واشنگتن (العالم) – ایالات متحده انتظار می رود که برای تعیین حداقل چهار اضافی دولتی چینی رسانه ها به عنوان سفارتخانه های خارجی افزایش محدودیت در عملیات خود را در خاک آمریکا سه نفر آشنا با این موضوع گفت: در روز چهارشنبه.

فایل عکس: چینی و بال بال زدن پرچم ایالات متحده در نزدیکی بوند در شانگهای چین در جولای 30, 2019. رویترز/Aly آهنگ/فایل عکس

این اقدام وزارت خارجه مطمئن شوید که برای بیشتر شعله ور ایالات متحده-چین تنش می تواند به عنوان به زودی به عنوان پنج شنبه این منابع به رویترز گفت. این شرح جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز جمعه از اقدامات تلافی جویانه در برابر پکن بیش از آن سخت تر گرفتن در هنگ کنگ.

این نامگذاریهای انتظار می رود عبارتند از تلویزیون مرکزی چین (CCTV) بالای دولتی به شبکه و چین, اخبار, خدمات, کشور دومین دولت متعلق به آژانس خبری دو منبع گفت که خواست نامش فاش نشود.

آنها خواهد بود به اضافه پنج رسانه های چینی قرار داده شده تحت محدودیت در ماه فوریه بیش از ایالات متحده اتهامات آنها استفاده می شود چین و کمونیستی آن حاکمان به گسترش تبلیغات.

مثل دیگران آنها مورد نیاز خواهد بود به ثبت نام کارکنان خود و ایالات متحده خواص با وزارت امور خارجه شبیه به قوانین پوشش سفارتخانه ها و ماموریت های دیپلماتیک دیگر.

هر چند سه منبع گفت: اعلام شد در مسیر برای اوایل روز شنبه چهارم نکرد تاخیر.

کاخ سفید و وزارت امور خارجه نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. نیز وجود دارد هیچ پاسخ از سفارت چین در واشنگتن است.

تنش بین واشنگتن و پکن باید مشخصی به عنوان تهمت و دستیاران خود را در مورد شکایت کرده اند چین اولیه دست زدن به coronavirus شیوع و درمان آن از هنگ کنگ است که لذت می برد ویژه آمریکا و درمان به عنوان یک مرکز مالی جهانی.

چینی رسانه های دولتی شده است نوردید بیش از هرج و مرج مسابقه مربوط به تظاهرات در ایالات متحده و برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به استفاده از نیروهای نظامی حتی به عنوان سالگرد بافندگی خود را خونین نظامی سرکوب تظاهرکنندگان در میدان تیان آن من 31 سال پیش.

هنگ کنگ تنش

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه دستور دولت برای آغاز فرایند از بین بردن ویژه ایالات متحده برای درمان هنگ کنگ بر اساس آن دیگر تا به حال به اندازه کافی استقلال اما متوقف کوتاه از تماس فوری برای پایان دادن به مستعمره سابق بریتانیا امتیازات.

دولت چین اجرا جهانی روزنامه تایمز به نام برگ برنده اعلام “بی پروا خودسرانه است.”

ایالات متحده و چین باید سیاست های دولت در ماه های اخیر بیش از روزنامه نگاران شاغل در هر یک از دیگر کشورها است.

مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در مجلس نمایندگان کمیته امور خارجی گفت: “این چینی حزب کمونیست تبلیغات رسانه ها که فروختن خطرناک اطلاعات به رشد این حزب قدرت — و نه گزارش اخبار است.”

در ماه فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن را درمان پنج رسانه های عمده اشخاص با ایالات متحده عملیات همان سفارتخانه: Xinhua News Agency, چین, جهانی, شبکه تلویزیون چین رادیو بین المللی چین روزانه توزیع Corp. و Hai تیان توسعه USA, Inc.

در ماه مارس در واشنگتن گفت که کاهش تعداد روزنامه نگاران مجاز به کار در ایالات متحده دفاتر اصلی چینی رسانه ها به 100 از 160 با توجه به پکن “دیرینه ارعاب و آزار و اذیت روزنامه نگاران است.”

در پاسخ چین گفت که لغو اعتبارنامه از خبرنگاران آمریکایی با, نیویورک تایمز, اخبار پارسیان وال استریت ژورنال و واشنگتن پست که اعتبار منقضی تا پایان سال 2020 است.

گزارش توسط پاتریشیا Zengerle, Humeyra Pamuk, مت Spetalnick و دیوید Brunnstrom ویرایش توسط فرانکلین پل و دیوید گریگوری

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net