بیش از حد مرگ و میر در اروپا شیوع کروناویروس به ترتيب بيشترين انگلستان, با توجه به u. k. تحلیل

فرانک Augstein

AP

مردم فرم گارد افتخار و کف زدن به عنوان یک نعش کش حامل تابوت Jermaine رایت یک داروساز و یک داور از Hackney باتلاق مردمی فوتبال لیگ عبور در ژوئن 11.

لندن — انگلستان در صدر اروپا را تیره و تار جدول لیگ بالاترین سطح بیش از حد مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به تجزیه و تحلیل جدید پنج شنبه منتشر شده توسط بریتانیا اداره ملی آمار.

تجزیه و تحلیل بیش از 20 کشور اروپایی — که در نگاه چهار کشور انگلستان به عنوان نهاد مستقل یافت که انگلستان میزان مرگ و میر 7.55 درصد بالاتر از سال جاری از طریق پایان ماه مه در مقایسه با آن پنج سال به طور متوسط. اسپانیا بعدی با 6.65 درصد افزایش بیش از آن متوسط است. اسکاتلند بود 5.11 درصد بالاتر از متوسط آن و بلژیک 3.89 درصد است.

https://twitter.com/ONS/status/1288759276136288257″>

از آنجا که کشورهای مختلف با استفاده از روش های مختلف برای محاسبه coronavirus مرگ و میر بسیاری از دانشمندان در نظر گرفتن بیش از حد مرگ و میر یک راه قابل اطمینان تر برای اندازه گیری تاثیر این ویروس و مقایسه در سراسر کشور.

وقتی پرسیده شد که توسط یک خبرنگار اگر او بود “شرمنده” در مورد یافته های انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “ما سوگواری هر از دست دادن زندگی است که ما تا به حال در طول coronavirus بیماری همه گیر.” اما او اضافه کرد که “واضح است که این کشور تا به حال یک موفقیت عظیم در حال حاضر در کاهش تعداد کسانی که مرگ غم انگیز.”

اسپانیا تا به حال در اروپا کمترین ملی و میر اوج با تعداد مرگ و میر 138.5 درصد بالاتر در آغاز ماه آوریل نسبت به سال قبل است. انگلستان بود که دومین قله بلند در اواسط ماه مارس تعداد مرگ و میر بیش از حد بود 107.6 درصد بالاتر از متوسط.

ادوارد مورگان یک کارشناس در دفتر ملی آمار گفت که در نیمه اول سال 2020 را دیدم “فوق العاده ای را افزایش می دهد در میزان مرگ و میر در سراسر کشور در غرب اروپا بالاتر از 2015 تا 2019 به طور متوسط.”

او گفت که در برخی از کشورها از جمله ایتالیا و اسپانیا اعداد بودند موضعی به مناطق خاص در حالی که این افزایش در مرگ و میر در انگلستان بیشتر بود از لحاظ جغرافیایی گسترده است.

یک تفکیک شهر نشان داد که در بدترین حالت آن میزان مرگ و میر برگامو در شمال ایتالیا شد 847.7 درصد بالاتر از حد نرمال; در مادرید پایتخت اسپانیا شد 432.7 درصد بالاتر از حد نرمال است.

https://twitter.com/ONS/status/1288757461957128193 “>

ارقام منتشر شد که دولت بریتانیا هشدار داد موج دوم ممکن است و گسترش خود انزوا دوره برای کسانی که با علائم از 7 تا 10 روز است.

وزیر بهداشت مت Hancock گفته بی بی سی گفت: “ما می توانید ببینید متاسفانه موج دوم coronavirus که شروع به رول در سراسر اروپا است.”

اروپا شود برای جلوگیری از دوم coronavirus موج به عنوان عفونت های افزایش

Coronavirus باعث باز گشت در سراسر جهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر