منحصر به فرد: تنگناها? ویال شیشه ای سازندگان آماده شدن برای COVID-19 واکسن

فرانکفورت/پاریس (ایسنا) – داروسازان هشدار بالقوه کمبود ویال به بطری آینده COVID-19 واکسن اما خود را با عجله به امن لوازم خطرات ساخت بدتر برخی از عمده تولید کنندگان تجهیزات پزشکی هشدار می دهند.

یک ویال های ساخته شده با شیشه ای بوروسیلیکات شیشه ای مواد که استفاده می شود در ویال یا سرنگ به برگزاری احتمالی بیماری کروناویروس (COVID-19) واکسن است که در تصویر با یک سرنگ در محل نامعلومی در این رتبه جزوه تصویر حسن نیت ارائه میدهد از Schott AG. برای مطابقت با سلامت منحصر به فرد-CORONAVIRUS/SCHOTT SCHOTT AG/جزوه کرج

Schott AG بزرگترین سازنده گرايش شیشه ویال واکسن می گوید که رد درخواست رزرو خروجی از عمده شرکت های دارویی به دلیل آن را نمی خواهند به ارتکاب منابع قبل از آن روشن است که واکسن به کار خواهد کرد.

“ما باید برای نگه داشتن درب باز به ظرفیت برای کسانی که واقعا موفق هستند در پایان. ما نمی خواهیم به تصویر کشیده شده در مطبوعات به عنوان آنهایی که قادر به بسته بهترین واکسن” رئیس اجرایی فرانک Heinricht و گفتگو کرد.

با هزاران نفر در حال مرگ از COVID-19 هر روز و تلاش برای مهار این ویروس ياوه جهان را به رکود داروسازان و گروه های بهداشت و درمان از جمله شرکت گزارش AstraZeneca و GAVI واکسن داد در حال هل دادن به تولید انبوه واکسن حتی قبل از آنها نشان داده شده است به کار در محاکمات است.

آنها می خواهید تا مطمئن شوید که موفق واکسن می توان از نورد به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان است.

اما این است که ایجاد نگرانی در مورد لوازم.

AstraZeneca رئیس پاسکال Soriot; رئیس این ائتلاف به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) ریچارد Hatchett; و مدیر کل جهانی داروسازان’ لابی گروه IFPMA توماس Cueni باید همه هشدار داد وجود دارد ممکن است به اندازه کافی ویال شیشه ای در دسترس برای جهانی واکسیناسیون فرزندتان مبارزات انتخاباتی.

خصوصی برگزار شد Schott بزرگترین تامین کننده از شیشه ای بوروسیلیکات پزشکی بطری از سرنگ و اعتماد به نفس است ویال سازندگان می توانید دیدار با چالش اما می گوید آن را به حال شده است برای برخی بسیار دشوار کسب و کار تصمیم به سعی کنید برای اطمینان از این مورد است.

Heinricht گفت: Schott به حال پایین درخواست از عمده واکسن توسعه دهندگان برای آینده تحویل 800 میلیون تا 1 میلیارد شیشه ویال که به طور معمول نگه 5-10 دوز زیرا این شرکت بر این باور بود که خیلی زود به یک تعهد است.

“است که معضل ما در” Heinricht گفت Schott را محتاطانه ممکن است کمک به یک صنعت که ویال که داروسازان برای خرید کمتر از 10 سنت یورو در هر کدام ممکن است در تامین کوتاه مدت.

بیرون کشیدن متوقف می شود

فرانسه SGD داروسازی ساز از ویال و یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان از تولیدات شیشه ای برای صنعت داروسازی در گفت و گو با بهداشت عمومی وظیفه و انجام همه چیز را برای جلوگیری از ویال کمبود.

“ما اعتماد مشتریان ما که ما با آنها روابط طولانی مدت نه به سفته بازی حرکت می کند. اگر این بود که پرونده ما را به شهرت و ماموریت SGD بالاتر از هر نقدی به دست آوردن” رئیس اجرایی کریستف مرد زن نما, زن گفت.

او به دنبال کاستن از نگرانی بیش از کمبود و گفت SGD انتظار اضافی همه گیر تقاضا برای ویال از بیش از 3 درصد از اساسی سالانه حجم. Schott که بنیانگذار اتو Schott اختراع سنگین بوروسیلیکات شیشه ای در 1890s همچنین گفت که بیرون کشیدن تمام متوقف می شود به نوبه خود در تامین یک میلیارد چند دوز ویال که آن را می گوید مورد نیاز خواهد بود برای جهانی واکسیناسیون فرزندتان درایو به طور بالقوه در سال آینده.

Schott با 2.2 میلیارد یورو ($2.5 میلیارد دلار) سالانه در فروش و رقابت در بازار برای بوروسیلیکات شیشه ای لوله با Nippon Electric Glass Nipro و شرکت کورنینگ.

این همچنین باعث می شود به پایان رسید بطری یا ویال که در آن رقابت در بازار پراکنده با شرکت هایی از جمله SGD آلمان Gerresheimer و ایتالیا Stevanato ،

کورنینگ در این هفته برنده $204 میلیون نفر در ایالات متحده بودجه دولت برای افزایش خروجی از آن ویال برای COVID-19 واکسن و درمان است. که یک روز پس از دولت ایالات متحده اعطا 143 میلیون به SiO2 علم مواد به افزایش تولید آن ویال و سرنگ.

Schott را Heinricht گفت: صنعت لوازم حدود 50 میلیارد پزشکی بوروسیلیکات ظروف در هر سال که 15-20 میلیارد پزشکی هستند ویال حتی بدون یک بیماری همه گیر. شیشه ای از نوع مورد علاقه توسط صنعت داروسازی به دلیل آن واکنش نشان نمی دهند با مطالب.

نمایش به صورت اسلاید (4 تصاویر)

Schott و همسالان خود را مدیریت خواهد کرد برای اضافه کردن حدود 1 میلیارد ویال به احتمال زیاد مورد نیاز برای جهانی واکسیناسیون فرزندتان تلاش او گفت:. که نیاز به یک ویال استفاده می شود برای تزریق های متعدد.

Schott سرمایه گذاری در شیشه ای و ویال تولید در طول سال های اخیر به دلیل چین تعویض به بالاتر-کیفیت بوروسیلیکات ظروف ایستاده شرکت در جا خوب برای همه گیر و 200 میلیون یورو اختصاص داده شد برای خطوط تولید جدید در این سال است.

“روز یک واکسن نزدیک تایید ما آماده خواهد شد و من مطمئن هستم که نه تنها ما بلکه رقبای ما ارائه خواهد شد” گفت: Heinricht.

گزارش اضافی توسط ادوارد تیلور در فرانکفورت; ویرایش توسط Josephine میسون و علامت پاتر

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de