت کنترل اتحادیه های کارگری مانند UVW, IWGB یا IWW. تمام این اتحادیه باید قادر به شما آموزش در آجیل و پیچ و مهره از محل کار سازماندهی. TUC هرزه آموزش و اغلب بیش از حد به شدت در جذب اعضا به جای سازماندهی بنابراین ما به شدت توصیه شما حضور IWW را سازمانده آموزش. اتحادیه های کارگری اغلب ایدهآل نیست اما بهترین راه به یاد بگیرند که چگونه به بهترین آنها این است که آغاز شده و در تماس با دیگر شبه نظامیان. با این حال محل کار سازمان آغاز می شود با ایجاد ارتباطات خود را با همکاران و ابتدا قادر به صحبت پرداخت و شرایط کاری میان هر یک از دیگر و این ارزشمند است و لازم است که در رسمی محل کار سازمان در محل یا نه.

مهاجر همبستگی

وجود دارد بسیاری از گروه ها در سراسر کشور به انجام مهاجر همبستگی کار است که بسیار ارزشمند خواهد بود که در سال های آینده. ضد حملات شبکه انجام کار بزرگ مقاومت در برابر مهاجرت حملات (جزئیات بیشتر اینجا). بنابراین شروع به ضد حملات گروه برای ایجاد مقاومت به محیط خصمانه.

گروه های دیگر مانند NELMA در شرق لندن وحدت در مرکز گلاسکو یا کنت ضد نژادپرستی شبکه همه کار خوب انجام می دهند. شما همچنین می توانید در لمس برای دیدن اگر وجود دارد گروه های مشابه نزدیکتر به شما.

مستاجر سازماندهی

رادیکال مسکن شبکه خواهد بود که پورت اول از تماس برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه گروه و یا مبارزات در منطقه شما و یا برای کمک به شما در تنظیم یک تا اگر وجود ندارد. اجاره اعتصاب شده اند سازماندهی موفق اجاره اعتصاب در میان دانش آموزان پس از 2015 و یک دستی ‘چگونه به’ بخش در وب سایت خود. برایتون همبستگی فدراسیون انجام شده است بزرگ سازماندهی برای سال در اطراف مسکن سازماندهی اجاره حملات و مقابله با صاحبخانه و عوامل املاک و بیش از کسر سپرده و تعمیرات. SolFed ندارد عملکرد مردم در سراسر انگلستان به هر وسیله, اما شما ممکن است قادر به پیوستن به محلی دیگر مستاجرها اتحادیه های کارگری مانند لندن مستاجرها اتحادیه.

دفاع از خدمات عمومی و مزایای

از ده سال گذشته دیده است نوسانی به کاهش خدمات عمومی و مزایا: جهانی اعتبار کار قابلیت PIP و ESA ارزیابی مزایای کلاه و اتاق خواب مالیات به کاهش خشونت مراکز کتابخانه ها و مراقبت های اجتماعی. گروه ها مانند افراد معلول در برابر کاهش و خواهران جدا نشده اند مبارزه با این محدودیت ها از ارائه. نیز وجود داشته اند موفقیت های اخیر از مبارزات محلی برای جلوگیری از خدمات تعطیلی مانند اسکس کتابخانه ها.

همه چیز بدتر خواهد شد قبل از آنها بهتر است با یک حزب محافظه کار اکثریت با وجود وعده به پایان ریاضت اقتصادی ” و این به این معنی صحبت کردن در مورد هدایت جامعه ارائه بیش از حد. Foodbanks اغلب به عنوان غیر سیاسی دارد اما در نمونه هایی مانند سالن غذا پروژه در شفیلد ارائه فضای اجتماعی – و همچنین به عنوان مواد غذایی – به صحبت کردن با یکدیگر در مورد مسائل مشترک است که می تواند (و باید) گسترش جاهای دیگر.

تغییر آب و هوا

در حالی که ما رزرو در مورد انقراض شورش شانس وجود دارد خواهید بود یک گروه در نزدیکی شما و ممکن است ارزش تماس گرفتن برای دیدار با افرادی که می خواهید را به اقدام مستقیم (اما لطفا انجام نمی دهد و اطلاعات خود را به پلیس و یا در بازداشت به خاطر آن!) به ویژه در نور از مهم مبارزه علیه هیترو گسترش است. سبز ضد سرمایه داری در مقابل یک رادیکال تر جایگزین. نیز وجود دارد که گروه های اجتماعی مانند HACAN شرق (علیه London City Airport) است که می تواند با پشتیبانی/تکرار در حالی که Frack کردن باید یک لیست از ضد fracking گروه (که بدون شک می تواند به عقب در دستور کار به زودی).

دفاع از خود

هنگامی که تامی رابینسون تایید بوریس جانسون او نشان داد آنچه که همه ما می دانستند در حال حاضر: انگلیسی راست ببینید حزب محافظه رهبر به عنوان “پسر خود را’. آنها را احساس بسیار با اعتماد به نفس در حال حاضر و که نمی خواهد فقط در مورد در بیشتر راست راه پیمایی اما در بیشتر خشونت و پرخاشگری به طور کلی. حداقل سه کار canvassers بودند حمله بیش از این دوره از انتخابات و ضد اسلام خشونت رز 375% پس از جانسون 2018 “letterboxes” نظر در مورد برقع پوشیدن زنان است. ما را به مخالفت با این; آیا این بدان معناست که راه اندازی محلی ضد گروه های فاشیستی مانند کسانی که در اطراف ضد فاشیستی شبکه, شروع ‘red ورزشگاه’ یا چیزی غیر رسمی تر.

هر چالش را می توان غلبه بر

به عنوان بد به همه چیز نگاه یک چیز باقی می ماند درست: Brexit ممکن است پریشان و ما از سرمایه داری را بحران گذشته سه و نیم سال, اما آن را نه حل آن است و نه می تواند آن را. این Brexiteers خود را سرمایه داری فاجعه, فانتزی, آن خواهید بود بر روی آنها برای متقاعد کردن انگلیسی طبقه کارگر است که آن را ایده های خود را.

سرمایه داری است که بستن 2010s بسیار شبیه به آن آغاز شده و آنها: رفتن را از طریق یک بحران جهانی و با شکوه تظاهرات. انرژی ما در حال حاضر در فرانسه در شیلی, در, لبنان, در, یونان, در, کلمبیا, در ایران, در اکوادور و در جاهای مختلف دیگر انرژی است که ما را در اینجا.

وجود دارد بدیهی است که نمی تواند هیچ آسان پیروزی; اما تنها خواهد بود اگر پیروزی ما در ساخت سازمان و زیرساخت های ما حرکات نیاز دارید.

ما که – به سادگی – انجام آنچه ما می توانیم که در آن ما در حال اشتباه در یادگیری درس و انجام بهترین های ما. و ما در حال حاضر شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im