Ex-مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن از زندان آزاد شد و پس از “مقابله به مثل” حاکم

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل مایکل کوهن از زندان آزاد شده پس از یک قاضی حکم داد او را به زندان در اقدامی تلافی جویانه برای نوشتن یک ارسال به تمام کتاب.

قاضی دستور آزادی او گفت: دولت نزنی که آن را فرستاده کوهن بازگشت به زندان در این ماه.

او تا به حال منتشر شده است در ماه مه بیش از Covid-19 نگرانی.

کوهن خدمت شد و سه سال حبس برای اتهامات از جمله تهمت مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

کوهن انتظار می رود که مجهز به یک مچ پا تگ و خدمت بقیه از جمله در خانه در شهر نیویورک است.

“او نگاه خسته به عنوان یکی ممکن است فکر می کنم زمانی که شما می آیند از قرنطینه/انفرادی” خود را وکیل جفری لوین گفت: خبرگزاری رویترز پس از صحبت کوهن بیش از FaceTime از ماشین.

“او نیست خواب در دو هفته.”

شما همچنین ممکن است مانند

کوهن محکوم شد در سال گذشته از جرایم از جمله فرار از پرداخت مالیات دروغ گفتن به کنگره و تسهیل پرداخت های غیر قانونی به سکوت دو – مستهجن, ستاره فیلم Stormy Daniels و سابق Playboy, مدل, Karen McDougal – که ادعا کرده بودند در امور با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

پس از مارس آزاد, مقامات این ماه گفت: کوهن نقض شرایط آزادی او.

کوهن استدلال خود را دوباره بازداشت شد تلافی برنامه های خود را برای انتشار یک انتقادی کتاب در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

او گفت که افسر عفو مشروط از او خواسته بود تا به نشانه آزادی قرارداد است که منع او را از صحبت کردن به و یا از طریق هر رسانه ای. هنگامی که او را مورد سوال این منظور او گرفته شد به بازداشت کرده است.

ما قاضی آلوین Hellerstein این حکم را صادر کرد در طول یک تله جلسه در روز پنج شنبه.

او گفت که کوهن بازگشت به زندان شد “تلافی جویانه به دلیل تمایل خود را به ورزش اول خود را اصلاح حقوق برای انتشار یک کتاب و به بحث در مورد هر چیزی در مورد این کتاب و یا هر چیز دیگری که او می خواهد در رسانه های اجتماعی و با دیگران”.

منهتن قاضی اضافه شده است که در 21 سال بر روی نیمکت او تا به حال هرگز دیده می شود از جمله ارائه یک زندانی. “چگونه می تواند من را از هر گونه استنتاج اما آن است که تلافی جویانه?”

کوهن بود که دوباره بازداشت شده در 9 جولای – روز بعد از او در توئیتر خود نوشت که او “نزدیک به اتمام” خود را بگویید-تمام کتاب های مربوط به رئیس جمهور است. کتاب گزارش جزئیات ادعایی نژادپرستانه نظرات ساخته شده توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

این هفته کوهن کرده بود شکایت کرد دادستان کل آمریکا ویلیام Barr و زندان و مدیر دفتر بیش از این به اصطلاح “بدون ترتیب”.

کت و شلوار آورده توسط کوهن و وکلای مدافع و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) ادعا کرد که کوهن مجدد اسامی بیش از سفارش خود را نقض قانون اساسی حق آزادی بیان است.

با توجه به دادگاه براده کوهن کتاب ارائه می کنند “گرافیک و unflattering اطلاعات بیشتر در مورد رئیس جمهور رفتار در پشت درهای بسته” از جمله توصیف از “تیز اظهارات ضد یهودی و virulently اظهارات نژادپرستانه” علیه رئیس جمهور سابق باراک اوباما و نلسون ماندلا.

کاخ سفید هنوز اظهار نظر در باره این اتهامات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de