استمفورد — شهر پلیس دوست دختر سابق از استمفورد مرد و اتهام او دوشنبه با سرقت دو از اسلحه در طول استراحت خود را تا سال گذشته است.

Tanisha هیت, 22, از غرب پناهگاه بود به اتهام دو فقره سرقت یک اسلحه گرم و یک مسئول چهارم-درجه larceny.

در تفهیم اتهام در استمفورد دادگاه در روز سه شنبه او التماس کرد گناه نیست به اتهامات عنوان شده علیه. او دستور داده شد در برگزار $50,000 دادگاه-ظاهر اوراق قرضه.

به گفته او هفت-صفحه دستگیری استشهاد در 29 ژوئن 2019 پلیس دریافت شکایت از یک استمفورد مرد که دو تا از اسلحه خود گم شده بودند. او گفت که او و دوست دختر خود را سه ماه بعد فورا رفت واز بود به یک روز باشد و روز قبل از آن به پایان رسید که هیت خواست برای رفتن به خانه اش در استمفورد به گرفتن برخی از لباس. این مرد به پلیس گفت که او در یک رویداد برای یک دوست و نه می تواند بازگشت به خانه اما مادر او وجود دارد و او می خواهم اجازه دهید او را در.

هنگامی که او به خانه آن شب او متوجه شد که او .45-کالیبر گلاک و 9 میلی متر Smith & Wesson گم شده خود را از دفتر. او به نام هیت که نمی انتخاب کنید تا. او به پلیس گفت که او رسیده و او روز بعد و دو توافق کردند که ملاقات در استمفورد جایی که او به او گفت که او اسلحه در دست گرفت چرا که او عصبانی بود در او استشهاد گفت.

او به او گفت که اسلحه پنهان شده بودند در میدان توپ در Lione پارک اما وقتی دو رفت و به پیدا کردن آنها رفته بودند استشهاد گفت.

این مرد به پلیس گفت که هیت به او گفت که آنها در واقع شده بود به سرقت رفته از ماشین جدید Haven, استشهاد گفت.

متوجه می شوند که او نمی خواهد به تپانچه پشت او رفت و مستقیما به مقر پلیس و گزارش داد که آنها تا به حال به سرقت رفته است استشهاد گفت. پلیس در یک نقطه رسیده هیت توسط تلفن اما او اعتراف به سرقت آنها. در حالی که او موافقت کرد برای ملاقات با پلیس در جولای 2, او هرگز نشان داد تا استشهاد گفت: پلیس و قادر به ایجاد ارتباط با او را دوباره.

پلیس گفت: دو اسلحه شدند و به ارزش $1,029.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de