ماکسیم Shemetov ایسنا

دریایی سابق آمریکا ترور نی که بازداشت شد در سال 2019 و متهم به آزار افسران پلیس می ایستد در داخل متهمان قفس در طول یک دادگاه در مسکو در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 است.

مسکو — دریایی سابق آمریکا ترور نی بود به جرم به خطر انداختن پلیس روسیه با خشونت و محکوم به نه سال زندان توسط دادگاه مسکو سه شنبه بیش از یک مستی حادثه او می گوید: به یاد داشته باشید نیست.

نی, 29, سفر به مسکو در تابستان گذشته به صرف زمان با دوست دختر خود آلینا Tsybulnik و به مطالعه ، اما یک شب که رفت و به طرز وحشیانه ای اشتباه دیدم تگزاس دستگیر ماه اوت گذشته در حالی که مست و به زندان برده شد.

نی با حضور یک حزب برای دوست دختر خود را همکاران در اوت. 15 که در آن او را تشویق به نوشیدن مقدار زیادی از آب کلم با توجه به بیانیه ای که توسط نی خانواده در یک سایت در مورد این پرونده است.

“او هیچ حافظه از شب گذشته نوشیدن ودکا و خواسته به نان تست چند بار” بیانیه ای گفت:. در ساعات اولیه صبح از اوت. 16 او به اشتراک گذاشته یک خانه سوار با برخی از مردم از این حزب شد حالت تهوع و خواسته به متوقف کردن ماشین.

“هنگامی که خودرو متوقف شد, او خارج شد این خودرو آغاز شده و در حال اجرا در اطراف در نزدیکی مشغول بلوار اواخر شب” بیانیه ای گفت:. Tsybulnik را همکار به نام پلیس به کمک و سپس سمت چپ صحنه است. خانواده بیانیه ای گفت نی باید گرفته شده است به یک مرکز پزشکی به جای اینکه بازداشت شده اند.

[آمریکایی پل Whelan محکوم جاسوسی توسط روسیه امیدوار به بخشی از یک زندانی مبادله]

پلیس گفت که او در برابر دستگیری به ماموران سعی کردند او را آرام در طول بحث با دو زن است.

به گفته پلیس مورد نی قرار داده شد در یک ماشین پلیس اما با حمله به راننده پاره لباس دیگری برخورد پلیس ناشی از ماشین به منحرف کردن و ایجاد خطر در جاده ها است.

نی برگزار شد که در آن یک پلیس به همراه یک شبه. زمان Tsybulnik وارد به او را انتخاب کنید تا صبح روز بعد نی متهم شده بود با استفاده از خشونت به خطر انداختن زندگی یا سلامت یک مقام دولتی انجام وظایف خود که حمل تا 10 سال در زندان است.

نی التماس کرد گناه نیست. او نمی تواند به یاد داشته باشید رویدادهای آن شب.

یک وب سایت راه اندازی توسط پدرش جوی نی به نقل از نقص در مدارک و شواهد. برای مثال ترافیک فیلم نشان ندادند خودرو swerving و نه شاهدان در ماشین زیر ماشین پلیس به ایستگاه دیدن آن منحرف آن را می گوید.

نی بوده است در بازداشت پس از ماه اوت سال گذشته است. او به خبرنگاران گفت روز شنبه که او از دست داده و 44 پوند و احساس خستگی مداوم.

“بر اساس شواهد و مدارک در مورد من فکر می کنم روشن است آنچه که در نتیجه باید” او گفت:.

در مورد او به شرح زیر است که از دیگری دریایی, پل Whelan, یک, شرکت, افسر امنیتی بود که به جرم جاسوسی در ماه گذشته پس از یک سری محاکمه و محکوم به 16 سال زندان است.

سفیر ایالات متحده John Sullivan به نام Whelan مورد “مسخره از عدالت است.”

رسانه های روسی اشاره کرد مقامات اشاره به امکان تبادل زندانیان مربوط به Whelan و دو زندانی در ایالات متحده بین المللی اسلحه کاسب ویکتور تقلا و کنستانتین Yaroshenko محکوم توطئه برای وارد کردن کوکائین به ایالات متحده است.

Whelan وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت: در ماه گذشته مشتری خود را نه برنامه ای برای تجدید نظر شود چرا که او امیدوار بود که به بخشی از ارز.

اما سالیوان ماه گذشته خار شانس یک زندانی مبادله در نظرات پس از Whelan حکم. “من می دانم که دیگران در دولت روسیه پیشنهاد کرده اند این ایده اما ما نمی توانیم به مردم تجارت” سالیوان اضافه شده است. “ما تمرکز بر روی فرد عدالت است.”

یک سوم امریکایی 52 ساله سرمایه گذار مایکل کلوی بازداشت شد و در ماه فوریه 2019 ظن “تقلب انجام شده توسط یک گروه سازمان یافته” یک جنایت است که حمل تا 10 سال در زندان است.

خود را خصوصی حقوق صاحبان سهام شرکت عریان وستوک شرکای سرمایه معتقد است که او دستگیر شده بود به دلیل اختلاف تجاری در یک بانک Orient Express, که در آن شرکت دارای سهام است. کلوی در حال حاضر تحت بازداشت خانگی در مسکو.

پرسش و پاسخ: یک روسیه-ایالات متحده زندانی مبادله ممکن است ؟

پل Whelan احتمالا یک جاسوس پس چرا روسیه بازداشت او ؟

آمریکایی پل Whelan محکوم جاسوسی توسط روسیه نمی خواهد درخواست تجدید نظر تصمیم ماهیگیری به بخشی از یک زندانی مبادله