استمفورد — سابق فرمانداری مدیر کمپین که تا به حال به استعفا در رسوایی پس از اخراج از, خود وقت, بازاریابی, کار اعتراف به سرقت $135,000 از نورواک کارفرما صبح روز چهارشنبه در استمفورد دادگاه قبل از پرداخت $100,000 در جبران.

کایل Lyddy قبلا از نیوزیلند ساخته شده باز گناه قبل از قاضی گری سفید به یک جنایت درجه اول larceny شارژ مجاز به شرکت در شتاب توانبخشی دادگاه انحرافی برنامه برای اولین بار مجرمین است که می تواند به او اجازه می دهد برای پاک کردن این اتهام جنایی از رکورد خود و جلوگیری از خدمت هر زمان زندان.

Lyddy به عنوان مدیر کمپین مستقل فرمانداری نامزد اونس Griebel در سال 2018 است.

سفید گفت Lyddy, 33, که او تا به حال شش ماه برای بازپرداخت باقی مانده $35,000 و اگر او به دادگاه در یک سال بدون تحمیل هر گونه جدید دستگیری او اجازه می دهد او را به تقاضای بازگشت. اما سفید به او هشدار داده است که اگر او را برداشت تا هر گونه جدید دستگیری ها در آن زمان و یا پرداخت نمی کند بقیه اش جبران از جمله 35 دلار هزینه برنامه او خواهد آن را به عنوان یک باز درخواست بدون هیچ گونه شرایط متصل شده و در صورت تمایل به حکم او در larceny شارژ.

فقط در خارج از دادگاه Lyddy وکیل ویلیام داو گفت: موکل وی سپاسگزار است که او می تواند شرکت در انحرافی برنامه.

“ما قدر این فرصت را که تمدید شد توسط دادگاه اجازه می دهد تا آقای Lyddy به نتیجه گیری این بدون هیچ گونه اعتقاد و به حفظ unblemished سابقه کیفری” داو گفت.

دستیار ارشد دولت آمریکا گفت: مقدار پول بیشتر گرفته شد در کلاهبرداری که شامل دو تن دیگر از کارکنان از گرجستان که Lyddy نظارت از میز خود را در مطابقت با گروه بازاریابی در نورواک که در آن او کار می کرد از ژانویه 2016 ژانویه 2018.

“او نظارت دو نفر از کارکنان شاغل به کار در گرجستان و بین سه نفر از آنها به سرقت برده حدود $500,000,” والدس گفت. “او سرپرست این مردم و در واقع او بود که مسئول سرقت حدود 135,000.”

والدس گفت: دو نفر دیگر از کارکنان در حال محاکمه در گرجستان است.

Lyddy خدمت شد و در سندی هوک دائمی یادبود کمیسیون زمانی که او دستگیر شد و در سپتامبر سال 2018 است. او یک UConn فارغ التحصیل و جوانترین پنج فرزند از یک سرویس گرا ، برادرش کریس, نمایندگی نیوزیلند و 106 منطقه در وزارت امور خارجه مجلس نمایندگان از 2008 به 2012.

این Lyddy خانواده اجرا می شود سالانه تا نور نقطه صورتی که مطرح شده است و هزاران دلار برای شنا در سراسر سازمان صدا اجرا شده توسط St. Vincent مرکز پزشکی بنیاد در بریجپورت.

Lyddy تلاش برای جلوگیری از دستگیری با ارائه سابق خود شرکت پرداخت از $40,000 با $150,000 بیشتر به دنبال پرداخت می شود بیش از پنج سال است. اما زمانی که معلوم شد که این شرکت کشف شده که این مقدار پول از دست رفته بود و خیلی بیشتر از آنها شکایت به نورواک پلیس در ماه اوت سال 2018 و او دستگیر شد و حدود یک ماه بعد.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im